Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser

Gość
Gość
Bo inno to głąby kapuściane i tyle
Nie bede już grać w westa - to koniec
Jak zwykle inno musi przesadzić z czymś by sie obsrać hajsem bez względu na to co sie w ogóle dzieje w tej zakichanej grze
 
Nie ma co się denerwować, jak człowiek nigdzie nie goni za rankingami, bo niby i po co, to naprawdę wtedy jest to wszystko jedno. Można mieć trochę słabsze itemy i też grać, to samo się osiągnie tylko trochę wolniej, po co ta gonitwa, że najlepsze i najlepsze trzeba mieć ;) . Więcej dystansu do tego wszystkiego, ludzie. Pozdrawiam rozsądnych :).
 
https://www.innogames.com/pl/
GRY ZA DARMO?!

We wszystkie nasze gry można grać zupełnie za darmo, bez ograniczeń czy limitów czasowych. Gracze mają również możliwość zakupu wirtualnej waluty w grze lub przedmiotów, które zapewniają dodatkową przewagę w grach. Ważne jest jednak dla nas, aby wirtualna waluta nie była konieczna do jak najlepszego, optymalnego doświadczenia z gry. xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
bo man nerwy! wszystko mnie denerwuje - mam włącziny urlop all serwy i dostaje fioła
 

DeletedUser32975

Gość
Gość
spokojnie :)
kup sobie zestaw kucharza :D

a na marginesie pół gry ma już noże wiec mam i ja :D
 

DeletedUser33391

Gość
Gość
Skoro tak gra nie jest pay-to-win dlaczego jest osiągnięcie za zebranie całego zestawu? Pewno będzie, że osiągnięcia są nie obowiązkowe w tej grze, ale jakby ktoś chciał mieć je wszystkie i nie ma bryłek? Dalej, że nie p2w.
Niech dadzą możliwość w takim razie kupna tego za 3x wiecej oup niż bryłki chociaż.
 

DeletedUser32975

Gość
Gość
gra musi zarabiac
jak masz 150 level to juz generalnie grasz o nic
wiec musza dać coś na pocieszenie, jak sępom padlinę, żeby się ludzie rzucili
i tak jak te noże teraz, bija wszystkie bronie eventowe, i nie dziwie sie ze pół gry już to kupioło
i inno sie cieszy bo kasa leci aż miło
bez kasy nie ma co w to grac
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Włączając się do tej dyskusji...

Tak, bronie (Szczgólnie fortówka) mają super obrażenia i tutaj wygrywają z eventówkami, pamiętajcie jednak, że eventówka ma więcej bonusów, o wiele więcej niż te bronie, po prostu bronie za wygranie loterii są bardziej wszechstronne, a tutaj te bronie mają stricte "specjalizację" pod forty. Ktoś może napisać, że obrażenia są przesadzone, no ok, może tak uważać, tylko pamiętajcie, że obrażenia obrażeniami, ale jeszcze trzeba trafić, a to w bitwie fortowej czy w pojedynku już aż takie pewne nie jest ;) No ale to tyko moja skromna opinia, osoby która według wielu nie zna się na grze :)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Do niedawna grałem w "przygody" z przyjemnością, byli gracze z dobrą bronią, którą sobie wypracowali, normalna sprawa, teraz jednak wszędzie widzę noże, same noże... wszyscy kupują noże, bo nie ma innej, lepszej, normalnej alternatywy. Jeżeli ktoś gra bez bryłek to pada na przygodach po max dwóch kolejkach, tak się nie da grać, sensu to nie ma, przyjemność żadna. Dużo osób odpuści sobie przygody, później forty, a na końcu grę w Westa... smutna prawda.
 
Do niedawna grałem w "przygody" z przyjemnością, byli gracze z dobrą bronią, którą sobie wypracowali, normalna sprawa, teraz jednak wszędzie widzę noże, same noże... wszyscy kupują noże, bo nie ma innej, lepszej, normalnej alternatywy. Jeżeli ktoś gra bez bryłek to pada na przygodach po max dwóch kolejkach, tak się nie da grać, sensu to nie ma, przyjemność żadna. Dużo osób odpuści sobie przygody, później forty, a na końcu grę w Westa... smutna prawda.


w przygody gra bardzo mała grupa graczy, która w większości kopiła sobie noże i będzie grała dalej :) a fortom co ma to zaszkodzić, jak fortów praktycznie nie ma, a dmg średnie i tak będzie wszędzie podobne jak się tylko trafi ;)

p.s. 900 bryłek na 1 lvl noży to tylko 300 dni logowania
 
Do góry