Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser33355

Gość
Gość
E, doszły do mnie słuchy że na spotkaniu zakazaliście sobie skryptów dotyczących odnajdywania złotych prac, to teraz kilka pytań.

  • Kiedy to weszło w życie i dlaczego nie było o tym słuchu na forum, Wojcieszy udostępniał gdzieś stronę z "legalnymi" skryptami, na której pojawił się właśnie wyżej wspomniany, dlatego uznałem że to jakaś nowa sprawa?
  • Jak stoi sprawa z odpowiedzialnością za korzystanie z takiego skryptu, czy osoby które ściągnęły i zainstalowały go przed "delegalizacją" mają nadal z niego korzystać bo wasze widzimisię nie działa wstecz czy odinstalować?
  • Najpierw byście o tej zmianie oficjalnie poinformowali czy przylepili punkty karne jak to macie w zwyczaju? Dodanie to tematu Wojcieszego plakietki "niedozwolone" ma dosyć mały zasięg, a już na pewno nie dotrze do osób które już ten skrypt posiadają.
  • "Legalny skrypt - skrypt, który nie zastępuje funkcji premium; nie jest botem (automatycznie ustawia dane czynności, np. prace." - lubrzan 2016; Co się w tej kwestii zmieniło i czemu forum nadal wprowadza ludzi w błąd?

@Lenka222 Miałem parę pytań kiedyśtam o cośtam, ale nikt z ekipy się do tego nie odniósł, więc jakbyś chciała poprawić mi humor zanim mój awatar strzeli sobie w łeb, prosiłbym o odpowiedź. ;>
 

Lenka222

Członek obsługi gry
dalej się zastanawiam co wniesie dokładnie ta aktualizacja skoro cyrk już jest, może ktoś pofatygowałby się i wyjaśnił dokładnie czy obecny cyrk to błąd i w środę będzie zmiana (cyrk zniknie czy tylko zmienią się kategorie?), czy pojawienie się cyrku zachwiało zasadą "pojawiania się" cyrku po dużych eventach??

Aktualizacja wniosła poprawki dotyczące pól w jakich znajdują się niektóre nagrody z cyrku. Nastąpiła jedynie zmiana kategorii. Cyrk nadal będzie pojawiał się ze stałą zasadą, nie zostało to zmienione.

@Lenka222 Miałem parę pytań kiedyśtam o cośtam, ale nikt z ekipy się do tego nie odniósł, więc jakbyś chciała poprawić mi humor zanim mój awatar strzeli sobie w łeb, prosiłbym o odpowiedź. ;>

Strony fanowskie nie są oficjalnym źródłem informacji na temat gry. Skrypt na złote i srebrne pracki nie jest legalny ponieważ automatyzuje on rozgrywkę- znajduje za gracza takie prace. Jego posiadanie obecnie jest nielegalne więc jeśli zostanie on u kogoś wykryty taka osoba otrzyma karę. Nic nie zmieniło się w kwestii skryptów. Nadal nie dozwolone są imitujące funkcje premium oraz automatyzujące rozgrywkę.
 
wiekszą zmianą jaką widziałem na innych cyrkach to dodanie paska IG do ostatniej kategorii a był w 2 - i tam mogl zostac w obecnych czasach pasek do niczego jedynie moze pomoc osoba na 55 lvlu co nie maja dobrego eq a tak to kolekcjonerka. A jak już przeniesli go to mogli zmienic pas IG z 10 cech do 15 to już by jakoś wyglądało - ale i tak crach dalej
 
Pytanie do TWT - czy bonusy, o których Etriel wspomina w informacji o świętowaniu 10-lecia The-Westa, które będą dodawane od 23 maja do 28 maja - mają charakter sumujący się dla graczy z VIP-em ?????
 

DeletedUser25764

Gość
Gość
Zależy gdzie. Na angielskich światach działa. A czy na polskich jakaś aktualizacja zadziałała poprawnie i o czasie?
 

DeletedUser25764

Gość
Gość
Panie Fusek,

Ma Pan złe informacje. Bonus nie działa, mogę podesłać zrzuty z ekranu.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
A ja w związku z tym będę pisał te śmieszne tickety o zwrot bryłek ;)
 
Zależy gdzie. Na angielskich światach działa.

Wiem, że tam działa.

Z informacji które otrzymałem wiadomo mi, że ten bonus działa ;)

Nie działa niestety. Bonus jest reprezentowany ikonką wzmocnienia i czasem jaki pozostał do końca. Nie zauważyłem przyśpieszonego odnawiania energii, tak więc ukryty on nie jest, tylko go po prostu nie ma.

A piszę o tym informacyjnie, bo to jest darmowy prezent, nie mogę się go domagać. No ale był szumnie ogłaszany ;)
 

DeletedUser25764

Gość
Gość
W korespondencji jaką toczę ze wsparciem Pan Fusek77 uparcie twierdzi, że działa. Ze względów regulaminowych nie mogę jej upublicznić.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Z informacji które otrzymałem wiadomo mi, że ten bonus działa ;)
W korespondencji jaką toczę ze wsparciem Pan Fusek77 uparcie twierdzi, że działa. Ze względów regulaminowych nie mogę jej upublicznić.
No coś nie wydaje mi się, że bonus działa...
  • zwiększona regenerację energii o 20%
Regeneracja energii bez premium wynosi 3/1h, a z premium 4,5/1h. Na s1, gdzie nie mam odpalonej premki do energii, regeneracja wynosi 3/1h.

  • zwiększony zarobek o 15%
Na 100% motywacji, zarobek z pracy dzisiejszej oraz z tej wykonywanej kilka dni temu jest taki sam.
jQH05EA.png
3utiZFu.png
jQH05EA

Na tych dwóch przykładach widać, że bonus raczej nie działa (no chyba, że jest on jeszcze bardziej ukryty i nie pojawia się w raportach oops!
 
Mam takie same odczucia jak Wojcieszy. Po za tym, kiedy dostawaliśmy podobne bonusy, to zawsze były reprezentowane ikonką. W tym wypadku wygląda tak:
event.jpg
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Panie fusku - Pani Lenka ma chyba więcej wiedzy na temat danej sytuacji, proszę do niej zgłosić się w sprawie informacji.
A poniżej dowód na to, że bonus (który nie istnieje) nie działa.
Otóż jestem graczem, który lubi klikać i zarabiać na pracach 15s. Nawet specjalnie pod to udało mi się kupić odpowiednie sety, które dają mi łącznie 90% zarobku (sety Britches + paw i pióro). Ponieważ nie ma nic przyjemniejszego od znajdowania srebrnych prac na środku mapy (których jest zawsze 5), korzystam z tego i z powodzeniem na nich "klikam". Kasa kumuluje się po pewnym czasie, ale jest pewnym źródłem zarobku.
Do rzeczy: najprostszym przykładem jest - z mojej perspektywy - praca w eksploracji Zachodu. Przy założeniu, że jest srebrna praca bez konta premium na zarobek i z założonymi setami, zarobek wynosi 144$, zaś z kontem premium - 217$ (wnoszę 1534 punkty umiejętności, jakby ktoś się czepiał, build full dowodzenie). Z dodatkowym 15% zarobku od podstawy, zarobek ten powinien wynosić odpowiednio 152$ i 229$ (jak dobrze liczę na szybko).
Bonus regeneracji energii można wyjaśnić równie łatwo - 20% powinno dawać przyspieszenie w regeneracji bez konta premium o 4 minuty (a więc punkt energii powinien regenerować się raz na 16 minut, tak więc zamiast standardowych 3 punktów energii na godzinę powinniśmy dostawać 3,75 punktu energii). Z kontem premium gracz normalnie otrzymuje punkt energii raz na 13,5 minuty, a z bonusem powinien otrzymywać punkt energii raz na 10 minut i 48 sekund (czyli zamiast otrzymywać 4,5 punktów energii, powinienem otrzymywać 5,55 punktów).
Do pozostałych bonusów się nie odniosę, dlatego też na ich temat nie napiszę.
Krótko podsumowując: Panie fusku, radzę albo zmienić źródło informacji, albo radzę zapoznać się z faktycznym stanem rzeczy. Mam cichą nadzieję, iż Pan nie dał nam, graczom, informacji, która była błędna, lecz tym razem popełnił Pan błąd. Nie wiem, ile te błędy będą kosztować - pewnie niewiele (mnie w tym konkretnym wypadku równowartość 24 bryłek), lecz w wypadku innych tego typu wpadek mogą one kosztować więcej. Chociażby wizerunkowo.
Na tym też kończę ten jakże piękny i długi wywód, życzę miłego dnia, Panie fusku.
P.S. Dziękuję Pani Lence za szybkie podjęcie rozpatrzenia sprawy.
 
Do góry