Aktualizacja - dyskusja

już kiedyś o tym pisałem, żeby nie robić zadań tylko tpu "wygraj przygode" bo nie kazdy gra w to i zeby robić alternatywę typu "wygraj bitwe o fort" ale oczywiscie odpowiedz była jedna "przekażemy to wyżej"
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Łatwiutko 2 bitwy i wpada..
Generalnie tworzenie takich zadań bez możliwości wykonania go w inny sposób to trochę 2Head...

Czekanie na przygody w godzinach szczytu ~30min jak masz pecha, w godzinach nocnych to możesz sobie poczekać do rana.
Pierdoły, które trzeba zdobyć na bitwach czy to omdlenia czy uniki fajnie fajnie tylko są światy na których bitwy są raz na 2-3 dni xD

No na przygody trzeba się naczekać to jest prawda, tylko że obecnie zadania rymarza ma błąd i nie można go zakończyć ;) Więc nie ma sensu nawet pobierać zadania i robić przygód, skoro drugim wymogiem jest zaończenie zadania w oreślonym czasie :D

już kiedyś o tym pisałem, żeby nie robić zadań tylko tpu "wygraj przygode" bo nie kazdy gra w to i zeby robić alternatywę typu "wygraj bitwe o fort" ale oczywiscie odpowiedz była jedna "przekażemy to wyżej"
To wtedy trzeba byłoby zrobić parę alternatyw, bo nie kazdy chce chodzić na bitwyczy robić przygody ;)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
To wtedy trzeba byłoby zrobić parę alternatyw, bo nie kazdy chce chodzić na bitwyczy robić przygody ;)

Lepszy taki wybór niż żaden.

PS: jakbyś dał 10 możliwych alternatywnych wyborów i tak znajdzie się ktoś komu nie będzie to pasować i zacznie narzekać :p
 
Tbh wczoraj zagrałem z @mxj z 20 przygód i czekaliśmy po 5 minut. Dopiero koło 1 w nocy zdarzyło szukało 20 minut.
 

DeletedUser32656

Gość
Gość
Kiedy bedzie jakis Gold Rush.
Bym sobie pociupal szkopow w przygode.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Nie jestem hejterem, ale wszystkie aktualizacje, które się pojawiają na naszym świecie to jedno wielkie łajno z prostej przyczyny. Pojawiają się na naszych światach ze znanymi już błędami na światach beta, SĄ CZĘSTO POWIELANE I PRZEKAZYWANE NA NASZE ŚWIATY o czym tu w ogóle pisać? Niby mamy pierwsi inforacje o czymś co się pojawi, ale o czym? O tym, co i tak wiedzą już wszyscy i co ciekawsze znane błędy nie są poprawiane, zanim wejdą na polski Market, o czy mamy rozmawiać? Serwer pokroju Beta poprawia błędy od ręki gdy chodzi o większe wydarzenia, a z reguły nie przeszkadza im powielać błędów na inne serwery, mimo że znają błąd dają autoryzację do ogłoszenia aktualizacji ,co tu pisać ?
Parodia goni parodię ,tylko stać z boku i się śmiać
Jeśli ktoś napisze że to przywilej to niech mi odpowie na pytanie czemu aktualizacje wchodzą jednocześnie na wszystkich markerach ,właściwie to wchodzą w życie w tedy kiedy ktoś ma czas danego dnia przycisnąć przycisk enter dla aktualizacji
 
Ostatnio zaktualizowano listę zakazanych skryptów i dodano do listy TWIR. Czy tak trudno napisać dlaczego skrypt został zakazy? Na innych marketach np. na becie została podana informacja dlaczego owy skrypt jest tymczasowo zabroniony. Widzę jednak, że jednak wolicie otrzymać multum pytań, których by nie było gdyby odrobina profesjonalizmu wdarła się w niektóre Wasze poczynania.
 
Siema. Ja to wlatuje z pytaniem dlaczemu nagrodom za zadanie Eventowe jest gówno? :mad:
Jedyna rzecz która jest "pozytywna" w tych zadaniach to nagroda w postaci punktu cech/umek.

Dlaczego? Proste jak budowa cepa.
Doświadczenia i $ każdy ma tyle że się nimi podciera.
Oupy które wartość mają raz do roku czy wyjątkowe przedmioty mające wartość tymczasową albo kolekcjonerską o ile ktoś zbiera szrot, też są gówno warte po jakimś czasie.
Jedyna rzecz która na zawsze zostaję z tobą i promuje aktywną grę są właśnie punkty umiejętności. Dzięki nim osoby które grają dłużej i systematyczniej mają drobną przewagę nad innymi.
Ale zaraz ktoś pomyśli co jedna gunwo umka jest warta? 10hp? 3pp? Niby racja ale właśnie ta systematyczność jest nagradzana. Dzięki zadaniom mam ponad kilkadziesiąt dodatkowych punktów cech i ponad sto punktów umiejętności a to już nie jest mało więc w takiej bitwie o fort mogę mieć ze 2k hp. Więc czemu z dobrej nagrody schodzimy na poziom szamba wylewanego prosto na głowę? :mad:
 
Ostatnio zaktualizowano listę zakazanych skryptów i dodano do listy TWIR. Czy tak trudno napisać dlaczego skrypt został zakazy? Na innych marketach np. na becie została podana informacja dlaczego owy skrypt jest tymczasowo zabroniony. Widzę jednak, że jednak wolicie otrzymać multum pytań, których by nie było gdyby odrobina profesjonalizmu wdarła się w niektóre Wasze poczynania.
zablokowali bo skrypt daje więcej nowosci, niz oni przez kilka lat wprowadzili :p
Dupka zapiekła
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogłoszenie skończyłam 8.04 i tego samego dnia wysłałam je do sprawdzenia. Powiem Ci, po ponad 3 miesiącach czekania, w końcu jakoś ze dwa tygodnie temu, zostało ono sprawdzone. Czekam jeszcze na odpowiedź na jedno pytanie (mam nadzieję, że nie kolejne 3 miesiące) i będzie można całość opublikować.

Ciąg dalszy (kiedyś) nastąpi.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nowe zadania z rzemiosła
Po otrzymaniu Waszych opinii dokonaliśmy zmian w nowych zadaniach z rzemiosła:
  • Do wykonania każdego z zadań potrzebny będzie tylko jeden przedmiot z rzemiosła, do tej pory potrzebne były dwa
  • Zmienione zostało jedno z wymagań w zadaniu "Wyciągnij kosztowności ze skały.". Od teraz zamiast "Strzały uniknięte na bitwach fortowych: 50/50" brzmi "Strzały uniknięte na bitwach fortowych: 40/40"
I fajnie, że się nas słuchają, zatem @Lenka222 niech się posłuchają też tego: 10 omdleń niech zmniejszą do 5, wtedy będzie można zadanie wykonać, bo 10 jest prawie nieosiągalne, szczególnie w chwili, gdy jest 1 bitwa dziennie na danym serwerze (i to jest dobra sytuacja, gdy bitwy odbywają się raz dziennie). Wystarczy zobaczyć ile bitew odbywa się na każdym ze światów, a do tego zobaczyć ile osób bierze udział w walkach, bo to też istotne. Ludzie będący aktywni nie potrafią tego celu 10 omdleń wykonać, a co dopiero Ci mniej aktywni na mniej aktywnych światach? Do tego trzeba pamiętać, że to zadanie ma czasowe ograniczenie, co najbardziej utrudnia wykonanie zadania ;)
Także proszę by wzięto pod dyskusję warunek dla zadania z przedmiotem od kowala. Proszę się naprawdę gruntownie zastanowić i zrobić odpowiedni reaserch ;) by podjąć odpowiednią decyzję ;) bo co jak co ale warunek 50 uników w ciągu tych kilku dni idzie zrobić jeśli bitwy odbywają się codziennie, a mając szczęście to nawet podczas jednej walki idzie to wykręcić, więc naprawdę nie wiem kto chciał by ten warunek został ułatwiony. (mmożna lajkować jeśli się ze mną drodzy kamraci zgadzacie)
 
Do góry