Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser28304

Gość
Gość
i po co te nerwy, ja na przykład na świecie Klondike nie zrobię tego zadania bo nie ma na rynku atramentu sympatycznego , może za rok ? Nic się nie stanie . Ale dobrze by było aby ten błąd z kamieniami był już naprawiony.
 
kto pracuje nad naprawami błędów w tej grze? czy jest to wgl człowiek?

Nad naprawą błędów i wprowadzaniem aktualizacji, pracują programiści, którzy znajdują się w siedzibie InnoGames w Hamburgu.

Zadanie Brewing Bad dalej zbugowane. Nie dość że zielony rudzielec zniknął z mapy to zadanie u henrego też zniknęło.
Dziękuje twt :)

Zadanie wciąż jest z błędami, bo nie została jeszcze wprowadzona aktualizacja. Zleceniodawca zniknął, bo termin ukończenia zadań minął 24.03. Po aktualizacji, zostanie wydłużony do 30.03.
 
Nad naprawą błędów i wprowadzaniem aktualizacji, pracują programiści, którzy znajdują się w siedzibie InnoGames w Hamburgu.
No to jak oni pracują tak jak ja dziś to ze 3 dni się zejdzie oktober-fest (może spóźniony albo za wcześnie zależy jak na to patrzeć) sobie robię i czekam na aktualke :)
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Zadano na drugie rzemiosło to bonus za te wszystkie błędy? :D
 
No to jak oni pracują tak jak ja dziś to ze 3 dni się zejdzie oktober-fest (może spóźniony albo za wcześnie zależy jak na to patrzeć) sobie robię i czekam na aktualke :)
Aktualizacja została wprowadzona, a błędy w powtarzalnej serii "Brewing Bad" oraz w serii "Płonące duchy przeszłości" zostały naprawione.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Aktualizacja została wprowadzona, a błędy w powtarzalnej serii "Brewing Bad" oraz w serii "Płonące duchy przeszłości" zostały naprawione.

No tak jakoś nie do końca mi się zdaje... Utknąłem na rozdrabnianiu słodu i dupa blada... Chyba młyny w tej grze też stwierdziły, że lepiej szukać lepszego miejsca i strajkują.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No tak jakoś nie do końca mi się zdaje... Utknąłem na rozdrabnianiu słodu i dupa blada... Chyba młyny w tej grze też stwierdziły, że lepiej szukać lepszego miejsca i strajkują.

Nie tylko ty, energia się poszła taszczyć a rozdrobnionego słodu nie ma.
 
Rzemiosło 2.0

Barman Henry Walker
"Dziękuję za pomoc! Niestety obecnie nikt właściwie nie docenia pracy. Zapytaj Marii, może zna kogoś, kto szuka pracownika."

A u Marii zadania brak :p
 
Do góry