2 dni premium zostały przyznane. Nagroda, czy sposób na wyciągnięcie brył od graczy?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31727
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30622

Gość
Gość
Polak nie sądzisz, że to trochę Twoja wina ? Przecież na każdym świecie na saloonach było napisane, na forum też jest dyskusja na ten temat. Mogłeś samemu zareagować odpowiednio wcześnie.
 

DeletedUser7971

Gość
Gość
Zwrócono mi bryłki.

Polak nie sądzisz, że to trochę Twoja wina ? Przecież na każdym świecie na saloonach było napisane, na forum też jest dyskusja na ten temat. Mogłeś samemu zareagować odpowiednio wcześnie.

Rzadko czytam forum ogólne i forum miejskie. Dlatego o tym nie wiedziałem. Dlatego nie zareagowałem.
Dzisiaj, po zalogowaniu się do gry zobaczyłem, że premium wciąż jest aktywne (a miało się wyłączyć 30 grudnia), co mnie zdziwiło. Pomyślałem, że może przedłużyli je do końca roku. Niestety po wejściu na forum i po przeczytaniu tego tematu uświadomiłem sobie, że to nie jest żaden prezent.
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Veinzord piszesz, że to po części jego wina, a co z osobami, których nie było przez te kilka dni, im napiszesz, że też ich wina, bo przecież mogli wejść i odznaczyć?

Na plus, że oddali, ale łaski nie robią, bo przecież to ich błąd ;)
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Mówię o osobach, które miały taką możliwość i były aktywne w tym czasie. Ci , których nie było to wiadomo, że nie mogli zareagować. Ogólnie to nie rozumiem o co była ta gównoburza tutaj skoro wiadomo było że bryłki zostaną zwrócone i zamiast ~100 postów wyjaśniło się to w max 10 ;)
 
Dla ciebie to gownoburza dla innych normalne pretensje od nienormalnej firmy jaka jest IG . To juz chyba 3cia taka akcja gdzie daja na chwile polizać premium , z malym haczykiem. Dobrze ze nasi sasiedzi zza zachodniej granicy podniesli pierwsi alarm i zaczeto zwracac brylki. Nie pamietam w sumie czy pierwsi podniesli alarm czy pierwsi zostali wysluchani w swoich zalach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry