Aktualizacja - dyskusja

Dyskusja w 'Inne' rozpoczęta przez użytkownika Etriel, 17. Kwi 2015.

Poleć tę stronę

1. KZI

KZI Zespół The West

Docenione treści:
    5
    Zrozumcie proszę, że może nie jest to miłe, ale zmiany w statystykach są normalną sprawą. W każdej grze. Gram w różne gry multiplayer i zmiany w umiejętnościach bohaterów, albo statystykach przedmiotów są nagminne. Powody są różne: zbyt silną postać osłabiają, słabą buffują. Postać robią OP (OverPowered) po to, aby namieszała i aby zmienić "metę". W każdej grze tak jest, nieważne, czy to CS (zmieniali rewolwer), czy PuBg (non stop zmiany), czy moby, czy mmorpg. Często balansuje się grę lub nawet psuje po to, aby na forach coś się działo, aby ludzie pisali, aby generował się ruch. Bo coś się dziać musi, bo inaczej gra umrze. Akurat tutaj to zwykły błąd, za który na dodatek możecie dostać zwrot środków, co naprawdę jest ewenementem. Myślicie, że jak płaciłem za nic nie dające skórki dla bohaterów do HOTSa eurosami, a potem dali wszystko ludziom za darmo dostałem zwrot kasy albo podziękowania? Proponuję napisać do Blizarda: ban na forum + ban na konto. Nikt się o nic nie pyta: nie pasuje, wypad. Tu macie się naprawdę dobrze. Takie są realia dzisiejsze :) Jest wszystkiego w brud i nikt nie będzie się przejmował marudzącymi jednostkami. Tu macie naprawdę dobre i szybkie wsparcie - w porównaniu do gier w które gram (z naprawdę dużymi budżetami). Pozdrawiam :)

lares szkodnik i * A * lubią to.
  2. Ebola REKT is REAL

Ebola REKT is REAL

Docenione treści:
    5
    Nie wiem czy wiecie, ale od tej aktualizacji, jak stajesz się nie wygodny dla obsługi gry to możecie dostać bana... Bana za próbę włamania na konto hahahaha!:DDDhahahaha!

3. qoqoq03

qoqoq03

Docenione treści:
    26

Skiny skinami; zmiany przedmiotow dla urozmaicenia, ozywienia rozgrywki to drugie. Ale tu, od ponad roku, wszystko sie kreci wokol nieudolnosci programistow IG, ktorzy chrzania wszystko co wypuszczaja i dlatego jest taki dym. To moje zdanie. Kompetentni programisci nie pozwoliliby sobie na taka serie kiczu i tandety.

4. Xxmati4xX

Xxmati4xX

Docenione treści:
    6
    ale wiesz, to jakbyś kupił passata a zapłacił za porsche, niby i to jeździ i to, ale po kieszeni dostajesz

5. Xxmati4xX

Xxmati4xX

Docenione treści:
    6

a od czego jest serwer beta, na którym takie coś powinno być przetestowane, zanim zostanie wypuszczone w rozgrywkę ?
    tak naprawdę ostatnią aktualizacją jaka była, można nazwać aktualizację z przygodami, bo wniosła coś do gry, reszta to tylko łatki... "aktualizacja aktualizacji aktualizacji (...) aktualizacji"

6. viksonZ

viksonZ

Docenione treści:
    75
    Mówcie co chcecie ale Etriel mi zaimponowała.
    Po tej aferze z piłkami zachowała się wreszcie W STOSUNKU DO MNIE jak profesjonalni CM zza oceanu

Nareszcie! Magda,dziękuję :)

7. qoqoq03

qoqoq03

Docenione treści:
    26
    Dlaczego dalej z prac dropią niebieskie karty?

8. Cpt. Bonsai

Cpt. Bonsai Blada Twarz

Docenione treści:
    1
    Albo kolejny błąd albo po prostu nie poinformowaliście nas o tym? Z tego co się orientuje, jedyne piłki które można zdobywać jeszcze to te z dziennych zadań do 15 lipca. Natomiast te z pracek miały wypadać tylko do 28 czerwca do godziny 11:00, czy się mylę?

9. qoqoq03

qoqoq03

Docenione treści:
    26
    "od 14 lipca od godziny 00:00 do 15 lipca do godziny 23:59"

Rozumiem, że post informacyjny, ale dlaczego pojawil sie z 13 godzinnym opóźnieniem?

10. Wojcieszy

Wojcieszy

Docenione treści:
    77
    Element niespodzianki :)

11. palisander1

palisander1

Docenione treści:
    1
    W związku z całą serią ostatnich błędów to się ciesz że ci dali info teraz a nie w poniedziałek ; w ostatni wekend mieliście okazję na uzupełnienie "piłek " kto się nie zorientował w porę to jego strata .

12. qoqoq03

qoqoq03

Docenione treści:
    26

Musialem trzy razy czytac, zeby zorientowac sie, ze chyba cudzyslowia brakuje. Tak tylko odpowiedz informacyjna dla innych, by sie nie meczyli :).

13. Cpt. Bonsai

Cpt. Bonsai Blada Twarz

Docenione treści:
    1
    Nie ukrywajmy, tak naprawdę aby wszystko było zgodne, to ogłoszenie powinno w piątek już wisieć, o tym co będzie na weekend, logiczne, ale nie będę się czepiał. Grunt, że jest info, chodź trochę spóźnione :) .

14. Ramoool

Ramoool

Docenione treści:
    12
    czemu moja ulepszona czarna piłka daje tyle samo speeda (20%) co nieulepszona?

15. wariata17

wariata17 Zespół The West

Docenione treści:
    20
    Daje więcej, błąd jest tylko w wyświetlaniu (a przynajmniej tak wynika z moich skromnych obserwacji) i został już zgłoszony.

16. Suchypl

Suchypl

Docenione treści:
    16
    to się zgadza, ale te błędy w wyświetlaniu torochę zaczynają być uciążliwe...

17. Patelkowa

Patelkowa Zespół The West

Docenione treści:
    24
    Pozwolę sobie stwierdzić, że wszystkie błędy zaczynają być trochę uciążliwe ;))

18. Ramoool

Ramoool

Docenione treści:
    12
    Oki dzięki wielkie, już się bałem że stracę 4% speeda!