-

Status
Zamknięty.

.Kwiczący Knur.

Blada Twarz
Hola.

Pytanko do TWT POLSKA.Dlaczego usunięto nazwę i ukarano gracza Metatron202 za nazwę swojego miasta na Richmond PUTIN MURDERER.Rozumiem że Innogames jest z Niemiec a Niemcy są prorosyjskie i wchodzą rosji w dupę bez wazeliny ale że WY też go popieracie.Może powinno się nazywać I LOVE PUTIN lub PUTIN MY HERO.We wszystkich mediach społecznościowych bedę to nagłaśniał na których mam konta bo to szczyt szczytów żeby tak jak WY popierąć tego skur... i mordercę.Oczywiście na YT też wrzucę z tego krótkie info.

Nie pozdrawiam bo nie ma kogo a szczególnie prorosyjskiego TWT POLSKA.
 
@.Kwiczący Knur.

Chyba się trochę zagalopowałeś.
To, że usunęli taką nazwę to jeszcze nie znaczy, że są pro rosyjscy.
Ja rozumiem, że wojna w Ukrainie wzbudza emocje i tak ma być.
Ale gry komputerowe/przeglądarkowe należą do branży rozrywkowej.
Nie ma potrzeby dokładania do nich polityki bo i tak polityka jest wszędzie.
Gdybym ja miał dostęp do narzędzi deweloperskich zrobiłbym dokładnie tak samo.
Ponieważ słowa "Putin" i "Morderca" są zbyt mocne jak na branżę rozrywkową, do której należy gaming.

Jeżeli Twój kolega chciał jakoś odnieść się do polityki w świecie de łesta to mógł to zrobić nazywając swoje miasto np.
"Slava Ukraini"
Jest to stosowane od 2018 roku notabene oficjalne pozdrowienie Ukraińskich Narodowych Sił Zbrojnych.
Daję sobie rękę uciąć, że nie miałby wtedy problemu.
 
opowiem Wam historie o Januszku,
kogo obchodzi wojna ! układy społeczne i narodowe nie wspomne o tych międzynarodowych?
proste pytanie ❓
zastanów się po co grasz ?
zaglądam na The West by się oderwać od tego gówna które się leje hejtem jak beton z betoniarki,
daj mi bana Szanowny Panie bo zaczne pisać coś czego ludzie od dawna nie widzą
 
opowiem Wam historie o Januszku,
kogo obchodzi wojna ! układy społeczne i narodowe nie wspomne o tych międzynarodowych?
proste pytanie ❓
zastanów się po co grasz ?
zaglądam na The West by się oderwać od tego gówna które się leje hejtem jak beton z betoniarki,
daj mi bana Szanowny Panie bo zaczne pisać coś czego ludzie od dawna nie widzą
mocne , trafilo to w moje serduszko ok_:)
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Oficjalne stanowisko InnoGames w tej sprawie znajdziecie w tym temacie.

Przypominam, że forum nie jest miejscem na rozpatrywanie otrzymanych punktów karnych.
Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry