Żółte kartki - jak punkty karne

  • Rozpoczynający wątek Skamon
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz?

  • Tak

    Głosy: 9 19,6%
  • Nie

    Głosy: 17 37,0%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 13 28,3%
  • Nie mam żadnych kartek

    Głosy: 7 15,2%

  • W sumie głosujących
    46
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Tak sobie pomyślałem (sam nawet nie wiem czy już tego nie proponowałem) żeby żółte kartki znikały po roku od ich przyznania. Co o tym sądzicie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie, bo po miesiącu(no może dwóch) połowa userów miałaby bany. To nie gra, tutaj możesz być nieświadomy tego że spamujesz itd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie rozumiem, przecież nawet teraz nie znikają
 

DeletedUser10545

Gość
Gość
Ja tam jestem na tak, na początku ludzie są nieświadomi niektórych rzeczy, a jeżeli ktoś przegina rok to wystarczająca ilość czasu na bana.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Po 10 dniach kartki się przestają liczyć, to w czym problem?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po 10 dniach kartki się przestają liczyć, to w czym problem?

chyba, że chodzi o to, żeby ślad po kartkach znikał po roku bo w profilu(tylko samemu można to zobaczyć) jest ślad, że jakaś kartka była i to zostaje na całe życie. A można by wprowadzić, że po roku od dostania kartki ten ślad znika - bo w końcu user się zrehabilitował :)
 

DeletedUser9369

Gość
Gość
Tak tylko że w więzieniu tatuują czarne kropki. One też są na całe życie to niech tu kartki będą na całe życie... Na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak tylko że w więzieniu tatuują czarne kropki. One też są na całe życie to niech tu kartki będą na całe życie... Na nie.

Forum to nie więzienie... tutaj nie ma przestępców tylko są zbłądzeni gracze, którzy czasem popełnią błąd na forum...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie. Bo czy chyba nie jest tak, że osoba składające podanie na moderatora czy innego kolorowego nie może mieć na koncie żadnego ostrzeżenia ani bana? Odnoszę się tu do:

Bardzo dobra znajomość regulaminu forum.

co należy rozumować jako postępowanie w stu procentach zgodnie z regulaminem niezależnie od tego czy np. warn był 2 lata temu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po 10 dniach kartki się przestają liczyć, to w czym problem?

Przestają się liczyć, ale widać to. to jest straszne... raz zrobiłeś coś złego i przez cały czas masz ten ślad że to zrobiłeś!! i nie masz szans na moderatora tak jak ja bo mam 3 żółte i 1 czerwoną (chyba w tedy pierwszy raz przekląłem jak mnie taki jeden wkurzył :D)... To jest takie niesprawiedliwe!! Ja chce być moderatorem czy administratorem brakuje mi tylko 4 lat a nie bd mógł za to co robię dziś... to takie durne!! I niesprawiedliwe!! :mad::mad::mad: Nikt mnie nigdy nie docenił, nikt nigdy nie powiedział w propozycjach "Dobry pomysł (ok tyko b777 ale to mój kumpel i on zawsze tak mówi jak kumpel pomysł ma)...
Osoby które się później zarejestrują bd maiły większe szanse na moderatora bo one przez ten krótszy czas nic nie zarobili bana albo kartki!!

Uff przepraszam musiałem to wyrzucić z siebie.

End.

PS.
Ja cie wam pomióć! :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry