Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser33692

Gość
Gość
Niektóre zestawy oraz pojedyncze przedmioty nie były możliwe do sprzedania do handlarza. Zmieniliśmy ustawienia 481 przedmiotów, aby ich sprzedaż była możliwa:
i dupa ,coś nie wypaliło nadal nie da się sprzedać:DDD
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Jesteś kochana Lenka ,dodaj tylko że sprzedać nożna jedynie w wędrownyn handlarzuI;)
sety pokroju piłkarski i kilka innych powinny być dostepne do handlu na bazarku
::P
 
Dużo osób chciało pozbywać się z ekwipunku przedmiotów, których nie używają i nie będą używać. Chcieliśmy to umożliwić ;)

ale inni by mogli ich używać, nie rozumiem dlaczego jest odblokowana sprzedaż do handlarza, a jest zablokowane wystawienie na aukcji tych przedmiotów. Jedna i druga opcja służy temu samemu dla ludzi, którzy chcą się pozbyć tych przedmiotów z eq a niektórzy mogliby je kupić... nieprzemyślany pomysł całkowicie. Takie myślenie doraźne a nie kompleksowe

pomijam fakt, że część z tych przedmiotów była wprowadzona, jak niektórych światów jeszcze nie było. Nowi gracze chętnie by nabyli te przedmioty, chociażby do kolekcji. Te przedmioty są niepotrzebne jedynie jagodziarzom, którzy mają konta jedynie po to by zbierać kasę na wymianę na inne światy,.
 
@neon777 , nie narzekaj, ja zarobiłem ponad 500k dziś za samo opchnięcie tych śmieci do żyda.
Nie bądź nader chciwy przyjacielu <3

i co po Ci te 500k? do niczego... tu chodzi o zasadniczy problem, który istnieje od wielu lat poprzez wprowadzanie idiotycznych, nieprzemyślanych zmian i jedynie dopracowanie systemu sprzedaży różnych śmieci za bryłki. Wprowadzanie miliona niepotrzebnych nowych światów zamiast reaktywowania starych, zadania z idiotycznymi wymogami, ulepszanie przedmiotów... osiągnięcia z kosmosu. Umożliwienie wystawienia starych przedmiotów eventowych na aukcjach doprowadziłoby do tego, że ktoś kto nie gra jak najarany w tą grę klikając co 15 sekund na pracę, mógłby sobie uzupełnić kolekcję swoich przedmiotów, niektóre z nich są jeszcze przydatne... No ale nie... lepiej umożliwić usunięcie przedmiotów z gry, tragedia. Więcej nie pisze, bo to nie ma sensu. Niedługo poza multikontami paru nabyzowanych dzieciaków grających z 5 komputerów w domu, nie będzie komu grać w TW. Przykro się na to patrzy z perspektywy gry w latach jej świetności do 2010/2011 roku
 
Muszę przyznać, że jestem totalnie zawiedziony. Byłem przekonany, że ta aktualizacja pozwoli graczom na sprzedaż wymienionych setów na targu - jeśli dobrze rozumiem, mówimy tylko o sprzedaży ich do wędrownego handlarza. Staram się skolekcjonować wszystkie sety (nawet te najstarsze) i taka wiadomość jest dla mnie tym gorsza, że teraz nawet jak ktoś posiada te starocie, na których mu nie zależy to ja stracę jakąkolwiek szansę ich kupienia, jeśli ktoś wpadnie na pomysł odblokowania ich sprzedaży na targu.
Totalna lipa - popsuliście mi humor a byłem taki podekscytowany rano, że nareszcie zdobędę brakujące rzeczy...
 
Do góry