1.36 na becie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Wersja 1.36 znalazła się już na Amchitce. Niebawem planowany jest update Alamogordo.
Proszę mieć na uwadze, że poniższe informacje dotyczą obecnie jedynie wersji beta gry. W każdej chwili mogą one ulec całkowitej lub częściowej zmianie.

Z nowości:

-Zmieniono okno z umiejętnościami (na nowy styl)
-Transfer postaci (póki co wyłączony)
-Trzy nowe serie zadań

Inne:

-Nowe okno ustawień, okno premium i walk fortowych w planach
-Podstawowa funkcja powiadomień
-Gracze na urlopie nie są pokazywani na liście pojedynków
-Raporty będą przychodzić także gdy gracz otrzyma osiągnięcie w wyniku interwencji admina

Błędy:

-Problemy z czatami przy opuszczaniu/dołączaniu do miast/hrabstw/sojuszy
-Problemy z oknem samouczka
-Czasami błędne zliczanie dziennych aktywności
-Czasami przycisk raportów się nie świecił
-Dodano brakujące tłumaczenia
-Czasami odebrane oferty pokazywały się znowu na liście na targu
-Zablokowani gracze nie mogą już pisać do osoby, która ich zablokowała
-Przycisk rzemiosła czasami nachodził na przepis
-Pony express czasami wysyłał powiadomienia o pojedynkach, które nie miały miejsca
-Informacja o awansie na kolejny poziom, znowu widoczna w raportach z bitew
-Problemy BBcode [player] przy nickach zaczynających się od cyfry
 
Nie mam postaci na becie, proszę o podanie zadań, to mnie ciekawi najbardziej ;) Znajdzie się ktoś chętny? :)
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Ja gram - mam 81 poziom, jakiś czas temu dopiero zacząłem :gwizd: (czyli z rok). Ale nie o tym chciałem napisać. Chciałem zapytać czy zamierzacie w końcu naprawić powiadomienia w grze o zdobytym właśnie osiągnięciu (kiedyś wyskakiwało na środku ekranu - teraz w ogóle nic nie pokazuje się, dobrze, że jest chociaż raport ....) oraz informacja o nowym raporcie i poczcie wyskakiwała w czacie (chat) - teraz ani widu ani słychu :kak:.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
O ile wiem, to graczom to przeszkadzało, bo pojawiało się w najmniej stosownych momentach.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Komu przeszkadzało, temu przeszkadzało :) Mi się podobało.
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Jeśli chodzi o zadania to na tronach TW ukazały się właśnie produkty
gdzie między innymi znajdziemy "Old bible"-Stary Testament? ,czy nową broń "Bannisters Colt".
Oraz także "Beginner's bag"-Skrzynia początkującego z opisem "ta skrzynia zawiera elementy do lvl 20".
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Okno premium zmieniane jest po raz n-ty. Oprócz transferu wiele zmian nie ma, jedynie questy zadowalają - oby znalazło się coś dla wyższych lvli (tylko bez szukania pięciuset gwoździ czy bawełny).
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
O ile wiem, to graczom to przeszkadzało, bo pojawiało się w najmniej stosownych momentach.

Jeśli przeszkadzało to można było zrobić przycisk do wyłączania ręcznego, a nie wywalić każdemu - a tak to kupie coś czego brakuje mi do kompletu i zdziwienie, że jeszcze nic nie wyskoczyło. Po coś te osiągnięcia są. Z resztą co znaczy "najmniej stosowny moment"? W trakcie podziwiania scenerii TW? hmpf
A tak przy okazji - do czego służą te przyciski w wykrzykniku obok wyboru czatu (po lewej)?
 
Czekałem długo na transfer postaci. Ciekawe, jak to będzie wyglądało:) Co do trzech nowych questów, to zapowiada się obiecująco. Nowe okno umiejętności jest z pewnością znaczącą zmianą, oby Innogames wymyśliło coś ciekawego(nie robić czegoś podobnego do okna ratusza). Nowe okno premium, znowuhmpf. Gracze na urlopie niepokazywani na liście pojedynków to z pewnością również zmiana na lepsze - szukając przeciwnika do PVP nie będziemy już wkurzali się za każdym razem, gdy natrafimy na urlopowicza. Poprawionych błędów nie będę obszernie komentował, jak wiadomo jest to zmiana na lepsze;)
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Włączasz i wyłączasz nimi powiadomienia.

No wow - nie domyśliłem się... ale chodziło mi o to jak te powiadomienia wyglądają, czy to jest to co opisywałem z osiągnięciami?

Raz to zaznaczałem, raz odznaczałem i żadnych zmian, jak poczta albo raport przyszedł, nie było hmpf.
 

DeletedUser25882

Gość
Gość
Pawel91 słusznie zauważył. Kiedyś na czacie pojawiały się powiadomienia o nowych PW i raportach, od dłuższego czasu tego nie ma.
A te opcje powiadomień ukryte pod wykrzyknikiem? Również nie wiem do czego służą, bo włączone i wyłączone dają dokładnie taki sam efekt, czyli zero efektu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A zmieni się coś na liście przedmiotów / w cenach w sklepie UP?
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Aktualizacja nie jest za bardzo rozbudowana, na becie do zmienienia z grafiki zostały jesszcze okna rankingu, miasta i jego forum i tej zakładki prace :)
później pewnie zajmą się kompletnym zmienieniem wyglądu gry, później zmiany struktury miasta, i może dojdą wreszcie do zmienienia pojedynków bo są beznadziejne :)
 

DeletedUser22056

Gość
Gość
Pojedynki obecnie to śmiech... miało być urozmaicenie, a zamiast ciekawych pojedynków i buildów mamy jeden dla pojedynkowicza, którego używa pół serwera, kiedyś jeszcze były te 3-4 rodzaje rozdawania pkt. umiejętności i chech odpowiednio trzeba było się ubrać i odpowiednio ustawić pod dany build, a teraz to sami wiecie co się dzieje... . Nie potrafię nigdzie znaleźć tego "buttona" czy opcji z migracją :/ powiecie mi gdzie to jest?
 

DeletedUser

Gość
Gość
... . Nie potrafię nigdzie znaleźć tego "buttona" czy opcji z migracją :/ powiecie mi gdzie to jest?

Opcja migracji na becie była dłuższy czas w opcjach ale od kilku dni już jej nie ma ::(:
14ujrz9.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry