Aktualizacja - dyskusja

Muszę przyznać, że jestem totalnie zawiedziony. Byłem przekonany, że ta aktualizacja pozwoli graczom na sprzedaż wymienionych setów na targu - jeśli dobrze rozumiem, mówimy tylko o sprzedaży ich do wędrownego handlarza. Staram się skolekcjonować wszystkie sety (nawet te najstarsze) i taka wiadomość jest dla mnie tym gorsza, że teraz nawet jak ktoś posiada te starocie, na których mu nie zależy to ja stracę jakąkolwiek szansę ich kupienia, jeśli ktoś wpadnie na pomysł odblokowania ich sprzedaży na targu.
Totalna lipa - popsuliście mi humor a byłem taki podekscytowany rano, że nareszcie zdobędę brakujące rzeczy...

pomysł jest po prostu idiotyczny, bo nawet gdy ktoś po czasie zmądrzeje i odblokuje opcję sprzedaży na targu, to tego towaru może już nie być... bo część kont wygaśnie, część sprzeda w handlarzu a pozostali będą je kisić do kolekcji ehhh.... ale jest nadzieja, nowa aktualizacja daje obrazeczek za 200 bryłek, brawo!
 
to jest tragedia, elementy avataru..... :D przecież ludzie decydujący ws. The-West to zwykła banda idiotów takich jak ciemnogórd w maskach biorący na poważnie to co serwuje im codziennie kłamsTVo
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Wystarczyło zmienić potrzebę do wykonania zadania w takim razie niż dodawać przedmiot z możliwością jego nadużycia
ale ten przedmiot można użyć raz na tydzień + obniża on exp o 10% czyli trzeba tego byłoby w luj kupić i poczekać mega dużo czasu aby obniżyć lvl pvp dość mocno
 
bym sie nie zdziwił gdybyś po otwarciu full skrzyneczki otrzymał do plecaczka niedzwiedzia solo + wianek na osłode

BTW - ja dalej czekam na czyszczenie zarobasów wielce obiecane przez TWT przy tej wpadce z hawajem a dodam tylko że zaraz pęknie 720 dni :D od tego top2 wydarzenia - top1 nadal +500% i raczej ciężko to będzie pobić nawet przy zdolnościach Lenki ok_:)

PS.
Chłop co sprzątał po hawaju to emerytury sie dorobił już nawet wiec obiecanki cacanki... ale kto przejął widły w końcu? Przyczepa z rozrzutnikiem nawozu już dobudówkę na 5 metrów wygrała.

już nie wspominam o tych pseudo pomysłach które przez ankiety wskoczyły na zielono jako zaakceptowane a niohuia widu.

chyba że już wasz zapas bryłeczek na nagrody, został wyczerpany przez tą multikonciare eweliniunie za podpierdalando
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Ktoś tu chyba ma już dość nieudolności IG, czego skutkiem jest totalny brak szans na rozwój tej gry OUD
 

DeletedUser33905

Gość
Gość
top1 nadal +500% i raczej ciężko to będzie pobić nawet przy zdolnościach Lenki ok_:)

Za bryłki jednak trzeba było zapłacić, skrzynki były za free. Poza tym to chyba nikt z TWT nie pamięta o tym bugu (bądź uważa, że posprzątane i nara). Rok temu też nazwa ohio nagle wskoczyła do topki, ale wtedy wyniki się Lence podobały, to nie trzeba było robić żadnej weryfikacji. Teraz sprawę nazwy pl26 też uznali za zamkniętą, Lenka policzyła głosy jak należy (nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy).

A teraz sio kupować set sprzed dwóch lat i wio na nowy świat, w czerwcu pewnie znowu wyprzedaż śmieci. Jak wam mało to możecie sobie na twichu mistrzostwa poogladać, albo macie mistrzostwa PVP. No i jeszcze bonus urodzinowy był do dropu, mało wam? Czego jeszcze chcecie? Balansu na fortach? Migracji? A może solidnego TWT i moderowania forum? W głowach się od tego dobrobytu poprzewracało.
 
Do góry