Aktualizacja - dyskusja

*** A ***

Blada Twarz
Fusek łysa pała ciągle to "produkuje"
A finalnie i tak nikt tego nie zlizuje
Po co tyle gadać jak to nic nie daje
A temat za tematem wiecznie powstaje
Prędzej zabugują całego westa niż coś konkretnego dadzą
I bardziej realne jak kabaczek w tyłek wsadzą
Tu nie było od początku litości
Samo szarpanie nerwów i gryzienie innych w złości
Dziwie sie jeszcze że komuś sie "chce"
siedzieć i jęczeć przez te gre
Jęki i stęki jak z prawdziwej ręki
West to tylko syndrom udręki
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Bardzo czekamy na ten przedmiot? Pierwsze słyszę, nigdzie nie widziałem próśb o taki przedmiot...

Były prośby o coś takiego i to całkiem niedawno, gdy w jednym z zadań trzeba było omdlić kilka osób i na niektórych światach był problem żeby to ogarnąć bo ludzie mieli za wysoki poziom pojedynkowy.

Moim zdaniem mikstura raczej na plus, ale wiadomo, może się okazać, że gracze zaczną używać jej nie tak jak sobie twórca wymyślił i wtedy będzie ciekawie... niech testują ;)
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
plus jest taki że dzięki tym potkom w końcu można będzie się z kim bić (serio ja musiałem raz specjalnie pół roku czekać aby mieć 20 osób do bicia). oraz wielu graczom to ułatwi wiele zadań ( chociażby pamiętne zadanie którego wiele osób nie mogło zrobić a wymagało ono między innymi 10 wygranych pojedynków w 2 dni o ile się nie myle)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
szybka konserwacja serwerów coś naprawi
:))
pewnie nic ,jeśli się powiela tylko błędyok_:)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
No dobra, mam pewne obiekcje do nowej linii zadań.

Pierwszy krok - wydrop sól z sopli.
Drugi krok - wydrop koce.
Trzeci krok - wydrop 4 różne itemy z sopli :/

Ja wiele mogę zrozumieć, ale dlaczego na tak wczesnym etapie zmuszacie ludzi do zbierania tych sopli?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
No dobra, mam pewne obiekcje do nowej linii zadań.

Pierwszy krok - wydrop sól z sopli.
Drugi krok - wydrop koce.
Trzeci krok - wydrop 4 różne itemy z sopli :/

Ja wiele mogę zrozumieć, ale dlaczego na tak wczesnym etapie zmuszacie ludzi do zbierania tych sopli?
Bo to zadanie związanie z tymi soplami więc tutaj akurat problemu nie widzę ;)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Mocne #PDK

damonaffleck_1.jpg
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ok, rozumiem że ta wyprzedaż to jakiś nieśmieszny żart? Najpierw nie dajecie setów z dotd w workach na święta a teraz sprzedajecie za grube bryłki? To chyba podpada pod bezczelność :x
Aż nie chciałem uwierzyć i musiałem sprawdzić.
@Lenka222 jako CM westa co to ma znaczyć?!

Czyli miałem rację pisząc jakiś czas temu, że IG walnęło focha bo gracze za mało bryłek wydali podczas dnia dr los muertos i teraz chcą się odbić. Jeśli jest jakieś inne wytłumaczenie to @Lenka222 żądam odpowiedzi. Prawdziwej, a nie zamydlanie oczu.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Poza tym napisałem jedno zero za dużo, to po części prawda, ale czemu za bryłki? Mógłbym nawet te 4500 obligacji zapłacić za jedną skrzynie, obligacji ale nie bryłek, obligacji które @Blackfish słusznie zauważył na nic nie było ich sensu wydawać, oczywiście w sytuacji, gdy mógłbym mieć skumulowane więcej niż 3k obligacji... Ale nawet te 3k obligacji mógłbym wydać za te skrzynie, choć dobrze wiem że tyle to one warte nie są.
 
Do góry