Żołnierz 2023/2024

Pestcobar

Blada Twarz
Witam, mam pytanie, jak rozdać cechy i umiejętności na żołnierzu na 150+ lvl tak aby móc wykonywać wszystkie prace, a zarazem dobrze w fortach ogarniać. Proszę o pomoc i ewentualne wskazówki bądź screeny. Zależy mi na hybrydzie, którą mogę expić na każdej pracy oraz w fortach się przydać. Pojedynki mnie nie interesują tylko exp i forty.
 
Dziś nie istnieje coś takiego jak build pod wszystkie prace.
Im więcej masz różnych zestawów ubrań tym więcej pracek możesz wykonywać

Na fortach tak samo. Nawet przy full hp niewiele zdziałasz nie mając odpowiednich ubrań

W zasadzie tyle...
 

Pestcobar

Blada Twarz
Sprecyzuję to może. Chodzi mi dokładnie o sięganie każdej pracy w eq EXP, na forty mam Bulla oraz Cortina więc eq posiadam. Chodzi mi o sięganie kazdej pracy w EQ exp (letnie poncho, czapka kibica, kolumbijski pas, bronie piątku, strażak, kon i siodło Comte). O to mi chodzi :) Hybrydę aby mogła w EQ exp sięgać kazdą pracę a nie w różnych eq
 
zapytaj gracza Winterr z Arizony, on się specjalizuje w takim expieniu. Ma bodajże najwyższy lvl w tej grze.

Nikt "normalny" Ci nie udzieli odpowiedzi na tak postawione pytanie :)
 

Pestcobar

Blada Twarz
Sprawdziłem w rankingu na Arizonie fakt jest taki gracz, ale on nie gra żołnierzem To mi nie pomoże. Mi zależy na opinii żolnierza, który takie coś próbował jak rozdać cechy i umki.
 
zapytaj gracza Winterr z Arizony, on się specjalizuje w takim expieniu. Ma bodajże najwyższy lvl w tej grze.

Nikt "normalny" Ci nie udzieli odpowiedzi na tak postawione pytanie :)
*zapytaj jak miec zbugowane potki i zrobic tak zeby support ich nie usunął
z dobbym winterr tez sobie poradzi,ale lepszym ekspertem jest bonius.
pozdrawiam
 
Właśnie - potki z expem można zdobyć za przygody z sejfów które praktycznie nie drobią :D

Dlatego polecam osobiście budowanie + EXP z codziennego logowania. Chu*owo ale stabilnie :D
 
Do góry