Żołnierzyk

  • Rozpoczynający wątek Lovek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie :confused: , jeśli się wybrało postać Żołnierz to jakie umiejętności ulepszać...
Tylko te które pozwalają dobrze walczyć, czy też takie jak sprawność manualna, obchodzenie się ze zwierzętami itp. ??

Z góry dzięki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz mozna byc bobem pojedynkowiczem i zolnierzem poszukiwaczem :p Oczywiscie jak wybrales zolnierza to nie musisz miec skili na pojedynki . Bedziesz mial problemy z questami dla zolnerza ale coz. "To jaki gracz ma avatar nie swiadczy o jego charakterze" napisal jeden gacz ze s10 :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wybieram żołnierza z powodu jego atrybutów i robię z niego pojedynkowicza. Problem z zadaniami jest, ale z początku. Jeśli myślisz by grać do poziomu 99 to później z nimi się poradzisz.
 

DeletedUser9369

Gość
Gość
Jest dużo takich tematów w bizonich plackach opcja szukaj nie gryzie. Moim zdaniem daj pod pojedynki. Jak będziesz chciał wykonywac questy to sobie przebudujesz 5/10 umiejętności i gotowe :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wg mnie żołnierz to mało ciekawa postać.
Bo ile można się naparzać w pojedynkach i walkach fortowych..??
N U D A :D

najlepszą w sensie najciekawszą postacią jest poszukiwacz :D
pozdrawiam poszukiwaczy:eek:
 

DeletedUser19002

Gość
Gość
Mam pytanie :confused: , jeśli się wybrało postać Żołnierz to jakie umiejętności ulepszać...
Tylko te które pozwalają dobrze walczyć, czy też takie jak sprawność manualna, obchodzenie się ze zwierzętami itp. ??

Z góry dzięki.

Wiesz za czasów mojej 1 gry na św1 byłem żołnierzem i rozwijałem każdą umiejętność
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żołnierz to postać pod fort/pojedynki, więc najlepiej gdybyś ulepszał właśnie te umiejętności, gdyż atrybuty tej postaci się będą marnować
 
Status
Zamknięty.
Do góry