Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser

Gość
Gość
Nareszcie nasze lamenty zostały wysłuchane. Zaczęli blokować itemy za bryły tylko już troche za późno dla tego Ohio.
Warto się buntować, masowe krzyki muszą wywrzeć jakieś sugestie na tych naszych sąsiadach
Daję ogromny +
 

DeletedUser33796

Gość
Gość
Czemu niby zablokowane dla Ohio? Zamiast wpuścić to razem z oficerem, to odwalacie taką maniane, że szkoda gadać...
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
No bo by rozwaliło bitwy? Jakieś gównosety dla klikaczy nie robią problemów, ale 280 abso na nowym świecie raczej sporo
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Czemu niby zablokowane dla Ohio? Zamiast wpuścić to razem z oficerem, to odwalacie taką maniane, że szkoda gadać...

Nareszcie nasze lamenty zostały wysłuchane. Zaczęli blokować itemy za bryły tylko już troche za późno dla tego Ohio.
Warto się buntować, masowe krzyki muszą wywrzeć jakieś sugestie na tych naszych sąsiadach
Daję ogromny +
ohio już jest zepsute więc nie robi to żadnej różnicy :DDD

Najprościej jest marudzić i narzekać, zazwyczaj to moja domena. OUD
Nowe światy powinny iść własnym torem i dać szanse dla tych co naprawdę zaczynają grać, ale i tak zawsze się znajdzie jakiś Magik wiec nie ważne co by się wydarzyło i tak Kiku graczy zawsze jest spalonych na starcie, ale rywalizacja to nie jednodniowy wyścig.
::P

Dobrze, że kolejny set nie pojawi się na nowym świecie, to ze Hawaj się pojawił w blednie przepisanym kodzie jak powstał nowy świat Nawaho to tylko przypadek nie miał nic wspólnego z jego destrukcja, tajemnice XXI wieku?ok_:)Zabawa się kreci i czekają nas kolejne zmiany. HTML5 ma trochę możliwości i sprawuje się dobrze, co nie znaczy, że życie na fortach ożyje, bo to się nie zmieni jak Wasze narzekanie.
Wbrew pozorom kolejne wydarzenia dadzą nieco bilansu na fortach, ale to nie ma znaczenia jeśli gracze nie umieją się bawić na bitwach, często bitwy wygrywa się strategia, a nie lśniąca bronią, strategów na bitach można policzyć na palcach, a mięsa armatniego nigdy nie brakowało, taka jest przykra prawda. :DDD
A teraz do naszego Krola Fuska, człowieku trzeba Ci pojechać po ambicji, żebyś był tym Fuskiem co byleś?
:))Nie ważne kto pali grila na Gali ważne, że ludzie się na takiej imprezie bawią, kradną Twoje pomysły za granicami albo to TY się wzorowałeś na ich pomysłach, licho to wie?
pif_paf
HTML
http://prntscr.com/o4iilg
dziala lepiej jak FLASH ,mozna troche nad nim popracowac ?
szkoda ze kradna pomysly naszego Fuska i daja nagrody takie jakie tylko nasz Mistrz kiedys dawal

http://prntscr.com/o4ippy

HTML
Nie bez powodu polski serwer jest uwzględniany na forum Beta i ostatnio nawet w komunikatach pojawiają się informacje ze Beta i Polska będą pierwsze do wprowadzenia czegoś nowego, nic się nie dzieje bez powodu i przyczyny.
B-)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe ale dałeś Mozart podpis na dole :D :D
Aktualnie postać mam na etapie kasacji bo serio nie planuje już grać, gra przestała mnie już interesować, teraz tylko wole se pogadać ale widze, że ja już sie wypaliłam.
Tyle bugów i nerwów co było robi swoje, pewny etap kończy sie po prostu.
Wielokrotne odejscia i powroty były ale to wyraźny znak jest, że skoro takie działania są z mojej strony to musi być temu jakiś poważny powód. Tym powodem jest calokształt tego co na the West sie dzieje, niewypały, bugi, niszczenie sensu nowego świata oraz to, że jak coś inno wymysli to nie raz jest zgrzytanie zębów, tak już stało sie z cyrkiem i nie tylko

Ja nawet nie bede grać tego ewentu dnia niepodległości, pierdziele to. Wole se poskakać do basenu.

 

DeletedUser33796

Gość
Gość
Na Ohio pokazuje się wyprzedaż, ale nie można nic kupić...
 
Hehe ale dałeś Mozart podpis na dole :D :D
Aktualnie postać mam na etapie kasacji bo serio nie planuje już grać, gra przestała mnie już interesować, teraz tylko wole se pogadać ale widze, że ja już sie wypaliłam.
Tyle bugów i nerwów co było robi swoje, pewny etap kończy sie po prostu.
Wielokrotne odejscia i powroty były ale to wyraźny znak jest, że skoro takie działania są z mojej strony to musi być temu jakiś poważny powód. Tym powodem jest calokształt tego co na the West sie dzieje, niewypały, bugi, niszczenie sensu nowego świata oraz to, że jak coś inno wymysli to nie raz jest zgrzytanie zębów, tak już stało sie z cyrkiem i nie tylko

Ja nawet nie bede grać tego ewentu dnia niepodległości, pierdziele to. Wole se poskakać do basenu.
Tak samo jak miałaś nie grać na Ohio, nie pisać na saloonie, nie grać w The Westa itd.? Nie potrafisz żyć bez tej gry.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Nie potrafisz żyć bez tej gry.

Bo ta gra ma w sobie TO COŚ, ona przyciąga człowieka nawet po kilku latach przerwy... trochę szkoda, że IG nie ma pomysłu na rozwój Westa i wszystko stoi w miejscu od kilku dobrych lat :/
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
Co tak słabo? Nie można ulepszyć nawet na ^1, a już przygotowałem ok. 40k brył na ^3. Ech, nie pozdrawiam.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Z innej beczki, łatwo jest zablokować temat, ale problemy zawsze zostają:DDD zacytuje Wojtka, lubię go, ale widzę, że to burak się zaczyna robić i soda chyba mu szkodzi.B-)

Wydaje mi się, że temat można zamknąć…etcetera
Liczniki są w osiągnięciach (jeśli jakimś cudem nie są zborgowaneoops!
a jakim cudem moga byc zbogowane?

Ile czasu upłynęło od ostatniego mini eventu i ile było w tym czasie aktualizacji?
Czemu nadal mam? http://prntscr.com/o529or.
A nie ma osiągnięcia, które mogę umieści w profilu :OUD Mam pisać do suportu o taką pierdolę myślałem, że takie sprawy są poprawiane odręcznie w kolejnych aktualizacjach, widocznie macie inne problemy i brakuje Wam czasu na drobiazgi. :DDDNIE!!! Licznik gównianych tak zwanych i dosłownie śnieżek czy szklanych rorek to dobty pomysl, bo człowiek wiedziałby ile zebrał dziadostwa i kiedy spuścić wodę by nie śmierdziało. na calej preri dzikiego The West
Nie lubię pisać na forum czy czacie, bo to zawsze sprowadza się do kłótni czy awantur te drugie lubię, ale zawsze patrzę obiektywnie za nim zacznę szczekać czy coś pisać wiem tez, że nie ma znaczenia co ktoś napisze, bo tym można jedynie połechtać pod pachami ADMINISTRACJE, a resztę nawet nie ruszy wiec nie ma sensu się udzielać, taka jest polityka każdej firmy i nie ważne na jakiej płaszczyźnie działa nawet jeśli to wirtualny burdel to ma własnego bodyguarda co musi dbać o interesy swoje i pracodawców, a żale skargi prośby są przyjmowane z uśmiechem i trafiają do potocznie mówiąc kibla, gdzie raz na jakiś czas jakiś CM SPUSZCZA TO WSZYSTKO wiecie gdzie?
Czekam na ostatnie osiagniecia pisze tu oficjalnie bo wiekszosc tez ich nie dostala ::P
to ja kudlaty durnowaty
ps , jak odstawie leki powstrzymujace sraczke to dopiero zacznie sie bryza :DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Ulepszenie bitew fortowych - HTML5
15 miesięcy temu ogłosiliśmy, że pracujemy nad przeniesieniem bitew fortowych z Flasha, który przestaje być wspierany. Od tego czasu przenieśliśmy bitwy na nowoczesnego i niezawodnego HTML5. Dedykowany zespół pracował nad tym cały ostatni rok i dziś możemy ogłosić, że HTML5 będzie testowany na becie oraz polskim serwerze.
Z tej okazji w dniu jutrzejszym zostanie otwarty serwer Gonzales, gdzie będziecie mogli do woli testować bitwy. Odpowiednie ogłoszenie pojawi się jutro na forum gry.

Czekamy na wasz feedback, na forum pojawi się specjalny temat, gdzie będziecie mogli komentować HTML5 i zgłaszać występujące problemy. Każda Wasza informacja zwrotna jest dla nas bardzo ważna.
Wprowadzenie HTML5 może zostać przesunięte na kolejne aktualizacje. Po aktualizacji na forum zostanie zamieszczona informacja czy HTML5 został zaimplementowany na polskich serwerach.


A w jaki sposób zamierzacie zachęcić graczy do testów na Gonzo?
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Ulepszenie bitew fortowych - HTML5
15 miesięcy temu ogłosiliśmy, że pracujemy nad przeniesieniem bitew fortowych z Flasha, który przestaje być wspierany. Od tego czasu przenieśliśmy bitwy na nowoczesnego i niezawodnego HTML5. Dedykowany zespół pracował nad tym cały ostatni rok i dziś możemy ogłosić, że HTML5 będzie testowany na becie oraz polskim serwerze.
Z tej okazji w dniu jutrzejszym zostanie otwarty serwer Gonzales, gdzie będziecie mogli do woli testować bitwy. Odpowiednie ogłoszenie pojawi się jutro na forum gry.

Czekamy na wasz feedback, na forum pojawi się specjalny temat, gdzie będziecie mogli komentować HTML5 i zgłaszać występujące problemy. Każda Wasza informacja zwrotna jest dla nas bardzo ważna.
Wprowadzenie HTML5 może zostać przesunięte na kolejne aktualizacje. Po aktualizacji na forum zostanie zamieszczona informacja czy HTML5 został zaimplementowany na polskich serwerach.


A w jaki sposób zamierzacie zachęcić graczy do testów na Gonzo?


Jutro zostanie zamieszczone ogłoszenie. Mamy nadzieję, że to co tam zobaczycie zachęci wszystkich do uczestnictwa w bitwach. Dodam, że oczywiście otrzymacie wzmocnienia oraz dowolną obligacje na ich zakup w shopie, tak żeby nikt nie musiał wydawać bryłek na tym serwerze. ;)
 
Do góry