Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser6549

Gość
Gość
Miałem przyjemność być kiedyś GO (game operator) w jednej z gier online i tam z poziomu panelu operatora robiło się skan danego świata i wszystko co było nie tak wyświetlało się na czerwono (logi z tego samego IP, zasiadanie konta, pushing itd.) a tutaj trzeba na piechotę? paranoja

Nie napisałem, że na piechotę. Jednak jeśli chce się prześwietlić jedynie tych zapisanych na bitwę to trochę to zajmuje, jak Wam przedstawiłem na wczorajszej bitwie było zapisanych ponad 3 tysiące postaci. Ponadto musicie też wiedzieć, że nie mam narzędzi administracyjnych na wszystkich światach. Jednak jeśli mam 2 razy w tygodniu sprawdzać wszystkich zapisujących się na Gallifrey, czyli najlepiej zrobić to kilka razy, bo ludzie przecież mogą się zapisać po moim pierwszym sprawdzeniu, to potrzeba na to godzin, a nie minut. Dlatego jest system supportu byście nam to zgłaszali. Nie mamy fizycznej możliwości sprawdzenia wszystkich kilka razy w tygodniu, mamy też inne sprawy tak jako TWT jak i w prywatnym życiu.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Jak napisze ticketa z nickami wszystkich zapisanych graczy, to support bedzie zmuszony ich sprawdzic?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jak napisze ticketa z nickami wszystkich zapisanych graczy, to support bedzie zmuszony ich sprawdzic?
Tak, oczywiście, że tak, ale nie mamy potem prawa przedstawić Ci kogo zbanowaliśmy z tejże listy, nic nie możemy potem napisać o tym co działamy. Po prostu dostaniesz od nas odpowiedź że się tym zajmiemy, i tak zajmiemy się tym, ale pewnie to trochę potrwa. Oczywiście moglibyśmy też wszystkich ludzi z dostępem do narzędzi sprawdzających multi zaprzęgnąć do pomocy w tej sprawie, aczkolwiek potem czas odpowiedzi na inne zgłoszenia byłby zapewne dłuższy. Sprawdzenie tych 3 tysięcy postaci to nie są minuty jak napisałem wyżej, a godziny, sądzę nawet że mógłby cały dzień dla jednej osoby nie wystarczyć. Nie byłoby problemu gdyby wszystko było czyste, ale gdyby nie było czyste musielibyśmy sprawdzać te "nieczyste" to musielibyśmy to sprawdzać dogłębniej ;) a to też trwa. Wszystko zależy od tego jak bardzo gracz chce się schować z tym, że ma multi ;)
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Przepraszam bardzo, ale gdzie w opisie aktualizacji jest wzmianka o tym, ze wejda dodatki do awatarow do kupna? Jako gracz chcialbym byc informowany z wyprzedzeniem (kilkudniowym, nie kilkugodzinnym jak przed ostatnia aktualizacja), ze beda wprowadzane do gry zmiany, chociazby tylko takowe...
 

DeletedUser28304

Gość
Gość
Przepraszam bardzo, ale gdzie w opisie aktualizacji jest wzmianka o tym, ze wejda dodatki do awatarow do kupna? Jako gracz chcialbym byc informowany z wyprzedzeniem (kilkudniowym, nie kilkugodzinnym jak przed ostatnia aktualizacja), ze beda wprowadzane do gry zmiany, chociazby tylko takowe...
a po co Ci te dodatki do awatarów - co one dają ?
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Szczerze? To mam gleboko te dodatki do awatarow. Chodzi o fakt, ze weszlo do gry cos nowego o czym gracze nie zostali poinformowani. Ale co ja sie bede produkowal, czytanie ze zrozumieniem mojej wypowiedzi sie klania.
 
Jakiś czas temu, każdemu z Was podczas logowania się na świat, wyskoczyło okno z filmem o trwającym obecnie evencie. Pod koniec tego filmu, pojawiła się informacja, że w ostatnich dniach eventu, będzie można zakupić elementy awatara, które dostępne były w latach ubiegłych.
Teraz pewnie niektórzy z Was powiedzą, że przecież nie każdy mógł obejrzeć ten filmik, że skąd mogliście wiedzieć, że należy go obejrzeć, bo pod koniec znajduje się pewna informacja, o której wcześniej nie było mowy. Jest w tym sporo racji. Informacja ta jak najbardziej mogła zostać przekazana również w inny sposób np. być zawarta w ogłoszeniu na forum. Tak się jednak nie stało. Dlaczego?
Powiem szczerze, że nie mam pojęcia. Być może ktoś z inno uznał, że te dodatki mają być niespodzianką i w związku z tym celowo nie zostały ujęte w ogłoszeniu i to dlatego jedyna wzmianka o nich jest, powiedzmy, skromna.

Przy okazji, chciałabym wspomnieć, że w dwóch dodatkach, czyli w kapeluszu i czaszce, wystąpił błąd, w wyniku którego nie można tych elementów po zakupie użyć. Błąd ten został zgłoszony i czekamy obecnie na jego naprawę.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jeden z graczy miał ten sam problem. Sprawdziłem u siebie i tego problemu nie miałem. Wniosek? Coś się u Was stało. Najlepiej sprawdzić bez skryptów na różnych przeglądarkach alb wyczyścić ciasteczka.
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
podzas eventu na s1 czy innych wysoko zaludnionych po 3h od wyzwania gali nie można było się załapać na obronę, a na atak leeedwo, teraz prakycznie cały dzień minął i raptem niecałe 100 osob na ataku :O
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
WOW ale aktulizacja... Brawo... Przyda się ludzią na nowych serwerach.
Dziękuję za uwagę, ja zmykam na martwą arizone :)
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Znowu jestem pod wrażeniem tego, z jakim wyprzedzeniem pojawiła sie informacja o aktualce.

Myślę, że nowe bonusy coś pomogą tym przedmiotom.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Mogę to tak tu zostawić?
 

Załączniki

  • 2018-11-19 21.36.03.png
    2018-11-19 21.36.03.png
    674,1 KB · Wyświetlenia: 56

DeletedUser6549

Gość
Gość
Mogę to tak tu zostawić?
Pewnie, że możesz, jak widać sam LCM napisał, że czasami nie da się szybciej powiadomić graczy. Rozumiem Was w tej kwestii doskonale, chcecie informację dostawać jak najszybciej, a my chcemy tego samego dla Was. Jednakże widać, że nie zawsze można to "przeskoczyć".
Jesteśmy po Waszej stronie, wiem że będziecie to cytować i podawać przykłady, iż tak nie jest, ale musicie zrozumieć... Staramy się być jak najlepsi w tym co robimy. Staramy się robić jak najwięcej się tylko da. Mało z tego widać, o niewielu rzeczach wiecie z tego co my jako team robimy dla całego westa. Wiem, że kolorowo nie jest, nie jest tak jak było, pewnie nawet nie będzie, choć dążymy by było jak najlepiej. Tak, west wymaga zmian, poprawek, wdrożenia nowych rzeczy, zrewidowania starych. Doskonale sobie z tego zdajemy sprawę. LCM tak naprawdę niewiele mógł powiedzieć teraz, być może przyszłość pokaże co dla nas szykował.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry