Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser1404

Gość
Gość
Jak macie podejrzenia co do multikont to piszcie. Nie sprawdzamy każdej bitwy ile osób jest zapisanych, jeśli widzicie coś to piszcie, a my sie przeonamy czy macie rację ;)

kurde już wyciągam tarota i dzwonie do Macieja Wróża ,,,czy coś jeszcze podać na tacy ?
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
dokadnie, opcja z obli była by wskazana... czasami mam wrażenie, że z której strony by nie kliknąć i tak byłby kosiarz OUD


kupując bryłki jest możliwość losowania 2 razy, to chyba wie każdy, za 3ci raz trzeba dać 25 bryłek
zrobiłem to, 1 poziom (lewa karta)- kosiarz, odkrywam po raz drugi lewą karte- kosiarz, to kolejne 50 bryłek, tzreci raz, leci lewa karta, ups kosiarz, tym razem 100 bryłek, 4 raz, ponownie lewa karta, ponownie kosiarz...
niby szansa 50/50 ale czy komukolwiek zdarzyło się zagrać 4razy po tej samej stronie bez kosiarza ? troszkę to dziwne... coraz bardziej umacniam się w tym że proporcje te nie są 50/50 ;) czyżby kolejny hop na bryłki ?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
kurde już wyciągam tarota i dzwonie do Macieja Wróża ,,,czy coś jeszcze podać na tacy ?
A czy my mamy sprawdzać wszystkich zapisujących się na każdym serwerze na bitwę o Galifrey? Tutaj trzeba jeszcze dodać, że na serwerze X dany gracz nie musi mieć multi, ale na serwerze Y już mieć musi. Czyli jakieś 100 kont (nie wiem ile się osób zapisuje na danym swiecie) na każdy świat. Boski... logicznie na to spójrz... ile godzin by nam to zajęło...A co z naszym życiem prywatnym? Co z tym, że musimy pracować/uczyć się/studiować?
Zapytam wprost: zapewnicie mi utrzymanie jeśli rzucę pracę i będę zajmować się tylko westem? Wtedy może w dzień bym się wyrobił z tym co chciałbyś byśmy robili, podkreślam, może.
 
Fusek, wystarczy przeforsować pomysł o zwiększeniu nagród za zwykłe bitwy.
Wilk syty i owca cała. Wystarczy trochę pomyśleć aby oszczędzić sobie pracy a nam narzekania

Kiedyś myślałem o napisaniu podania do TWT o członkostwo ale jestem zbyt inteligentny na tę robotę chyba :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Fusek, wystarczy przeforsować pomysł o zwiększeniu nagród za zwykłe bitwy.
Wilk syty i owca cała. Wystarczy trochę pomyśleć aby oszczędzić sobie pracy a nam narzekania

Kiedyś myślałem o napisaniu podania do TWT o członkostwo ale jestem zbyt inteligentny na tę robotę chyba :D

Podawałem o tym pomysł viksonz, nie myśl, że jesteś jedyny który to wymyślił.

Poza tym podczas eventu tak czy siak będzie się więcej osób zapisywało, bo tak czy siak z normalnych bitew leci dużo waluty eventowej, wystarczy po prostu więcej osób na bitwie. A inne nagrody? Fakt, czasami coś ciekawego daje, ale w większości kończy się na wzmacniaczach pod energię czy hp.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
fusek daj mi narzędzia a wykonam tą nie wdzięczną robotę
za free ,,,i to na złość oszustom
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
kupując bryłki jest możliwość losowania 2 razy, to chyba wie każdy, za 3ci raz trzeba dać 25 bryłek
zrobiłem to, 1 poziom (lewa karta)- kosiarz, odkrywam po raz drugi lewą karte- kosiarz, to kolejne 50 bryłek, tzreci raz, leci lewa karta, ups kosiarz, tym razem 100 bryłek, 4 raz, ponownie lewa karta, ponownie kosiarz...
niby szansa 50/50 ale czy komukolwiek zdarzyło się zagrać 4razy po tej samej stronie bez kosiarza ? troszkę to dziwne... coraz bardziej umacniam się w tym że proporcje te nie są 50/50 ;) czyżby kolejny hop na bryłki ?


Wątpię by programiści IG byli tak umiejętni, by napisać kod do gry zmuszający gracza do wydawania bryłek w lotce, skoro nawet nie potrafią wprowadzić do gry jednej prostej aktualki bez błędów.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Z tego co pisze Fusek, to TWT musi sprawdzić każdego gracza... ale jak to wygląda? Wpisujecie w wielką bazę danych nick gracza i sprawdzacie, czy ktoś inny nie ma takiego samego IP itp.?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Z tego co pisze Fusek, to TWT musi sprawdzić każdego gracza... ale jak to wygląda? Wpisujecie w wielką bazę danych nick gracza i sprawdzacie, czy ktoś inny nie ma takiego samego IP itp.?
Nie mogę Ci powiedzieć jak działają nasze narzędzia, a tu mała ściąga dla Was. Oto liczba postaci zapisanych na bitwę o Gallifrey:

s1 377
s10 315
ari 200
bf 176
chey 102
dako 140
huron 378
iro 196
jica 208
klon 228
lui 263
musco 368
nawaho 377

Łącznie 3328 postaci zapisanych na Galifrey. Zapraszam do sprawdzania ;)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Nie mogę Ci powiedzieć jak działają nasze narzędzia

A czy my mamy sprawdzać wszystkich zapisujących się na każdym serwerze na bitwę o Galifrey? Tutaj trzeba jeszcze dodać, że na serwerze X dany gracz nie musi mieć multi, ale na serwerze Y już mieć musi. Czyli jakieś 100 kont (nie wiem ile się osób zapisuje na danym swiecie) na każdy świat. Boski... logicznie na to spójrz... ile godzin by nam to zajęło...A co z naszym życiem prywatnym? Co z tym, że musimy pracować/uczyć się/studiować?
Zapytam wprost: zapewnicie mi utrzymanie jeśli rzucę pracę i będę zajmować się tylko westem? Wtedy może w dzień bym się wyrobił z tym co chciałbyś byśmy robili, podkreślam, może.
Czyli musisz niby wszystkich sprawdzić i to zajmuje spoooooro czasu... A może trzeba jakąś prośbę do IG napisać, by stworzyli narzędzie co samo sprawdza czy nie ma multikonta? Porównanie IP, działać w grze itp... Nie wydaje mi się, by w innych firmach to pracownicy siedzieli i sprawdzali ręcznie zgłoszenia/graczy na wypadek multikonta :/
 
Nie mogę Ci powiedzieć jak działają nasze narzędzia, a tu mała ściąga dla Was. Oto liczba postaci zapisanych na bitwę o Gallifrey:

s1 377
s10 315
ari 200
bf 176
chey 102
dako 140
huron 378
iro 196
jica 208
klon 228
lui 263
musco 368
nawaho 377

Łącznie 3328 postaci zapisanych na Galifrey. Zapraszam do sprawdzania ;)


jakby było po 500..., albo tak jak z dyniami po 2000 nowych kont. Oblegane są tylko aktywne światy, co nie jest niczym dziwnym he he

Czyli musisz niby wszystkich sprawdzić i to zajmuje spoooooro czasu... A może trzeba jakąś prośbę do IG napisać, by stworzyli narzędzie co samo sprawdza czy nie ma multikonta? Porównanie IP, działać w grze itp... Nie wydaje mi się, by w innych firmach to pracownicy siedzieli i sprawdzali ręcznie zgłoszenia/graczy na wypadek multikonta :/


chyba jest takie narzędzie co odpowiednio przyznaje punkty przyjaźni - multi-kontom ich nie nalicza w magiczny sposób
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33283

Gość
Gość
Czy w tym roku także będziemy mieć możliwość zdobycia świecących dyń podczas prac?
 
czy bonusy w grze zostaną takie jakie są, czy będą poprawione tak jak jest oficjalnie podane przez Etriel na forum ?
chodzi mi o ubrania murriety- bonus setu https://forum.the-west.pl/index.php?threads/dia-de-los-muertos-2018.62468/ tutaj w secie murietty jest 0.8 celowanie i 0.8 dowodzenie, natomiast w grze jest po 0.7 celowania i dowodzenia

ktoś coś ?
Otrzymałam informację, że poprawny bonus jest podany w ogłoszeniu na forum. Ten w grze będzie poprawiony.
 
Nie mogę Ci powiedzieć jak działają nasze narzędzia, a tu mała ściąga dla Was. Oto liczba postaci zapisanych na bitwę o Gallifrey:

s1 377
s10 315
ari 200
bf 176
chey 102
dako 140
huron 378
iro 196
jica 208
klon 228
lui 263
musco 368
nawaho 377

Łącznie 3328 postaci zapisanych na Galifrey. Zapraszam do sprawdzania ;)

3328 postaci, a ile to jest kont?
 
Miałem przyjemność być kiedyś GO (game operator) w jednej z gier online i tam z poziomu panelu operatora robiło się skan danego świata i wszystko co było nie tak wyświetlało się na czerwono (logi z tego samego IP, zasiadanie konta, pushing itd.) a tutaj trzeba na piechotę? paranoja
 
Do góry