4 Story,Last Chaos,Metin 2

  • Rozpoczynający wątek Kamil0132
  • Data rozpoczęcia

Która gra według was jest najlepsza

  • 4Story

    Głosy: 27 10,3%
  • Metin2

    Głosy: 91 34,7%
  • Last Chaos

    Głosy: 18 6,9%
  • Wszystkie są głupie

    Głosy: 126 48,1%

  • W sumie głosujących
    262
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystkie są durne.. Jakieś nieznane i za 5zł z bazarku.. Prawdziwymi grami to można nazwać CoD, Moh, lost planet i inne..:I:

Ale mi porównanie. Porównałeś CoDa i gry point and click takie jak Metin? :D

Wiesz.. Te gry nie są z bazarku. Nawet nie za 5 zł.

I to ich wada. Na "darmowych" grach twórcy zarabiają więcej niż na takim np. Guild Wars.

Wszystkie to pijawki na naszą kasę.

Jedynie Silkroad to słuszność i najlepsze MMO ever.
 
Grałem tylko w Metin2 i LastChaos. LastChaos ma nawet grafikę (jak na mmorpg) za to grywalność beznadziejna. Raz grałem i potem mi się odechciało. Metin2 - można pograć, ale jakaś super nie jest.

Ogólnie MMORPG są przeciętnymi grami, choć są ciekawe dla graczy uwielbiających grę z "żywym przeciwnikiem" w świecie wirtualnym.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja w wymienione gry nigdy nie grałem. Teraz czasami pogrywam w Mythosa.
Ogólnie moim zdaniem kampanie single player w grach są lepsze od multi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zastanawia mnie czy osoby piszące, że gry te są "głupie" miały jakakolwiek styczność z nimi ;)

Ja grałam jakiś czas w LC, i inną nie wymienioną tutaj gierkę pogrywam do dziś. Każda ma swój urok, każda jest inna ;)

Jedynie nigdy nie interesił mnie Metin, nawet okiem na tą gierczynę nie spojrzałam:p

A TW? Kolejna gra, która mnie czymś urzekła.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zastanawia mnie czy osoby piszące, że gry te są "głupie" miały jakakolwiek styczność z nimi ;)

Ja grałam jakiś czas w LC, i inną nie wymienioną tutaj gierkę pogrywam do dziś. Każda ma swój urok, każda jest inna ;)

Jedynie nigdy nie interesił mnie Metin, nawet okiem na tą gierczynę nie spojrzałam:p

A TW? Kolejna gra, która mnie czymś urzekła.

TW strasznie zachęca atmosferą którą tworzą gracze ,grałem w tego metina na serwerze prywatnym z początku ok ale potem gra sie strasznie nudzi,co do innych gier nie gralem wiec sie nie wypowiem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trafiles w 10tke;P Bo mnie zawsze na gierkach najdłuzej trzymała atmosfera tworzona przez ludzi :))
Na tą jedną do dzis zagladam w zasadzie po to żeby popisac/porozmawiac z ludzmi-sentyment został przeogromny:))

A tutaj dopiero poznaje, także wszystko przede mną :eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystkie są zryte jakbyś dał do ankiety jescze runes of magic to bym zaznaczył na niego jedyna gra która moim zdaniem nie jest gniotem a da się w nią grać nawet na PL serwerze,WoW też jest spoko
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja tam pogrywałem w lc ,ale do czasu bo straciłem konto ,gra może i troszke nudna ,ale jak się pozna kilku ciekawych ludzi żeby mieć z kim grać to gierka nawet nawet wiadomo plus za to że jest darmowa,ale rzeczywiście trzeba uważać na uzależnienie ::)):
 
Status
Zamknięty.
Do góry