2pac

  • Rozpoczynający wątek puszek0000
  • Data rozpoczęcia

Czy 2pac żyje ???

  • Tak

    Głosy: 4 16,7%
  • Nie

    Głosy: 12 50,0%
  • Niewiem ( nie interesuje mnie to )

    Głosy: 8 33,3%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja sądzę że 2pac żyje jestem jego fanem i myślę że On żyje sobie spokojnie w jakimś małym miasteczku :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Elvis też. Wczoraj był u mnie na kawie i zaśpiewał mi "Love me tender", nie wiem, co miał na myśli śpiewając to do mnie, Michael Jackson zaś ukrywa się u mnie w piwnicy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli nawet żyje, to chce aby wszyscy myśleli że nie żyje. To się do tego przyzwyczaj... A jak nie zyje (Boże świeć nad jego duszą) to trudno, ale zawsze zostanie ikoną prawdziwego rapu :)

Ps. Ale dobrze wiedzieć że jest jeszcze jakis fan 2Pac'a :) niech tak zostanie, czy żyje, czy nie, pamiętaj "2Pac 4 Ever" ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Idiotyzm ...
Tak 2 pac żyje a twoja stara mu robi jajecznice na śniadanie ...
Elvis tez ...
Biggie też żyje, ale jemu nikt nie robi śniadań bo sie odchudza po śmierci ...

Ile trzeba mieć lat zeby takie posty pisać ?!

BTW 2pac byl mistrzem w swojej kategorii za życia .. czyli kilkanaście lat temu co obecnie nikomu nie imponuje bo urodził się a dokładniej wybił jeden białasek który zjadł lirycznie wszystkich raperów USA a imię jego to Marshall Bruce Mathers III ( EMINEM)
Przy nim 2pac i reszta gdyby zyli byli by jak Mrozu na naszym rodzimym podwórku vs DGE ...

Synku przestań żyć przeszłością i zacznij słuchać rapu a nie rapu zza grobu !!
 
Zrozumcie : 2pac, Elvis, Freddie Mercury, Jackson, Dio, nie żyją. Ciężko ale cóż, to nie powód by snuć domysły i dyskutować o czyjejś śmierci ! Okażcie trochę szacunku ludzkim szczątkom !

P.S Niechcący zagłosowałem że żyje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry