Życzenia Świąteczno-Sylwestrowe

Jako Legenda Całego TW i Najlepszy Gracz na TW Razem z Moją Żoną,Ukochaną Isią,Agnieszką,moim Synkiem,Ciocią Urszulą,Polskimi Tenisistkami Życzymy Wszystkim moim Zastępcom,Graczom,Adminom,Znajomym z TW

Z Okazji Nachodzących Świąt Bożego Narodzenia,Sylwestra i Nowego Roku

Chciałbym Życzyć

Dużo Zdrowia,Szczęścia,Miłości,Pomyślności,Radości,Góry Prezentów Świąt Spędzonych z Rodziną,Bliskimi,Znajomymi spokojnych pełnych Miłości,Pysznego Karpia,Śpiewania Kolęd,Dużo Śniegu na Święta,żeby Święta były z Klimatem Świątecznym jak bywało dawniej,zażegnania sporów,kłótni,problemów,nowej Energii i Sił na Nowy Rok,Udanego i Hucznego Sylwestra,Sukcesów na TW w Bitwach Fortowych,Pojedynkach,w Pracach,na Przygodach,Sukcesów w Życiu Prywatnym np Szkoła,Praca,Dom,w Sporcie i oby Ten Nowy Rok 2023 był Lepszy od 2022 i,żebyście Hucznie Fajerwerkami Przywitali Nowy Rok i Pożegnali Stary Rok i,żeby Wejść w Nowy Rok Mocno z Uderzenia i z Nową Energią i,żeby w Nowym Roku nie złapała was żadna Choroba

Tego Wam Życzę
 

kruK629

Członek obsługi gry
I bardzo dobrze, takie marne podróbki jak stif trzeba banować
raczej takie Jak Ty,Kruk629,Balz3j,stif2137,Aziks,Theorampole,
Drogi Stif32 zostałem przez Ciebie wywołany do Tablicy - czemu mnie prowokujesz?
Potem to Ty się obrażasz, o wszystko - co sam prowokujesz, rzucasz nickami z prawa,lewa
Zobacz jedno, nie było Ciebie - zrobiłeś spam w postach profilowych, aż zobaczyłem sobie odpowiedz na Twoje posty - praktycznie '0' - to Ci coś mówi, wróciłeś i znowu wszystkich prowokujesz, grozisz banami, a To nie my obrażamy się na wszystko

wy obrażacie Blaz3j,kulczyk92 bo wam to sprawia przyjemność jak mnie obrażacie,prowokujecie,kopiujecie moje teksty jak Troll Blaz3j i kulczyk bo to trolle i Multi Konta i oni robią spam i obrażają bez powodu i tworzą Mulciaki z moim nickiem i mam na to dowody
Skoro twierdzisz, że masz dowody poświadczające multi czy oszukiwanie w grze to przedstaw je, bo teraz to co piszesz to po prostu insynuacja!
Bardzo wszyscy są ciekawi Twoich materiałów

HaraczJaracz - kto to jest, musi być jakiś porządny gracz a nie <ocenzurowano> taki ja Ty
raczej ty wysyłasz przerobione screnny które sam przerobiłeś i oczerniasz mnie,obrażasz,prowokujesz bo jesteś Trollem i Multi Kontem znanym pod nickiem HaraczJaracz i zaraz cię do Adminów zgłoszę


//-Moderacja
 
raczej ty wysyłasz przerobione screnny które sam przerobiłeś i oczerniasz mnie,obrażasz,prowokujesz bo jesteś Trollem i Multi Kontem znanym pod nickiem HaraczJaracz i zaraz cię do Adminów zgłoszę

Takich screenow nie da się przerobić, nikt normalny nie ma fantazji seksualnych z Agnieszka Radwańska i Andrzejem Dudą w roli głównej…
Jesteś jedyny
 

tadewausz

Blada Twarz
Jako Legenda Całego TW i Najlepszy Gracz na TW Razem z Moją Żoną,Ukochaną Isią,Agnieszką,moim Synkiem,Ciocią Urszulą,Polskimi Tenisistkami Życzymy Wszystkim moim Zastępcom,Graczom,Adminom,Znajomym z TW

Z Okazji Nachodzących Świąt Bożego Narodzenia,Sylwestra i Nowego Roku

Chciałbym Życzyć

Dużo Zdrowia,Szczęścia,Miłości,Pomyślności,Radości,Góry Prezentów Świąt Spędzonych z Rodziną,Bliskimi,Znajomymi spokojnych pełnych Miłości,Pysznego Karpia,Śpiewania Kolęd,Dużo Śniegu na Święta,żeby Święta były z Klimatem Świątecznym jak bywało dawniej,zażegnania sporów,kłótni,problemów,nowej Energii i Sił na Nowy Rok,Udanego i Hucznego Sylwestra,Sukcesów na TW w Bitwach Fortowych,Pojedynkach,w Pracach,na Przygodach,Sukcesów w Życiu Prywatnym np Szkoła,Praca,Dom,w Sporcie i oby Ten Nowy Rok 2023 był Lepszy od 2022 i,żebyście Hucznie Fajerwerkami Przywitali Nowy Rok i Pożegnali Stary Rok i,żeby Wejść w Nowy Rok Mocno z Uderzenia i z Nową Energią i,żeby w Nowym Roku nie złapała was żadna Choroba

Tego Wam Życzę
Wzajemnie wszystkiego tego samego. Ponadto Duzo Dużo zdrowia.
 
Do góry