Życzenia Świąteczno-Sylwestrowe

Z Okazji Zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia,Sylwestra,Nowego Roku

Ja,Moja Ukochana Isia,Agnieszka,Siostra Mojej Ukochanej Urszula czyli Ciocia Naszego Synka,Nasz Synek,Polskie Tenisistki,Andżelika Kerber,Karolina Woźniacka i moi Zastępcy na TW

Życzymy Wam Drodzy Gracze

Dużo Zdrowia,Radości,Pomyślności,Spokoju,Radości,Góry Prezentów,Smacznego Karpia,Świąt Spędzonych z Rodziną,Bliskimi,Znajomymi w Rodzinnym Gronie,Sukcesów w Życiu Prywatnym,Sportowym,w Szkole lub Pracy,na TW,w Grze
w innych Grach,Udanego Nowego Roku 2022,Hucznej Imprezy w Sylwestra,Spełnienia Marzeń,Nowej Energii w Nowym Roku i Szczęśliwego,Udanego Roku 2022 i Pożegnania Roku 2021 i Wszystkich złych Sytuacji które nas spotkały w 2021 Roku
i Dużo Miłości w Nowym Roku
 
Z Okazji Zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia,Sylwestra,Nowego Roku

Ja,Moja Ukochana Isia,Agnieszka,Siostra Mojej Ukochanej Urszula czyli Ciocia Naszego Synka,Nasz Synek,Polskie Tenisistki,Andżelika Kerber,Karolina Woźniacka i moi Zastępcy na TW

Życzymy Wam Drodzy Gracze

Dużo Zdrowia,Radości,Pomyślności,Spokoju,Radości,Góry Prezentów,Smacznego Karpia,Świąt Spędzonych z Rodziną,Bliskimi,Znajomymi w Rodzinnym Gronie,Sukcesów w Życiu Prywatnym,Sportowym,w Szkole lub Pracy,na TW,w Grze
w innych Grach,Udanego Nowego Roku 2022,Hucznej Imprezy w Sylwestra,Spełnienia Marzeń,Nowej Energii w Nowym Roku i Szczęśliwego,Udanego Roku 2022 i Pożegnania Roku 2021 i Wszystkich złych Sytuacji które nas spotkały w 2021 Roku
i Dużo Miłości w Nowym Roku
Wszystkiego najlepszego, spokojnych świąt i nowego roku dla Ciebie, twojej ukochanej Agnieszki Isi, jej siostry Urszuli, Andżeliki Kerber, Karoliny Woźniackiej i pozostałych zastępców na TW.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja to bym chciał życzyć sobie więcej rymarzy na nawaho...

A jak to za wiele to weź mi któryś z adminów dodaj do EQ 900 manierek i 1k rzemieni... Będę wdzięczny bo już mnie pytanie przez 3 miesiące zaczyna irytować. :)

W sumie tez przydałoby się zezwolenie na 10-20 multikont abym miał w pyte produktów, bo targ pusty to bym sobie radził... OFC wszystko na użytek własny...

Chętnie też bym wziął tak zwiększone szczęście w workach za tydzien aby fajne itemy leciały na nie syf z 2017/18


A no i możecie mi dodać w rankingu jakieś 40 mln expa bo mam zastój w budowaniu kościoła od pół roku...
Resztę chyba mam
Z góry dzięki
 
Do góry