Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser33051

Gość
Gość
Fusiu, propozycje zmian na każdym servie były wałkowane chyba po 1000 razy w ramach waszych odświętnych wizyt na nich. To już jest nudne, że trzeba się powtarzać a IG ma to głęboko ...
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Fusiu, propozycje zmian na każdym servie były wałkowane chyba po 1000 razy w ramach waszych odświętnych wizyt na nich. To już jest nudne, że trzeba się powtarzać a IG ma to głęboko ...
Tak, słyszałem wiele Waszych propozycji. Nie pamiętam, nie mam prawa wręcz pamiętać, skoro rozmawiam z tak dużą ilością graczy czy Ty mi jakieś propozycje poddawałeś. Ponadto nawet jeśli to mogłeś wymyślić coś nowego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30813

Gość
Gość
nie wiem jak na innych serwerach, ale na jicy jest błąd przy wyprzedaży- mianowicie są 3 strony z czego tylko 2 pełne, dotychczas nie przeszkadzało mi to, bo nie był widać starych skrzynek, ale teraz zamiat dostepnych 3 itemkow (ktorych jest 10 za obli) pokazuje się jeden, a skrzynki wrocily :/
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
nie wiem jak na innych serwerach, ale na jicy jest błąd przy wyprzedaży- mianowicie są 3 strony z czego tylko 2 pełne, dotychczas nie przeszkadzało mi to, bo nie był widać starych skrzynek, ale teraz zamiat dostepnych 3 itemkow (ktorych jest 10 za obli) pokazuje się jeden, a skrzynki wrocily :/
Zalogowałem się właśnie na Jicarille i widzę wszystkie trzy strony są zapełnione, ponadto te trzy itemy za obligacje również znajdują się w wyprzedaży (obecnie jest to płaszcz detektywa, spodnie oraz siodło juana ponce de leon).
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Gdzie jest jakies info o dodatkowym bonusie od TW? Za co on? Na ile on? Itp. Itd.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
No mozecie. To skoro czemu brak info o tym jak juz to weszlo?
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
nauczyło nas inno że pomyłek i fejk info przyszło wiele
czy TA aktualizacja sie uda bez problemów ?
czy to że JESTEŚMY światem TESTOWYM do fortów przysparza nam tych problemów z aktualizacjami ?
 
Światem testowym jest beta.

tyle że zanim "update" trafi na inne światy to w 90% przypadkach my mamy go pierwsi - żeby nie być gołosłownym to jestem pewien że, w którymś z wywiadów jest o tym wspominka.

Wychodzi na to że Beta jest testem przed Polską wersją a Polska wersja jest testem przed wprowadzeniem międzynarodowym :DDD

Nawiązując z resztą do międzynarodowości to już dawno powinny powstać takie serwery, na których moglibyśmy śmiało rywalizować z obcokrajowcami...
 
tyle że zanim "update" trafi na inne światy to w 90% przypadkach my mamy go pierwsi - żeby nie być gołosłownym to jestem pewien że, w którymś z wywiadów jest o tym wspominka.
Dokładnie jest to wspomniane w wywiadzie z LCM i game designerem: "Beta jest bardzo ważnym miejscem, gdzie testujemy nowości, zanim one wejdą na pozostałe rynki. Dodatkowy test zawsze odbywa się na polskich serwerach, gdyż nasi gracze z Polski są bardzo aktywni i bardzo krytyczni, co bardzo doceniamy. Jak zapewne zauważyliście, na becie testujemy nowości od 7 dni do kilku tygodni. Na Polskich serwerach jest to bardzo krótki test, bo trwa niecałe 24 godziny, a tak naprawdę około 18 godzin, gdyż musimy mieć czas na szybkie poprawki."
Całość wywiadu można znaleźć tutaj: https://dziennikthewest.pl/wywiad-z-lead-community-managerem-i-game-designerem/
nauczyło nas inno że pomyłek i fejk info przyszło wiele
czy TA aktualizacja sie uda bez problemów ?
czy to że JESTEŚMY światem TESTOWYM do fortów przysparza nam tych problemów z aktualizacjami ?
Mamy nadzieję, że będzie bez problemów :D
Skoro na polskich serwerach odbywa się dodatkowy krótki test i szybkie poprawki, to z tego wynika, że faktycznie możemy doświadczać większej ilości błędów niż inne nacje (bo u nich aktualizacje już wejdą z poprawkami). Jednakże są błędy, których nie da się szybko wyeliminować, i które tym samym, dotykają wszystkich serwerów. Natomiast to, że podczas aktualizacji w ogóle mogą wystąpić problemy, nie ma związku z tym, że odbywają się u nas testy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mamy nadzieję, że będzie bez problemów :D
Skoro na polskich serwerach odbywa się dodatkowy krótki test i szybkie poprawki, to z tego wynika, że faktycznie możemy doświadczać większej ilości błędów niż inne nacje (bo u nich aktualizacje już wejdą z poprawkami). Jednakże są błędy, których nie da się szybko wyeliminować, i które tym samym, dotykają wszystkich serwerów. Natomiast to, że podczas aktualizacji w ogóle mogą wystąpić problemy, nie ma związku z tym, że odbywają się u nas testy.

Świat PL został betą w "nagrodę" za wygranie pierwszych mistrzostw fortowych, jest to wiedza ogólnie znana i potwierdzona.
"Szybkie poprawki", z tym bym polemizował, np: błądy cyrku i hawajski. Poza tym, błędy te zaburzyły rozgrywkę na całej linii.
 
Do góry