Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser23283

Gość
Gość
A ja wrócę do naprawianego błędu. Czy będzie jakieś ogłoszenie że już się wam udało wszystko ogarnąć czy codziennie mam się w ticketach przypominać o obiecany zwrot kasy? ;)
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
Fusek jakieś info apropo lśniącego colta- coś już wiadomo ? (chodzi mi o mniejszą ilość umek)
 

DeletedUser33053

Gość
Gość
Bonus z hawajskich butów został zmieniony, dlaczego nie było o tym w opisie aktualizacji?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Najwyraźniej zapomnieliśmy o tym wspomnieć, poza tym i tak ten bonus (do obrażeń) działał błędnie, więc programiści musieli coś z nim zrobić. Widać, że go zmienili na inny.
 

DeletedUser32988

Gość
Gość
Poważnie? Nie uznaliście tego za dość ważne?! Dmg a szansa na produkt to ogromna różnica...

ciesze się że tego nie kupiłem, niedługo usuną cały bonus z tego a ludzie na to pieniądze wydali hahah

chociaż to chyba nie Wasza wina, bo to chyba nie twt tworzy nowe sety tylko samo inno, więc nie ma się co twt czepiać.

z drugiej strony różnica ogromna, tak samo jak zmieniano zestaw wright, ryzykownie jest kupować te nowe sety za bryłki, chyba że macie ich nadmiar to co Wam szkoda hahahaha!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Poważnie? Nie uznaliście tego za dość ważne?! Dmg a szansa na produkt to ogromna różnica...

ciesze się że tego nie kupiłem, niedługo usuną cały bonus z tego a ludzie na to pieniądze wydali hahah

chociaż to chyba nie Wasza wina, bo to chyba nie twt tworzy nowe sety tylko samo inno, więc nie ma się co twt czepiać.

z drugiej strony różnica ogromna, tak samo jak zmieniano zestaw wright, ryzykownie jest kupować te nowe sety za bryłki, chyba że macie ich nadmiar to co Wam szkoda hahahaha!

Nie napisałem, że nie uznaliśmy tego za dość ważne, tylko najwyraźniej zapomnieliśmy, a to jest ogromna różnica. Pamiętajcie, że tekst całej aktualizacji dostają wszyscy CM'i od przełożonego i ich rola polega na przetłumaczeniu i wrzuceniu na forum.
 

DeletedUser32988

Gość
Gość
Czaje, czaje. Mimo wszystko głupia decyzja wdg mnie, bo wiadomo że set był trochę za mocny no ale nie wypada go zmieniać już po tym jak wyszedł, a gracze zapłacili. Tak czy siak jak już mówiłem tu mogę tylko ponarzekać, bo to niczyja wina z tego towarzystwa.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Czaje, czaje. Mimo wszystko głupia decyzja wdg mnie, bo wiadomo że set był trochę za mocny no ale nie wypada go zmieniać już po tym jak wyszedł, a gracze zapłacili. Tak czy siak jak już mówiłem tu mogę tylko ponarzekać, bo to niczyja wina z tego towarzystwa.

Tak czy siak w sandałach był błąd i bonus do obrażeń w ogóle nie był naliczany.
 
Niebieskie karty (takie jak dynie i śnieżki) będą tylko za bryłki czy także za oup (na becie są po 10 bryłek) oraz jaki będzie limit kupna kart?
Wiem,że można zdobyć 250 sztuk w prackach oraz 21 z dziennych zadań (u nas pewnie 14),ale nic nie wiadomo o limicie kupna.
 
Do góry