Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser33492

Gość
Gość
To nie wina Patelkowej itd., tylko kalectwo techników, CMa lub kogoś wyżej, nie wiem.
Ludzie muszą poświęcać czas, by usuwać syf gdzie robią to charytatywnie, bo nie oszukujmy się ich "nagrodzenie" to śmiech na sali.
No cóż, ale jak nie można zrobić głupiej cofki i w ramach rekompensaty dać jakiś bonus to niestety każdy będzie się męczył :(.

Hahahahaha, dobre xdd, jak się czegoś komuś nie chcę robić to PAPA. Oczywiście to leży w ich geście, nie neguje, ale zabawna jest twoja wypowiedź o tym.
 
Myślenie, szukanie winy w zwykłych szarych członkach TWT to debilizm. Muszą naprawiać syf, przez co tracimy wszyscy.
TWT zamiast naprawiać ten syf, mogłoby robić z pewnością ważniejsze rzeczy.
No i my, każdy jest pokrzywdzony, ci co nie kupili skrzynek i ci co kupili. Najbardziej ucierpiało na tym Nawaho, gdzie balans ma wyższą wartość niż na innych.
Najśmieszniejsze jest, że nie zostało podjęte żadne normalne rozwiązanie, dlaczego to się nie dowiemy :x.
Dlaczego nie było cofki, ani żadnego szybszego rozwiązania nie rozumiem.
No cóż \+/.
 
Tak zupełnie serio to debilni gracze narobili roboty dla TWT
Znacie mnie i wiecie, że zawsz jadę po tych leniach równo
Ale tym razem muszę przyznać, że mi ich po prostu szkoda :D
 

KozaK69

Elitarny Tester
Szkoda? Sami są sobie winni że dla paru brył tyrają "dniami i nocami". Na czym niby polega problem żeby to rzucić w diabły i niech sprząta ten kto naprawdę nabałaganił?
Nie będzie Teamu to centrala IG podejmie odpowiednie środki zależne od tabelek - albo zamykamy grę w Polsce, albo zatrudniamy na uczciwych warunkach kompetentnych ludzi. Dla mnie to sytuacja Win - Win :)
 
Sami są sobie winni że dla paru brył tyrają "dniami i nocami". Na czym niby polega problem żeby to rzucić w diabły i niech sprząta ten kto naprawdę nabałaganił?
Nie będzie Teamu to centrala IG podejmie odpowiednie środki zależne od tabelek - albo zamykamy grę w Polsce, albo zatrudniamy na uczciwych warunkach kompetentnych ludzi. Dla mnie to sytuacja Win - Win :)
Ale wiesz dostają za to bryłki więc to jest taki trochę syndrom "chytrej baby z radomia"
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Przed dojściem do teamu radziłem sobie dobrze bez dostępu do tej "niewyobrażalnej" ilości brył którą dostaję co miesiąc. Tak naprawdę ta ilość nie jest aż tak oszałamiająca jeśli patrzeć na wkład jaki wnoszę (zaryzykowalem takie stwierdzenie, ach jaki ze mnie odważny facet) , ale nawet taka ilość to jakaś ilość. Jestem w tym teamie by pomagać graczom, sądzę, że całkiem nieźle mi to wychodzi, błędów się oczywiście nie ustrzegam, bo to niewykonalne. Trochę doszło swego rodzaju samorozwoju, do czego zawsze dążę. Czasem jest masa roboty, czasem mniej, tak jak w życiu codziennym. Gdybym poszedł do twt tylko dla brył to po prostu robiłbym tak by zrobić jak najmiej, a swoje wynagrodzenie otrzymać,ale jak w coś wchodzę to chcę dawać z siebie jak najwięcej.
Czasami coś nie wychodzi jak mi edytowanie tego postu (ach pisanie z mojego wspaniałego telefonu), albo event na gonzalesie z wojną secesyjną, ale nie poddaję się i chcę robić lepiej.
Może mam abstrakcyjną do Was prośbę: uwierzcie w nas. Wyśmieją mnie co po niektórzy, inni przestaną ufać, o ile ktoś ufa, a inni może zrozumieją, że nasza praca nie jest łatwa. Tak, robimy to dobrowolnie, ale sam CM na tak dużym markecie by sobie nie poradził. Niektórych z Was znam, część polubiłem, ale do każdego staram się odnosić z szacunkiem chyba ze się nabijam, a to u mnie częste ;)
@viksonZ
Fajne porównanie, naprawdę :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KozaK69

Elitarny Tester
To jest zwykły wyzysk przez "przyjaciół z zachodu", a nie żaden samorozwój. W CV taki wpis jest bezużyteczny, rzućcie tę robotę, a nie się męczycie w imię nie wiadomo czego.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
To jest zwykły wyzysk przez "przyjaciół z zachodu", a nie żaden samorozwój. W CV taki wpis jest bezużyteczny, rzućcie tę robotę, a nie się męczycie w imię nie wiadomo czego.

Wiesz stary druhu, nie do końca się zgodzę. Podszlifowałem parę rzeczy w swoim charakterze itp. Taka praca uczy pokory i cierpliwości dla przykładu.

Kurde, dwa lajki za poprzedni post, masakra :D
 

KozaK69

Elitarny Tester
Skoro tak uważasz, to nie mogę się spierać i pozostaje podziękować za trudy przy próbach ogarnięcia tego... "bałaganu".
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Tego uczy ulica fusu i ja o sobie mogę tak powiedzieć. Wam praca w TWT tylko łechta ego
Ale, że tak zapytam czym te ega łechta? Mnie tam zazwyczaj dołuje jak czytam jakim to nierobem jestem. A, że emocjonalne ze mnie babsko to nie raz kładłam się spać ze łzami w oczyskach.
Mogłabym to rzucić w trzy diabły. Jeszcze mnie stać na to, żeby wydać co jakiś czas niewygórowaną sumę na grę, dlatego te "darmowe bryłki" nie są dla mnie jakąkolwiek motywacją. Lubię pomagać, staram się jak mogę i ile mogę, dlatego tu jestem. Chociaż nie raz czytając o sobie niewybredne komentarze miałam ochotę rzucić (brzydkie słowo, które niektórych może urazić ;)).

Się jeszcze zastanawiam w której chwili ulica mogła mnie nauczyć pokory i cierpliwości. Trochę na tym świecie łażę i jeszcze na taką sytuację nie trafiłam ;)
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Ja to się z was wyśmiewam tylko, że robicie robotę za internetowe obrazki bryłek złota kiedy gracze sprzedający wirtualne dolarki za psc, mają z tego więcej od was. W takiej złotonośnej branży wydawało mi się nie do pomyślenia, żeby znaleźć tylu podwykonawców, jeszcze się cieszących, że pracują praktycznie za nic, oprócz własnej satysfakcji, a że robiłem jako head gamemaster pewnegoprojektuktóregonazwytunieprzytoczę przez jakieś półtora roku to wydaje mi się, że mam o tym jakiekolwiek pojęcie. Nie krytykuję tyle was, co całą chorą machinę jaką stworzyło IG, chociaż patrząc na nią przedsiębiorczo jestem doprawdy pełen podziwu. Wszyscy jak widzę robicie to z hobby i poczucia "misji", okej, ZOMOwcy też tak robili, ja tak robiłem, ale nikt nie jest na tych stanowiskach nie do zastąpienia więc przy pierwszej lepszej okazji i kolejnym wylanym bagnie i płakaniu w poduszkę może warto dać sobie spokój.

No i ulica najważniejsza, nie słuchałem słów matki więc trafiłem za kratki.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tego uczy ulica fusu i ja o sobie mogę tak powiedzieć. Wam praca w TWT tylko łechta ego

Nie nie tylko ulica, choć sam wychowałem się na dość niebezpiecznej dzilnicy, gdzie ważne były układy z typowymi sebixami, którzy za 0,5 czystej zrobią co chcesz ( tak przynajmniej było za tak zwanych moich czasów). Łechce ego? Przyznam się, czasami tak, ale najczęściej uczy nieziemskiej cierpliwości i wiele razy chciałem rzucić to, ale nadal tutaj jestem.
 
Do góry