Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser30813

Gość
Gość
uprzedzając fakty, czy event aksamitkowy będzie dostepny z wyprzedaniem itemkow na targu czy gracze dopiero na becie beda musieli zareagowac, jak w tamtym roku ?
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
Jednym z największym błędów była aktualizacja wprowadzająca 5 poziomów ulepszania.Rozdupczyliście tym możliwość nabycia w przyzwoitych cenach przedmiotów zdobytych w eventach.Teraz jest tak ,że siedzi kilkadziesiąt osób które ulepszają na 4,5 poziom i skupują wszystko co tańsze.Poziom ulepszenia powinien wynosić maksymalnie 3 czyba że na wyższe poziomy był by zupełnie inaczej naliczany.Zawsze jest opcja wyrzucania z kont administracji rzeczy za bezcen tak żeby ulepszający skupujący po prawie 250 przedmiotów mogli się nachapać i ci którzy potrzebują do normalnej gry żeby mogli nakupić co potrzebują po sztuce czy kilka sztuk.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Jednym z największym błędów była aktualizacja wprowadzająca 5 poziomów ulepszania.Rozdupczyliście tym możliwość nabycia w przyzwoitych cenach przedmiotów zdobytych w eventach.Teraz jest tak ,że siedzi kilkadziesiąt osób które ulepszają na 4,5 poziom i skupują wszystko co tańsze.Poziom ulepszenia powinien wynosić maksymalnie 3 czyba że na wyższe poziomy był by zupełnie inaczej naliczany.Zawsze jest opcja wyrzucania z kont administracji rzeczy za bezcen tak żeby ulepszający skupujący po prawie 250 przedmiotów mogli się nachapać i ci którzy potrzebują do normalnej gry żeby mogli nakupić co potrzebują po sztuce czy kilka sztuk.

Ja rozumiem, że trudno nabyć obecnie bronie eventowe z octobera, ale wszystkie inne ciuchy są dostępne i raczej w przystępnych cenach.

Weź pod uwagę, że bez tych ulepszeń, niektórzy gracze nie będą mieli szans sprzedać itemów w rozsądnej cenie i większość rzeczy będzie trzeba sprzedać w SHOPie.
 
Paradoksalnie wraz z wejściem aktualizacji umożliwiającej możliwość ulepszenia przedmiotów na 5 poziom cena wszystkich zestawów drastycznie spadła. Głównym czynnikiem była zmiana waluty loteryjnej z obligacji na walutę eventową jaką teraz mamy.

Są tu jeszcze graczy, którzy doskonale pamiętają czasy Bumppo,WM,JJ czy też McJunkin'a. Wtedy za 1 komplet ubrań musieliśmy zapłacić nawet do 3 milionów gdzie nie było możliwości zarabia takich dużych sum pieniędzy jak teraz i takie sumy były nie do pomyślenia i wtedy można było zarzucić, że system krzywdzi osoby, które chcą "tylko", a raczej "aż tylko" skompletować zestaw :)

Nie wiem na co tu narzekać, ale każdy normalny gracz grając aktywnie na 1 świecie bez wymian bez problemu skompletuje 1 albo 2 zestawy podczas całe loterii. Akurat tutaj trzeba pochwalić INNO, że co do loterii i ulepszeń to wyważyli to idealnie. Kolokwialnie mówiąc plebs zdobędzie upragniony zestawik, a ten bogol co gra na kilku światach i ma za dużo $$ na koncie ulepszy sobie zestaw na ile chce :)
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
Już dawno zauważyłem że są w tej grze konta stworzone do manipulowania rynkiem ale także spuszczaniem na drzewo graczy mających słuszne uwagi odnośnie gry,inno,teamu.To nie jest w porządku,że są tworzone konta które nie służą do pomagania i stabilizowania sytuacji na rynku gdy ten tego wymaga,lecz oddają istotne głosy w ankietach tworzonych przez użytkowników,wątkach ciągniętych przez graczy.Ta gra zeszła na psy i już nigdy się nie dźwignie bo nie jest to w interesie właścicieli i o tym wie każdy ogarniający temat gracz.Pozostało jak już wspominałem wyciskanie suchej cytryny czyli dojenie z graczy kasy.Fake konta manipulujące wypowiedziami na forum gry to cios poniżej pasa szanowna administracjo.Pamiętajcie tylko że gracze nie są całkiem bezbronni.Żegnam ozięble.
 
Hurrrr kiedyś to było. Zbierałem ze dwa miechy na spodnie bumppo po czym czekałem kolejne kilka miesięcy na to żeby je kupić. Nawet tego nie udało mi się zrobić ponieważ sprzedający przestał grać XD
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Już niedługo dostępna będzie broń fortowa z zestawu J. Fry!
Jakie bonusy chcielibyście zobaczyć?

XD
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Takie które sprawią, że ten set będzie w jakimkolwiek stopniu użyteczny

Szkoda, że nie ma nic na co mógłbym wydać obligacje.... Shopu nie liczę, z raczej wiadomych względów, wyprzedaż grudniowa (o ile będzie) założę się że większość brakujących mi rzeczy kupię na targu za grosze.... zatem gdzie coś ciekawego/opłacalnego za obligacje wejdzie? :/
 
Do góry