Żrący kwas.Czy my walimy butelką?Przez to kwas!

  • Rozpoczynający wątek Killerek999
  • Data rozpoczęcia

Hę?

  • Bardzo Dobry Pomysł

    Głosy: 52 70,3%
  • Do Poprawek

    Głosy: 6 8,1%
  • Do Bani!!!

    Głosy: 16 21,6%

  • W sumie głosujących
    74
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mam taki pomysł, żeby zmienić statystyki jeden broni, to żrący kwas.Skoro jest to Zrący Kwas to atakujemy żrącym kwasem.Nie atakujemy "butelką ze żrącym kwasem" tylko żrącym kwasem.

Skoro jest korek to sie go otwiera i kwas sie wylewa na przeciwnika.Nie trzymamy tej cieczy w ręce i nie uderzamy tylko tak jakby "rzucamy" a jest granit którym też rzucamy.Jeżeli nie wiecie o co chodzi to chcę aby się zmianił napis:Broń do Walki Wręcz na Broń Strzelecka/Rzucana.

To był pierwszy powód, a drugi że gdy zbierzemy cały zestaw to dostajemy bonus +18 Strzelania więc dlaczego to jest broń do walki wręcz?
Projektu nie mam ,ponieważ nie posiadam żrącego kwasu.
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bronie uniwersalne

wpadłem na podobny pomysł, tylko ze uwzględniłem wszystkie bronie, zerknij sobie link masz wyzej

I nie zrozum tego zle nie posadzam cie o kradziez pomysłu czy cos podobnego stwierdzam fakt.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jest zupełnie co innego. Killerek999 stwierdza fakt, a Ty przedstawiasz pomysł.
Poza tym gdzie dasz siłę w Kwasie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jest zupełnie co innego. Killerek999 stwierdza fakt, a Ty przedstawiasz pomysł.
Poza tym gdzie dasz siłę w Kwasie?

ech... nic nie rozumieją te dzieci. miałem na mysli, ze podobny pomysł został przedstawiony i chodziło w nim tez o małą zmianę dotyczącą broni uniwersalnych w których potrzeba i siły i strzelania :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł dobry. Mi też nie pasowało że kwas jest jako broń ręczna. Jakby to zmienili to każdy rodzaj pojedynkowiczów miałby swój zestaw.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ogólnie wydaje mi sie że trudno będzie zaszófladkowaćto do pojedyńczej kategorii ... bo nie jest to ani broń palna ani biała ... ja postawił bym na inny skill jakiś... nie wiem ... może zaskoczenie ... ?? zaskoczyć przeciwnika trzeba żeby podejść i go oblać kwasem... ew celność. bo na dobrą sprawe to jak te broń nazwać ?? XD a wracając do tematu ... Jestem mimo to na TAK bo już lepsze strzelanie do tego niż siła uderzenia :)
 

DeletedUser4398

Gość
Gość
To jest zupełnie co innego. Killerek999 stwierdza fakt, a Ty przedstawiasz pomysł.
Poza tym gdzie dasz siłę w Kwasie?

Żrący Kwas jest przykładem broni uniwersalnej, rzuca się butelką (strzelanie) trzeba mocno rzucić (siła uderzenia) żeby buteleczka się rozbiła i przeciwnik został zeżarty :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem nie rzuca się kwasem bo mamy tylko 1 butelkę i bardziej pasuje do broni białej
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lecz gdy wyjmiesz zatyczkę od butelki i stoisz w dalszej odległości od przeciwnika to musisz go oblać wylewając na niego ten kwas. No chyba że
atakujemy butelką, to przecież takie same właściwości powinna mieć np. rozbita butelka po whiskey
 

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem twórcy gry stwierdzili że granit można łatwo znaleźć na polu walki ma obrażenia od 1-15 czyli możesz znaleźć rożne wielkości granitu
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Teraz zaczyna się kontrtemat :D Moim zdaniem to powinna być broń 50/50 (pół na pół) Tak jak już przedmówcy mówili
 

DeletedUser994

Gość
Gość
Nie tylko Polacy zauważyli tutaj nieścisłość :) Zostało to zgłoszone do InnoGames i wczoraj padła obietnica, iż broń ta zostanie zmieniona na broń strzelecką. Zapewne przy jednej z najbliższych aktualizacji...
 

DeletedUser4398

Gość
Gość
Mam nadzieje że szybko zmienia to na broń strzelecką :cool:
Na świecie 6 gdzie to znalazłem wale tylko i wyłączenie w zręczność a co za tym idzie strzelanie :cool:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Żrący kwas będzie zmieniony na broń dystansową.
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry