Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser

Gość
Gość
Wiem, że darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, ale worki z 2013 roku, to lekkie przegięcie.
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Co z zadaniem, które miało wejść dzisiaj? Miało być i i ni ma
 

"Jak co roku w okresie świątecznym składany broń i deklarujemy pokój pomiędzy naszymi miastami. W tym roku czas pokoju będzie następujący:

  • pomiędzy 23.12.18 12:00, a 27.12.18 00:00
  • pomiędzy 30.12.18 12:00, a 31.12.18 23:59
  • pomiędzy 01.01.19 00:00, a 01.01.19 14:00

Jeśli masz jakieś pytania prosimy o kontakt z obsługą gry.

Pozdrawiamy i życzymy spokojnych świąt,
Wasz The West Team"

obecnie nie ma to raczej racji bytu (chyba ze jedynie na Musco i Nawaho)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
zacznie sie wyprzedaz to pomocnicy zaczna rozdawac prezety,,zadanie nabierze rozpedu::P
 
[19:17] Henry: FresHHH jest pierwszą postacią, która zdobyła osiągnięcie [Dyniowa głowa]. - Z czystej ciekawości jaki związek towarzysze Św. Mikołaja mają do dyniowej głowy XD?
 
[19:17] Henry: FresHHH jest pierwszą postacią, która zdobyła osiągnięcie [Dyniowa głowa]. - Z czystej ciekawości jaki związek towarzysze Św. Mikołaja mają do dyniowej głowy XD?
W tytule nowego osiągnięcia jest błąd. Zamiast poprawnego tytułu, jest ten sam co w linii "Jeździec bez głowy". Błąd został zgłoszony do naprawy.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Moze zamiast oferty na brylki to dalibyscie urozmaicenie, usprawnienie i polepszenie rozgrywki? He?...
 

DeletedUser33758

Gość
Gość
Zmiana bonusu fortowego żołnierza oraz przemodelowanie statystyk zadawanych obrażeń na fortach. Trochę to żałosne gdy ktoś full dowodzenie zadaje za każdym strzałem prawie 1k obrażeń.
 
Zmiana bonusu fortowego żołnierza oraz przemodelowanie statystyk zadawanych obrażeń na fortach. Trochę to żałosne gdy ktoś full dowodzenie zadaje za każdym strzałem prawie 1k obrażeń.

nie trzeba być pod dowodzenie nawet, ja jestem pod pvp a w zestawie pod dowodzenia i dobrą strzelbą + wzmocnienie zadaję 810-940

p.s. po co zmieniać mechanikę fortów jak na bitwy chodzi garstka graczy bo nie ma dobrego bilansu nagród? przed mechaniką fortów jest cała lista rzeczy do poprawy, która była obszernie omawiana w dziale propozycje
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Zmiana bonusu fortowego żołnierza oraz przemodelowanie statystyk zadawanych obrażeń na fortach. Trochę to żałosne gdy ktoś full dowodzenie zadaje za każdym strzałem prawie 1k obrażeń.
Bonus pepeka wg mnie powinien być prędzej zmieniony.

nie trzeba być pod dowodzenie nawet, ja jestem pod pvp a w zestawie pod dowodzenia i dobrą strzelbą + wzmocnienie zadaję 810-940

p.s. po co zmieniać mechanikę fortów jak na bitwy chodzi garstka graczy bo nie ma dobrego bilansu nagród? przed mechaniką fortów jest cała lista rzeczy do poprawy, która była obszernie omawiana w dziale propozycje

A z nagrodami to się zgodzę.
 
Do góry