Aktualizacja - dyskusja

Dyskusja w 'Inne' rozpoczęta przez użytkownika Etriel, 17. Kwi 2015.

Poleć tę stronę

1. julo8

julo8

Docenione treści:
    21
    no to elo najwidoczniej tw to nie gra dla ciebie

2. Wojcieszy

Wojcieszy

Docenione treści:
    90
    Skrypt ma kategorię ,,niedozwolone" (nawet sam nie wiem kiedy to zmienili), lecz CM o tym już od dłuższego czasu podczas różnych dyskusji mówiła. Według mnie powinna zostać wydana lista ,,zakazanych skryptów" i gracze powinni zostać poinformowani o tym poprzez ogłoszenie podczas logowania się.

Kiedy ja pisałem listy skryptów TWT bronił się rękami i nogami przed tym by coś mówić o nich... Wtedy w zależności od marketów skrypt był dozwolony, więc nie mogłem powiedzieć, że jest w 100% nielegalny, bo były markety, gdzie był on dostępny (wszystkie markety mają taki sam regulamin).
    [/QUOTE]

3. julo8

julo8

Docenione treści:
    21
    Nie mam pretensji do ciebie tylko do ludzi którzy udostępniają na forum skrypty i mają zamiar karać za ich używanie, bo przecież ani nikt twojego tematu nie skasował, ani nie poinformował oficjalnie, wszem i wobec, że w ich interpretacji regulaminu zaszły jakieś zmiany. Po to jest chyba regulamin żeby jasno określać niektóre rzeczy, a mam wrażenie, jakby ktoś się bał, że jeśli będzie za długi nikt go nie przeczyta. Jeśli brać zasady gry na poważnie (xD), żaden skrypt nie jest dozwolony, bo żadnego nie zatwierdził team, burdel na kółkach. Czekam aż @Etriel się wypowie na temat mojego poprzedniego postu i wysmaruje gdzieś w końcu oficjalne zdanie na ten temat.

To chyba niewykonalne, jak napisałbym sam sobie skrypt na ustawianie pracek co 15 sekund i nigdzie się nim nie pochwalił, nikt nie mógłby mi go zabronić póki nie złapie za rękę. Dużo łatwiej z listą dozwolonych, ale widzę że w ciągu 2 lat i po dodaniu 20 tematów, zatwierdzony został tylko jeden, dodający cykl dnia i nocy.

4. Wojcieszy

Wojcieszy

Docenione treści:
    90
    Po prostu nie zdążyli zakatalogować go do niesprawdzonych :p