Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie wierzę Ci, konkrety proszę.
W polowaniu na aligatory wybiera mi bronie św. patryka
A konkretnie wybiera mi (podam całe eq):

Spodnie piłkarskiego kibica
Szalik piłkarskiego kibica
Buty Jamesa B. Hickoka
Pasek Jamesa B. Hickoka
Kurtka Jamesa B. Hickoka
Kapelusz Jamesa B. Hickoka
Totem Białego Jastrzębia
Biały Jastrząb
Nóż św. Patryka
Strzelba św. Patryka
(oczywiście nic nie jest ulepszone)

Przed aktualizacją działało zadanie ze słodem czy całe było skopane?

Przed aktualizacją było tylko dostępne pierwsze zadanie. niestety zleceniodawca walnął focha, ale udało nam się go przekonać (w sensie przekupić) i jutro ten słód powinien być dostępny. Nie powiedział nam jednak o której godziny nam go udostępni, nie udało nam się co do tego go przekonać ;)
.
 
podnie piłkarskiego kibica
Szalik piłkarskiego kibica
Buty Jamesa B. Hickoka
Pasek Jamesa B. Hickoka
Kurtka Jamesa B. Hickoka
Kapelusz Jamesa B. Hickoka
Totem Białego Jastrzębia
Biały Jastrząb
Nóż św. Patryka
Strzelba św. Patryka
(oczywiście nic nie jest ulepszone)
Dobra wierzę bo ja mam to samo prawie z tym że bronie małej brtiches ^2 i to wszystko wyjaśnia :)
Wybroniłeś się :)
 

roger1977

Blada Twarz
Bardzo nam przykro. Mamy nadzieję, że kolejne etapy zadania nie będą zawierały w sobie błędów. Liczymy też, że nasz zespół szybko upora się z tym problemem.

Błedy jestem w stanie zrozumieć. Na to w Polsce nikt nie ma wpływu, no i błędy zawsze moga się zdarzyć.

Ale polityki informacyjnej juz nie. Dlaczego na stronie głownej gry nie było info o tym, ze w zadaniach są błedy nie było nawet krótkiego info. Dodanie krótkiego info, że sprawa jest znana, a rozwiązanie w toku zajełoby 5 minut??? Co więcej, w forum w sekcji "Błedy" też nikt sie nie zajaknął, ze są jakieś błedy. Znalezienie tego wątku zajeło mi mnóstwo czasu, a zanim co, to straciłem mnóstwo czasu na próbę wykonania zadań, które, jak sie okazuje były niewykonywalne. Czy za każdym razem, z każdą duperelą nalezy otwierać ticket??? Czy aktywnych graczy naprawdę jest tak niewielu, że obsłudze nie przeszkadzają ciągle odpowiadanie na te same pytania?

Na koniec mam pytanie, zadanie przedłuzone jest do 30stego??? Dlaczego tak krótko? To ile dni będziemy mieli na jego wykonanie. W oryginale był tydzień na jego wykoanie, co i tak uważam był krótkim czasem. Nie wszytscy logują sie codziennie, po co ich dodatkowo zniechęcac do gry?
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Nie zapomnij zebrać wszystkich 70 małych śnieżek, aby otrzymać osiągnięcie: "Cały śnieg Dzikiego Zachodu!".

Zebranie 70 śnieżek nie daje osiągnięcia :(
 
Nie zapomnij zebrać wszystkich 70 małych śnieżek, aby otrzymać osiągnięcie: "Cały śnieg Dzikiego Zachodu!".

Zebranie 70 śnieżek nie daje osiągnięcia :(

To samo chciałem zauważyć.

Dodatkowo, może ktoś z "góry" się wypowie na temat serii Rzemiosło 2.0 i zadania u Marii, które też najprawdopodobniej jest zbugowane gdyż się nie pojawia.
 
Nie zapomnij zebrać wszystkich 70 małych śnieżek, aby otrzymać osiągnięcie: "Cały śnieg Dzikiego Zachodu!".

Zebranie 70 śnieżek nie daje osiągnięcia :(

Tym razem to nie błąd w grze, lecz w ogłoszeniu. "Cały śnieg Dzikiego Zachodu" to tytuł osiągnięcia, które można było uzyskać w zeszłym roku za zebranie 40 śnieżek. W tym roku, za zebranie 70 małych śnieżek, nie ma osiągnięcia. Jeżeli coś się w tej kwestii zmieni, to zostaniecie powiadomieni.
Ogłoszenie zostało już edytowane, a wprowadzający w błąd fragment, usunięty.
Bardzo Was za to niedopatrzenie przepraszamy.
 
Do góry