Aktualizacja - dyskusja

"Zadania u Angusa
Bazując na Waszych prośbach zmieniliśmy limit dzienny wykonania zadań u Angusa. Od teraz każde zadanie będzie można wykonać jeden raz dziennie, w dni ich dostępności. Dni dostępności zadań pozostaną bez zmian."

Rozumiem, że to zablokowaliście ale czemu kłamiecie ze na prośbę graczy?
 
"Zadania u Angusa
Bazując na Waszych prośbach zmieniliśmy limit dzienny wykonania zadań u Angusa. Od teraz każde zadanie będzie można wykonać jeden raz dziennie, w dni ich dostępności. Dni dostępności zadań pozostaną bez zmian."

kto niby o to prosił? bo mi to wygląda na kolejne sranie na graczy :)
To tak jak z ankietami.
Wezmą sobie 10 niemców, 10 ukraińców,
dadzą ankietę:
Czy jesteś zadowolony z obecnego rządu w Polsce.
8 niemców i 8 ukraińców powie że tak..
No i się daje do opinii publicznej tak:

aż 80% Polaków jest zadowolonych z obecnego rządu.

Z tyn Angusem Rudzielcem to chyba jakaś kara za to, że ostatnio zużyłem 30x 2 bilety dające 25% więcej expa, no i się doigraliśmy, teraz będę mógł wymienić 1, 2 na tydzień..

Jak w tej ankiecie.
Zagłosowali GMowie,
zagłosowali developerzy,
a nam powiedzieli, że gracze zagłosowali..

Ech...
 
Biletów nie usuwali, tylko niektóre wymiany za obli przez któe przy promocji w sklepie nawet 10% ktoś mógłby nabić sobie nieskończoność obligacji , a co do biletów to pewnie w zły dzień patrzyłeś.
No mam nadzieję...
A co do obligacji, i co z tego?
Obecnie to tylko odnawiacze hp, wzmocnienia 75-75, ratatuj, herbatki i kawki, no i jak kto woli to mydliny...
Inne rzeczy to śmietnik. Nic nie warte zestawy, których nikt nie odświeżał od wielu lat.. skrzynie po brzegi upchane rupieciami,
gdzie nawet te najrzadsze, najlepsze itemy, są bezwartościowe. Chyba tylko po to by je mieć dla osiągnięcia i sprzedać u niemca rupieciarza.
Dobranoc. :/
 

Deleted User - 1464529

Gość
Gość
PO ostatniej aktualizacji ( 2.136 ) mam w osiągnięciach 100% w william... william kto? Nie dostałem raportu o zdobyciu dwóch nowych osiągnięć z tej serii (gawędziarz, william...) oraz co gorsza przedmiotu Frak Lincolna. W tej linii jako ostatnie zadanie pokazuje mi "rycerz w lśniącej zbroi", być może to jest powód.Bez tytułu.png
 

Kristofer1995

Członek obsługi gry
PO ostatniej aktualizacji ( 2.136 ) mam w osiągnięciach 100% w william... william kto? Nie dostałem raportu o zdobyciu dwóch nowych osiągnięć z tej serii (gawędziarz, william...) oraz co gorsza przedmiotu Frak Lincolna. W tej linii jako ostatnie zadanie pokazuje mi "rycerz w lśniącej zbroi", być może to jest powód.View attachment 2804
Napisz proszę poprzez support, a problem zostanie rozwiązany ;)
 
No ale moment. To każdy ma teraz pisać do supportu aby dostać frak Lincolna? To nie możecie tego ustawić systemowo dla każdego kto to osiągnął jak przystało na poprawnie zaimplementowany update? Coś tutaj jest nie tak...
 
Akurat zmiana z biletami może wyjść na korzyść w dłuższej perspektywie. Wrócą do łask wzmocnienia z rzemiosła, może pojawią się jakieś nowe, bonusy do XP z setów i tak stają się z roku na rok silniejsze i wbijanie poziomów łatwiejsze. ;)
 
Akurat zmiana z biletami może wyjść na korzyść w dłuższej perspektywie. Wrócą do łask wzmocnienia z rzemiosła, może pojawią się jakieś nowe, bonusy do XP z setów i tak stają się z roku na rok silniejsze i wbijanie poziomów łatwiejsze. ;)

Otóż to kolego :) Miło będzie rywalizować na pl27 z jednym biletem na dzień, może znowu uruchomimy produkcję drinków po 350k za sztukę.
 
Do góry