Aktualizacja - dyskusja

Dyskusja w 'Inne' rozpoczęta przez użytkownika Etriel, 17. Kwi 2015.

Poleć tę stronę

1. Etriel

Etriel Zespół The West

Docenione treści:
    100
    W tym dziele zapraszamy Was do dyskusji na temat aktualizacji.
    Najbliższa już w poniedziałek 20 kwietnia. klik

Ostatnio edytowane przez moderatora: 7. Lis 2015
  2. futrerko

futrerko

Docenione treści:
    5
    Możliwość ustawienia wielokrotności wytworzenia produktów z rzemki to bankowo wyśmienity pomysł.
    Tylko tutaj przydałoby się zrobić opcje wpisania liczby przedmiotów ile chcemy otrzymać.Co z tego,że ustawie np 100 x prymka.Skoro muszę 100 razy klikać w plusik? :>
    Może to nie będzie nam zawieszać serwera,jeśli zbyt szybko klikaliśmy.Szału moim zdaniem nie ma :)

3. paweł125

paweł125 Gość Gość

Aktualizacja nie robi zbyt dużego wrażenia,ale miło by było gdyby dało radę wpisywać liczbę produktów w rzemiośle jako chcemy uzyskać jak to wcześniej napisał kolega chomik.

4. KANUTO

KANUTO

Docenione treści:
    2
    Tworzyć kilka rzeczy za jednym razem. - czy to nie był pomysł graczy?

Poza tym ta aktualizacja nic nie wnosi te dwa pomysły graczy co mają zostać wprowadzone to IG samo to bez propozycji powinno zrobić.

A tak wybrali sobie 2 rzeczy które najłatwiej zrobić i odwal się tłumie, przecież wprowadzamy Wasze propozycje.

Jedno zasadnicze pytanie . Ile błędów spowoduje ta aktualizacja ?

Ps. Arnold i ten drugi możecie pisać dalej bzdury ja mam was już w ignorze

Ostatnio edytowane: 17. Kwi 2015
  5. kserdel

kserdel Gość Gość

dokładnie ::D:::D:

http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=57726

Wdrożenie pomysłu graczy: Redukcja kosztów energii przy budowie miast oraz fortów.

jednym słowem spowoduje to masowe reskile w budowanie a co za tym idzie sami wiecie co :)

Zmiany sposobu sortowania w Sklepie.

cóż z tego jak w tym SHOPIE nie ma nic ciekawego, same zbędne przedmioty, a gdzie te niby zapowiadane już dawno nowe rzeczy w SHOPIE??

Zachęcamy też gorąco do wypisywania waszych pomysłów dotyczących gry.

po co?? jak i tak nowości zostaną przypisane INNO :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 17. Kwi 2015
  6. Kolumbijczyk001

Kolumbijczyk001

Docenione treści:
    0
    Nowa linia questów na który poziom? Znów na 50-75 czy coś normalnego wreszcie?

7. Arnold.Boczek

Arnold.Boczek

Docenione treści:
    6
    Kolejna aktualizacja to wspaniały ruch ze strony Inno ! Potwierdza to, że The West jest flagowym produktem InnoGames, a prace nad rozwojem gry nadal trwają.

8. wujekSamotnik

wujekSamotnik Gość Gość

naprawdę genialna aktualizacja, jest się czym chwalić, naprawiacie błedy które sami zrobiliście.

co do nie mówinia że są wdrażane jakieś pomysły graczy to mogę powiedzieć tylko: Nieładnie, naprawdę nieładnie

9. Etriel

Etriel Zespół The West

Docenione treści:
    100
    Drodzy gracze, nowości nie są przypisywane tylko InnoGames.
    Do tej pory nie było oznaczeń, czy jest to pomysł graczy, czy nie. Jednak większość nowości, które wprowadzamy, są w pewnej mierze pomysłem graczy.

10. futrerko

futrerko

Docenione treści:
    5
    Jednym słowem spowoduje to masowe reskile w budowanie a co za tym idzie sami wiecie co :)
    @ ksardel Kto chce budować niech sobie buduje.Osobiście nie widzę w tym problemu.Sam budowałem do osiągnięcia po kilka miast,żeby szybciej poszło.Teraz mają po prostu łatwiej :)
    Jeśli kaplica w mieście przypomina poziomem naszej z Lichenia,to już mają konkretny eksp :) Co kto lubi.Jedni wbijają ekspa,inni zbierają przedmioty.
    Zróżnicowanie rozgrywki,to o co walczy wydawca :D
    Chociaż jakoś nie czuję tego,że np będzie 1 pkt pracy będzie szedł na rozbudowę 1h.
    Marzyciele co zarządzają tą grą może w końcu ją zbalansują?Nie zdestabilizują,że spotkamy na swojej drodze tylko budowlańców na emigracji :)
    Moim zdaniem 12pkt eny jak do tej pory jest w porządku.
    Zwracając uwagę,że nie zawsze taki przedział był na każdym serwerze.

11. Selux

Selux

Docenione treści:
    39
    2 x + za "qesta" i rzemiosło tylko szkoda że to jedna seria która będzie w 1 dzien zrobić :/ mogli by dać i przynajmniej 3 z mega wyzwaniem i chodz by reskilowanie się

12. AllOfThem

AllOfThem

Docenione treści:
    6
    Pomysł z wielokrotnym rzemiosłem padał na tym wielokrotnie, i powstawał niezależnie od poprzednich. Możliwe że ktoś o tym napisał za granicą, a tamtejszy, bardziej ogarnięty CM, ruszył sprawę dalej.
    Ale w optymistycznym wariancie, że to od nas to poszło: Czy jeden zaliczony pomysł na 2 lata to zachęta do pisania kolejnych?
    Do tego wykonanie średnie. Klikania nadal podobna ilość... ale przynajmniej bez lagów. I plus, że się przyznali, że te zacinki to ich wina. Wcześniej za wszelką cenę próbowaliście udowodnić, że wina leży po stronie graczy.

W sklepie wyszło sortowanie śmieci. Inaczej tego nazwać nie można.

Zadań pewnie nie zrobię tak jak poprzednich. Po prostu za nudne.

Etriel, zrzuć obowiązek tłumaczenia newsów na któregoś ze członków TWT. Tobie to słabo wychodzi.

13. KyNiuXD

KyNiuXD Oskalpowany

Docenione treści:
    0
    Etriel jest najlepszym CM polskiego tw jaki kiedykolwiek był. Zamiast docenić czyjąś pracę to prawie wszyscy tu narzekają. Ja tego nie rozumiem.

Ostatnio edytowane: 17. Kwi 2015
  14. wujekSamotnik

wujekSamotnik Gość Gość

dziwne z tego co mi wiadomo scena polskiego west jeśli nie największa to druga po niemieckiej jest. jednak po adminach tego nie widac

15. KyNiuXD

KyNiuXD Oskalpowany

Docenione treści:
    0
    Jak będzie rekrutacja to zgłoś się. Jak już się dostaniesz to wtedy spróbuj być lepszy.

16. PurplePony

PurplePony

Docenione treści:
    0
    Tylko Ty się czasem nie zgłaszaj,bo z taką znajomością ortografii jaką pokazałeś w poście wyżej,raczej nie byłbyś lepszy.

17. Generał Robert Lee

Generał Robert Lee

Docenione treści:
    1
    Kyniu potężny gracz, razem z Czterorekim i Arnoldem Boczkiem tworzą boskie TRIO tej gry i tego forum. Ich opinie są zawsze prawdziwie i rzetelne. To elitarni znawcy the westa.

18. AllOfThem

AllOfThem

Docenione treści:
    6
    Kryteria decydujące o zostaniu adminem, czy CMem nie pozwalają wybrać najlepszego kandydata. Cieszmy się tym co mamy.

Ale co do adminów: róbcie nowy temat. Ten jest o aktualizacji.

19. wannkal

wannkal Oskalpowany

Docenione treści:
    0
    Aktualizacja 2.22 hmm ogrom wprowadzanych nowości szału nie robi, podkolorowana prezentacja żeby efekt był i dla oka było miło, można by prędzej sklasyfikować to co wprowadzają jako dodatek do aktualizacji zbiorczej którejś wcześniejszej bardziej zasobnej, bo dwie pozycje plus kilka poprawek to jest tyle pracy. :kak:::D:

20. ZIMApl

ZIMApl

Docenione treści:
    24
    Śmiać mi się chce jak niektórych czytam. Najpierw narzekanie i oburzenie że żadne pomysły graczy nie są wprowadzane. Jak pojawia się pomysł ewidentnie od graczy również narzekanie i żal że nie zostało napisane i to najlepiej pogrubioną czcionką że to od graczy wyszło :p Niektórzy to tylko narzekać potrafią. Jeżeli aktualka tym razem nic nie popsuje to jedynie na + można ją zaliczyć. Nowe zadanie, szybsze rzemiosło to napewno mi się przyda. Jako że nie jestem nigdzie bobem i ze sklepu korzystam niezmiernie rzadko pozostałe 2 opcje aktualki mnie nie ruszają.