Aktualizacja - dyskusja

Tak tylko napisze że nikt nie prosił o wyprzedaż Fry a o letnie duchy wręcz przeciwnie :)
to nie koncert życzeń ziomuś, tu się dostaje po twarzy aż ósemki same wylatują i wtedy możesz dostać ewentualnie adres zaprzyjaźnionego stomatologa kolegi, stryjka kenblocka od strony mamy czyli ciotecznego brata jego kuzyna co z pierwszą żoną miał domek pod sosnowcem i to właśnie tamten somsiad
 
to nowe zadanie ze zbieraniem srebrnych monet trochę niewypał, nie wiem kto je układał ale chyba nie ogarnia za bardzo gry. Zadanie zabij jednym strzałem, zadanie omdlij 3 gości... no ludzie, zadanie zabij jednym strzałem kiedys bez ustawek robiło się miesiącami, dzisiaj albo ktoś znajdzie kogoś kto się podłoży, albo nie zaliczy tego. Fajnie, że promujemy takie podejście eh... Nie wspominam o fakcie, że jak ktoś zaliczy nokaut to ma po zrobieniu zadania, nie będzie się mógł pojedynkować. No i jeszcze limit zdobycia 30 monet i wymóg 30 monet do skompletowania eq eh... słabo, strasznie słabo to wygląda. Jedynie Gali i dodatkowe monety to uratują chyba, bo frustracja graczy będzie spora, chociaż i tak już niewielu ich zostało
 
to nowe zadanie ze zbieraniem srebrnych monet trochę niewypał, nie wiem kto je układał ale chyba nie ogarnia za bardzo gry. Zadanie zabij jednym strzałem, zadanie omdlij 3 gości... no ludzie, zadanie zabij jednym strzałem kiedys bez ustawek robiło się miesiącami, dzisiaj albo ktoś znajdzie kogoś kto się podłoży, albo nie zaliczy tego. Fajnie, że promujemy takie podejście eh... Nie wspominam o fakcie, że jak ktoś zaliczy nokaut to ma po zrobieniu zadania, nie będzie się mógł pojedynkować. No i jeszcze limit zdobycia 30 monet i wymóg 30 monet do skompletowania eq eh... słabo, strasznie słabo to wygląda. Jedynie Gali i dodatkowe monety to uratują chyba, bo frustracja graczy będzie spora, chociaż i tak już niewielu ich zostało

Gracze, którzy zostali raczej nie będą bardziej sfrustrowani przez jakieś nic nie wnoszące bronie, które im umkną.
Lśniące to piedestał, zbieracze mają Madisona, dla fortowców jeszcze J. Fry wpadły, nie zapominając o pomponach i opasce z Niebieskiego setu piłkarskiego.

Niedługo kolejna loteria, na której będą do zdobycia bronie a i pewnie wpadnie kolejny "super" set za bryłki w międzyczasie :]

Co nie zmienia faktu że trafną uwagą jest śmieszna treść zadań na te monety ponieważ aktywni to oleją - wyjątkiem osoby co grają dla fabuły :D - mniej aktywni nie mają szans.

Dzieje sie na dzikim zachodzie, oj dzieje :eek: szkoda że 2-3 lata za późno
 
następna farsa... do nowego zadania potrzeba domniemywam po 4 sztuki tych nowych przedmiotów, które wypadają z "kłosów". Kłosów można zdobyć 100, a z nich przedmioty wypadną, ale najczęściej nie wypadną w wystarczającej ilości. Przedmiotami nie da się handlować na targu, więc nowe zadanie ukończy się mając farta w otwieraniu "kłosów" eh... nie chce mi się juz pastwić na tą głupotą, wiec sobie idę stąd
 
Wszystkie przedmioty zlecenia są możliwe do sprzedania na targu (część będzie możliwa od wersji 2.132)
I co teraz muszkieterze? :X
 
Wszystkie przedmioty zlecenia są możliwe do sprzedania na targu (część będzie możliwa od wersji 2.132)
I co teraz muszkieterze? :X
Zaden z 4 przedmiotów z zadania nie jest możliwy do sprzedania na targu, a czekanie na kolejną akualizacje, żeby móc zrobić zadanie z poprzedniej aktualizacji to chyba tylko wybitny mózg TWT mógł wymyślić. Ale widzę, że gracze poziomem dostosowują się tutaj do przewodniej myśli TWT
 

DeletedUser21399

Gość
Gość
No zadanie z tymi srebrnymi monetami to idiota wymyslal. Kilka lat temu wprowadzone zostaly poziomy pojedynkow mam 450 i na arizonie moge atakowac 3-6 graczy ale przewaznie jest 1 gracz https://prnt.sc/u3rmom :D. I zapytam się jak mam zdobyc te monety? Jak w jednym zadaniu gracza omdleje to nastepnego dnia kolejnego zadania nie mozna już zrobic. Nawet gdybym chciał obnizyc poziom pojedynkow to .potrzeba na to kilka miesiecy. Wiec pozostaje mi tylko pogratulowac twórczości w wymyślaniu zadań tych i kolejnych głupszych.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
całe inno ,,wymyślił pod siebie konkurs który wygra ,,ech czy kiedyś od koryta + tu sie cos zmieni ?
widać bedzie kto zdobędzie eq ,,,muli miał to i ma
 
No zadanie z tymi srebrnymi monetami to idiota wymyslal. Kilka lat temu wprowadzone zostaly poziomy pojedynkow mam 450 i na arizonie moge atakowac 3-6 graczy ale przewaznie jest 1 gracz https://prnt.sc/u3rmom :D. I zapytam się jak mam zdobyc te monety? Jak w jednym zadaniu gracza omdleje to nastepnego dnia kolejnego zadania nie mozna już zrobic. Nawet gdybym chciał obnizyc poziom pojedynkow to .potrzeba na to kilka miesiecy. Wiec pozostaje mi tylko pogratulowac twórczości w wymyślaniu zadań tych i kolejnych głupszych.

Zadanka są spoko zrobione, ale temat znowu sprowadza się do migracji i do tego ze gramy na martwych serwerach. Ja na musco mam 230 lvl pvp i mam 15 przeciwników co mi nie stwarza problemu w tych zadaniach, ale jak ktoś jest w topce pvp i ma lvl 300+ no to przeciwników już ma 2 na cały serwer.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Zadanka są spoko zrobione, ale temat znowu sprowadza się do migracji i do tego ze gramy na martwych serwerach. Ja na musco mam 230 lvl pvp i mam 15 przeciwników co mi nie stwarza problemu w tych zadaniach, ale jak ktoś jest w topce pvp i ma lvl 300+ no to przeciwników już ma 2 na cały serwer.
Słusznie zauważył DeeLore ,system pewnie wyszedł z założenia że kupię10 mikstur tych tajemniczych by zbić poziom pojedynkowy ale po jaką cholerę mam wydać 5000k bryłek albo obligacji
Zadania są ciekawe tak jak polityka gdzie jeden wsadza inny wtyka
:uuu)
 

DeletedUser21399

Gość
Gość
Heh tylko ja użyłem tą miksturę obniżająca poziom pojedynków o 10% i mi nie obniżyło :D A kolejna sprawa po co wprowadzać w kłosach rzeczy typy 3 rodzaje podkowy czy buteleczkę ( brązowa fioka) co w zadaniu nie jest potrzebna ? Przez takie rzeczy i błędy nie wypadają graczom przedmioty potrzebne do zadania. Widzę ze beta nie jest juz od dawna do testowania nowości w grze tylko światy na których grają gracze i najlepiej żeby za partactwo płacili jeszcze bryłkami.
 
Do góry