Aktualizacja - dyskusja

Jak widać jest to preludium do dodania kolejnych części z tego zestawu, a co za tym idzie pewnie będą kolejne osiągnięcia, o ile za to będą chcieli dodać kolejne elementy tego zestawu. Jak widać muszą na to przeznaczyć kilka aktualizacji, żeby można było coś wpisać w nowościach w treści aktualizacji, nie można było wrzucić wszystkich osiągnięć naraz ;)

Nie wiem czy będzie on ulepszany. Na razie macie do dyspozycji jedynie spodnie.
To może zatem powiesz kiedy zostaną dodane możliwości zdobycia kolejnych części tegoż setu? Nie, nie zadowoli mnie odpowiedź "w nadchodzących aktualizacjach" bardziej mnie zadowoli to czy IG zdąży z tym do końca pierwszego kwartału tegoż roku lub do końca pierwszej połowy tego roku. Jeśli będą się z tym dłużej grzebać to... Sami możecie dokończyć.

A po drugie mnie zapewniano jak jeszcze byłem częścią TWT, że set zostanie polepszony do stanu by był konkurencyjny z chwilą gdy wejdzie i miałem pozwolenie by to graczom przekazać. Więc jeśli nie będzie wzmocniony co nie jest trudne, to IG po raz kolejny nie spełnia swoich obietnic.

A czy będą jeszcze jakieś nowości prócz kolejnych kilku partii osiągnięć oraz zapewne kolejnych nowych krótkich i łatwych zadań związanych z eventami, czy też kolejnych setów? Coś planujecie więcej niż to co wymieniłem? I nie, nie zadowoli mnie odpowiedź "tak, coś planujemy" IG ma tak bardzo grę gdzieś że mogłaby podać nad czym dokładnie pracują, a co jest związane z tą grą rzecz jasna.

Napisałem tak by nie otrzymać odpowiedzi wymijajacych

A co z setem za największą ilość pkt osiągnięć? Bo trochę lipa jak każdy może mieć taki set, a powinni coś dodać bo wbijanie pkt to nie miesiąc...