32 żołnierz pojedynkowicz-porady i pytania

  • Rozpoczynający wątek e1101
  • Data rozpoczęcia

....

  • Wszystko git

    Głosy: 2 66,7%
  • Zmień wszystko

    Głosy: 1 33,3%
  • Zmień eq

    Głosy: 0 0,0%
  • Zmień um

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    3
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
witam,
Jest to moje pierwsze konto w grze the-west, wiec proszę was o porady i odpowiedzi na kilka pytań, napisanych niżej.
Więc tak kilka moich pytań dotyczących konta:
1.Nosić Eq Do obrony i do ataków czy do samego ataku (jeżeli do obydwu to napiszcie jakie eq do ataku i obrony)
2.Zmienić coś w eq na tą chwilę?
3.Jak rozdawać pkt. um na przyszłość?
4.Czy na tą chwile coś reskillować?
(odpowiedzi piszcie np. 1.odpowiedz, 2. ... itp)

Eq:
ae0e993f.bmp


Um z bonusami:
8d8b71c1.bmp


Um bez bonusow:
0aa28350.bmp


Jeżeli macie własne jakieś obserwacje to proszę pisać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak na pierwszy raz to calkiem calkiem. mam tylko kilka zazalen :p daj jakies 5-8pkt w hp, jakies 35pkt w zaskok(staraj sie zeby bylo go zawsze 2* wiecej niz uniku) i wydaje mi sie ze powinienes podciagnac celowanie(o jakies max 10pkt) ale na 100% z tym celowanie nie jestem pewnien bo nie wiem jak czesto trafiasz no i mimo ze swoje w tw juz przezylem to wciaz mam problem z pkt celowania :D poczekaj jeszcze 1 lvl i kup p. deringerka potem jak bedziesz mial 41 kup p. rewolwer wiazkowy i zrob questa na DBS'a(jak nie wiesz jak go zrobic to napisz na pw w grze albo tutaj). eq masz nawet dobre. takie jakie masz teraz na sobie to mi pod atak pasuje tylko te brazowe kozaki moglbys na sandalki wymienic i to by bylo gites majonez. a pod obrone kup sobie brazowy albo czarny(tutaj bardzej bedzie pasowal czarny) i zakladaj do niego brazowe kozaki i mozesz sobie kupic szlachecka muszke. ten kapelusik ktory masz teraz to bedzie na off i deff. to by bylo chyba na tyle :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry