Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser32988

Gość
Gość
full dowo jest dla lamusów i tyle :p
a co do losowości to sam nie raz mam 18 przyjętych i 3 uniki w tym jakieś 5 krytów i 13k hp do kosza, no ale czasem mam na odwrót, więc nie ma co płakać.
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Zaczęła się 24 runda. Następna zacznie się za 56 sekund. Przesuwasz się. Strzelasz do Krris, ale nie trafiasz.
Zaczęła się 25 runda. Następna zacznie się za 57 sekund. Przesuwasz się. Strzelasz do koottt, ale nie trafiasz.
Zaczęła się 26 runda. Następna zacznie się za 56 sekund. Strzelasz do koottt, ale nie trafiasz.
Zaczęła się 27 runda. Następna zacznie się za 57 sekund. Przesuwasz się. Strzelasz do Krris, ale nie trafiasz.
Zaczęła się 28 runda. Następna zacznie się za 56 sekund. Strzelasz do koottt, ale nie trafiasz.
Zaczęła się 29 runda. Następna zacznie się za 57 sekund. Strzelasz do michaix, ale nie trafiasz.
Zaczęła się 30 runda. Następna zacznie się za 56 sekund. Strzelasz do michaix, ale nie trafiasz. koottt strzela do ciebie, ale nie trafia.
Zaczęła się 31 runda. Następna zacznie się za 57 sekund. Przesuwasz się. Strzelasz do michaix, ale nie trafiasz.


zawadiaka, 150 lvl, full dowo, 163 ataku na żołnierskiej, jazda amisza na ^2, eq amisza na ^2/^3, bronie szau na ^3, 1521 dowo, strzelanie do typów z maks 125 obrony
losowość doje (...) banana perfekcyjnie
bitwa trwała 35 rund, żyłem 34- na trawie 3 rundy, 17 celnych 17 pudeł

i takie bitwy się zdarzają chyba na tyle długo grasz, że wiesz o tym doskonale xD Lepsi nabijali więcej pudeł
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
i takie bitwy się zdarzają chyba na tyle długo grasz, że wiesz o tym doskonale xD Lepsi nabijali więcej pudeł
ale to jest naprawdę bardzo drażniące, rozumiał bym sytuacje, jesi stałbym na trawie i stzrelał do boba z premką na bobowej...
no ale :/


swoją drogą karty za obli nie miały wejść z wejściem "minieventu" piłkarskiego? :eek:
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Drogie te karty, a nic wartosciowego z nich nie wypada... a jak wypadnie to tak czy siak nie mozna sprzedac
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Wiem, ze wydropic mozna :). Chodzi mi tylko o sam fakt kupna, ze jesli ktos chcialby, to one drogie w porownaniu do wartosci dropu.
 
Mamy dla ciebie jeszcze jedną piłkarską niespodziankę! Od 14 czerwca do 15 lipca będziesz mógł przyjąć i zakończyć dzienne zadania piłkarskie. W nagrodę za wykonanie tych zadań otrzymasz doświadczenie, dolary oraz niebieską kartę.

Dzisiaj zadania są niewidoczne. Tylko ja tak mam?
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
Ocal saloon

Masz przyjęte zadanie z dnia wcześniej i nie wykonałeś go. Napisz do supportu, żeby ci je anulowali.

P.S. Od razu powinieneś wspomnieć, że miałeś je wcześniej, przyspieszyłoby to rozpoznanie ;)


jednak też masz problem ? :p
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Serwus.Zadanie powtarzalne West point- Ruszajmy. Oprócz czasu 6 00 - 11 00 są jeszcze jakieś inne wymagania? Zadanie nie pokazuje się u szeryfa. Postać stoi w placówce.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Serwus.Zadanie powtarzalne West point- Ruszajmy. Oprócz czasu 6 00 - 11 00 są jeszcze jakieś inne wymagania? Zadanie nie pokazuje się u szeryfa. Postać stoi w placówce.

Napisz do supportu, będziemy mogli sprawdzić kiedy pojawi Ci się to zadanie. Każdy wykonał je w inny terminie więc ciężko jest zgadywać kiedy będziesz mógł je zobaczyć.
 
Do góry