Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser6549

Gość
Gość
LCM nikt nie mógł powiedzieć, to po co robimy idiotyczny wywiad, mimo masy fajnych pytań zadanych przez np. Ebole, śmieszne ;).
Napisałem, że niewiele mógł powiedzieć, a to różnica. Sądzicie, że takiej osoby nie obejmuje tajemnica taka jak naszą. Tak czy siak parę rzeczy zdradziła ta osoba, że nad tym myślą, żeby gracze byli czujni (tutaj chodzi o rzemiosło). Ponadto pytania fajne czy nie. LCM mógł nie odpowiedzieć, bo nie miał prawa zdradzać tajemnic firmy przed ich ujawnienia. Być może nad czymś pracują, czymś dużym o czym nie mówią i nie chcą nic spoilerować by w razie gdyby nie wyszło nie było głosów "W IG pracuje stado baranów, które nawet nic nie potrafią robić".
Jeśli macie znajomych game designerów to mogą oni Wam mówić nad jaką grą pracują? Do czego dokładnie zostali zatrudnieni? Mam takiego znajomego, który w umowie miał wyraźnie napisane, że nikomu nie miał prawa powiedzieć nad jaką grą, ani dokładnie nad jaką mechaniką pracował. Nie wiem czy tak samo jest w IG, sądzę jednak, że podobnie, tj. nie moga mowić nad czym pracują, ale to tylko moje domniemywania.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Dawno, dawno temu, poznałem na s1 pewnego programistę, który czynnie uczestniczył w tworzeniu Westa, gość był cholernie pomocny i bardzo gadatliwy, niemniej jednak, jak bardzo bym go nie ciągnął za język, to i tak nigdy nie udało mi się wyciągnąć od niego żadnych konkretów na temat tego nad czym obecnie pracuje i co pojawi się w grze w najbliższej przyszłości (a taką wiedzę na 100% posiadał). Nie ma co się tak irytować czy wściekać na gościa z wywiadu. Prędzej czy później dowiemy się nad czym IG pracuje i okaże się czy było warto czekać :)
 
[...] jak bardzo bym go nie ciągnął za język, to i tak nigdy nie udało mi się wyciągnąć od niego żadnych konkretów na temat tego nad czym obecnie pracuje i co pojawi się w grze w najbliższej przyszłości (a taką wiedzę na 100% posiadał). [...]
To jest właśnie oznaką profesjonalizmu, przynajmniej w zakresie wiążących regulacji dot. tajemnicy - o innych sprawach się nie wypowiem bo nie mam wiedzy w tym zakresie. Po prostu o wielu kwestiach mówić nie można, pod żadnym pozorem i tyczy się to także wielu innych zawodów, gdzie dochowanie tajemnicy jest absolutną podstawą i priorytetem zarazem. Zapewne to samo wiąże LCM :) .
 
Napisałem, że niewiele mógł powiedzieć, a to różnica. Sądzicie, że takiej osoby nie obejmuje tajemnica taka jak naszą. Tak czy siak parę rzeczy zdradziła ta osoba, że nad tym myślą, żeby gracze byli czujni (tutaj chodzi o rzemiosło). Ponadto pytania fajne czy nie. LCM mógł nie odpowiedzieć, bo nie miał prawa zdradzać tajemnic firmy przed ich ujawnienia. Być może nad czymś pracują, czymś dużym o czym nie mówią i nie chcą nic spoilerować by w razie gdyby nie wyszło nie było głosów "W IG pracuje stado baranów, które nawet nic nie potrafią robić".
Jeśli macie znajomych game designerów to mogą oni Wam mówić nad jaką grą pracują? Do czego dokładnie zostali zatrudnieni? Mam takiego znajomego, który w umowie miał wyraźnie napisane, że nikomu nie miał prawa powiedzieć nad jaką grą, ani dokładnie nad jaką mechaniką pracował. Nie wiem czy tak samo jest w IG, sądzę jednak, że podobnie, tj. nie moga mowić nad czym pracują, ale to tylko moje domniemywania.
To po co robić ten wywiad?

Promocja będzie dostępna przez 24 godziny od 23.11.2018, 11:00 do 24.11.2018 23:59 23 listopada.

xD

/połączono posty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1404

Gość
Gość
fusek77 i ci co wiesz że robią dobrą robotę ,,,szacun
ale czy wiecie pytanie czy z worków na święta te graty czy bedą leciały ?
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Panie i panowie, teraz wszyscy trzymamy zgodnie kciuki, by z tym nowym zestawem nie bylo dymow jak z hawajskim :).

W Lonży i czekanie Clyde'a nie zaszla pomylka? Jedno zero za dużo ktoś kliknął chyba. 1000 brył za taki badziew? WoW :O
/połączono posty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
fusek77 i ci co wiesz że robią dobrą robotę ,,,szacun
ale czy wiecie pytanie czy z worków na święta te graty czy bedą leciały ?
Wszelkie informacje o świątecznej wyprzedaży, kiedy będzie, co będzie można kupić, za ile i co będzie można znaleźć w workach, pojawią się w odpowiednim czasie.

W Lonży i czekanie Clyde'a nie zaszla pomylka? Jedno zero za dużo ktoś kliknął chyba. 1000 brył za taki badziew? WoW :O
Nie, to nie jest pomyłka. W czasie, gdy te przedmioty można było zakupić po raz pierwszy, cena każdego wynosiła 1250 bryłek. Skoro obniżka jest o 20%, to stąd mamy teraz cenę w wysokości 1000 bryłek.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
W Lonży i czekanie Clyde'a nie zaszla pomylka? Jedno zero za dużo ktoś kliknął chyba. 1000 brył za taki badziew? WoW :O

Ponadto wyprzedzam pytanie o to czemu w ogóle te przedmioty pojawiły się na wyprzedaży. Z wiadomych mi informacji pytano się graczy na wszystkich marketach, sam to też robiłem, ale nie tak wprost, co by ewentualnie widziano w ten dzień. Widać było dużo głosów za tymi akurat przedmiotami. To, że polski market widziałby inne przedmioty... zostaliśmy przegłosowani przez innych.
 
Nie mam do tego dostępu.

A możesz spróbować to ogarnąć? i zgłosić by ogarnęli to jakoś? bo ten przedział do 21 od eventu jest bez sensu z racji jak często są eventy.. i jakoś na s10 nie startuje cyrk bo co nie skończy się przed nowym eventem? bo jak tyle czeka z wystartowaniem, to rzecz jasna że nie zdąży się skończyć i nie startuje wcale... to chyba jakiś błąd jest?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A możesz spróbować to ogarnąć? i zgłosić by ogarnęli to jakoś? bo ten przedział do 21 od eventu jest bez sensu z racji jak często są eventy.. i jakoś na s10 nie startuje cyrk bo co nie skończy się przed nowym eventem? bo jak tyle czeka z wystartowaniem, to rzecz jasna że nie zdąży się skończyć i nie startuje wcale... to chyba jakiś błąd jest?

Pewnie, że mogę przekazać, sam myślę, że sam cyrk powinien pojawiać się niezależnie od eventów.
 
Nie ponad rok temu wróciłem do gry. Nie zważając że od wprowadzenia OUP już było wiadomo, że IG chce wprowadzić coraz to większą dyskwalifikację graczy F2P względem P2W, ale tempo jakie ta maszyna nabrała jest przerażająca. Żeby chociaż system P2W działał jak w gierkach mmo rpg, gdzie większość rzeczy da się zdobyć bez wydawania grosza na grę, a zaledwie poświęcając dużo więcej czasu...

Cóż. Zastanawia mnie jak chcą uratować gierkę [o ile chcą] nie wprowadzając zmian niczym w wersji 2.0 [czyt. wersji 3.0].
Szkoda mega, że gierka o takim potencjale jest rozwijana przez niewłaściwe osoby.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Nowa seria zadań "Zablokowany"
Zgubiłeś jeden z trzech kluczy i teraz nie możesz zdobyć złotej broni? Nie martw się, masz szansę ponownie zdobyć jeden z kluczy!

Nowa linia zadań pozwoli zdobyć brakujący klucz, potrzebny do zdobycia złotej broni. Linia zadań zawiera 6 questów i jest dostępna dla graczy, którzy posiadali już lub wciąż posiadają trzeci klucz w ekwipunku oraz postać na co najmniej 85 poziomie.
Zadania związane ze Złotą Strzelbą (Rajd/Skradziona Sztuka) będą wymagane?
 
Do góry