Aktualizacja - dyskusja

Czy będzie przywrócona prędkość działania gry, czy już będziemy mieli zamulanie do samego końca - naszego albo gry?
Mnie już się odechciewa załączać Westa. Wczytywanie mapy potrafi utknąć pod koniec, co powoduje czasem brak elementów na mapie. To jeszcze można przeżyć. Za to wciśnięcie przycisku ~pokaż ciuchy do pracy~ powoduje albo kilku-nasto sekundowe czekanie, albo zwis przeglądarki. Sam już nie wiem, mam wrażenie, że zależy to od postaci/świata/eq/pracy? Bywa tak, że ilekroć załączę od nowa przeglądarkę, na tym jednym świecie wywali się na tej jednej pracy za każdym razem, a na innym działa. Ustawienie kilku światów (nie wiem, na 7 jakoś gram) trwa godzinę, w trakcie której klnę soczysto i przestaje mnie to już bawić (skoro tylko mnie denerwuje). Ostatnio zaglądam już tylko raz dziennie, po prostu ustawienie gry jest bardzo niewygodne.
Używam Firefoxa, z dodatków mam friends i złote prace (bez tego gra nie ma sensu dla postaci pracujących). Wczoraj kolega pisał, ze na Chrome ma jeszcze dłuższe przyciny.
Ps dla ludzi zwalających na użyszkodnika:
mam I5@4gh, 8ramu i dobre łącze.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
KZI mi się wydaje że problemów jest kilka.

- skrypty
- zbyt duża ilość rzeczy w ekwipunku
- słabe serwery
i pewnie tez flash player


Ps. To pytanie do Etriel no chyba ze ktoś inny z supportu ma taką wiedzą . A mianowicie czy jest możliwość skoro już są podawane zmiany które wymyślili gracze o dopisywanie z którego kraju pochodzi ta propozycja ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Przed aktualizacją było ok. Wyszukiwanie itemów spieprzyło się po zmienie id i awansach przedmiotów na wyższe poziomy.

- gra bez skryptów nie ma dla mnie sensu, bez złotych prac jest niegrywalna dla postaci zarobkowych.
- nie trzymam gratów w eq
- serwery i flash to nie moja działka

Beta wczytuje się 10x dłużej niż nasze serwery, do tego wisi mi już na 60% :D Dlatego tam nie gram już wcale.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Ja nie mam większych problemów mimo że mam dużo słabszego kompa niż ty i byle jakie łącze. Jedynie wyszukiwanie najlepszego ekwipunku do danej pracy potrafi trwać kilkadziesiąt sekund a czasem w ogóle skrypt się wysypuje. No ale jak w plecaku się taszczy ponad 25 tys przedmiotów to i tak nieźle. Także używam Firefoxa ze złotymi pracami, skryptem DB i "Friendsami".
 
Większy problem dla mnie to właśnie czekanie na dobór ciuszków.
Przed chwilą ustawiałem.
Zadziwiająco gładko poszło, tylko dwa światy nie doczytały się do końca, za to przeglądarka się nie zawiesiła, czasy poszukiwania ubrań zamknęły się w przedziale od 5 do 10sek. DŁUGO! Tak czy siak długo, przed aktualizacją id itemów trwało to sekundę.
Puszczałem 4x jedną pracę, zmiana ciuszków gdy puszczam dzienne zadania... tragedia, ile to trwa.
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
Bardziej mnie zastanawia czemu tak się dzieje ja ogólnie nie narzekam, płynność gry jest dość zadowalająca, żeby nie powiedzieć prawie perfekcyjna z załadowanymi wszystkimi możliwymi skryptami na chromie śmiga, ale i od tej reguły czasami są wyjątki które powodują białą gorączkę kiedy dosłownie nic ale to nic się nie chce załadować.
 

DeletedUser

Gość
Gość
O ile zostaną zredukowane koszty energii za rozbudowę miasta lub fortu?
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Kyniu potężny gracz, razem z Czterorekim i Arnoldem Boczkiem tworzą boskie TRIO tej gry i tego forum. Ich opinie są zawsze prawdziwie i rzetelne. To elitarni znawcy the westa.


Nie można kyniowi dac bana i skonczyc to wszystko? Typ takim podlizywaniem sie [tak szczeniackim] w strone Etriel daleko nie zajdzie. A zaczyna mnie to już nie denerwować na "d" a na "W".

PS: Onufry i tak jest dla mnie debeściakiem :ind:
Ale gimby jak kyniu "nie znajo"
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Szanowni Państwo,

Jak słusznie zauważył drogi pan Arnold.Boczek aktualizacja jest udana. Powoduje spowolnienia gry ale polepsza jej stabilność oraz likwiduje wiele błędów. Zmniejszenie kosztów energii przy budowie miasta, to strzał w dziesiątkę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szanowni Państwo,

Jak słusznie zauważył drogi pan Arnold.Boczek aktualizacja jest udana. Powoduje spowolnienia gry ale polepsza jej stabilność oraz likwiduje wiele błędów. Zmniejszenie kosztów energii przy budowie miasta, to strzał w dziesiątkę.

wystarczająco spowalnia, że grać nie możesz
 

DeletedUser29579

Gość
Gość
Ja do wybierania eq używam skryptu z tw-db bo ten wbudowany zawsze zawiesi mi kompa a temu zajmuje parę sec. Za naprawę filtra do rozdawania jaj tez się w czas zabrali w ostatni dzień loterii
Nie widzisz negatywnych skutków jutrzejszej aktualizacji? Ciekawe
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
aaa nowe ciuchy to kiedy na targu bedzie można przehandlować ? :gwizd:

kiedy będzie tak żeby wszyscy byli szczęśliwi ? :I:

ps pozdrawiam następną aktualizacje ..obyś nas graczy nie zawiodła :oops:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po aktualizacji boby ostro wezmą się za expienie na kościele :mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
bez przesady, nareszcie to unormowali.

na starych swiatach kto mial expic juz sie wyekspil, na klonie kosciol najwyzszy ma 62lvl, wiec co tam wyekspisz
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mimo, że kościół jest na 40 lvl to i tak lepiej mi leci exp niż budowa kasyna ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja dzis na prackach 15sec zdobylem 2 lvl na 87lvl, zeby z kosciola to miec na 62lvl to bym z 2-3 dni robil
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pewny balans w budownie kościoła istnieje,nie dostajemy pewnego expa tylko przedział.
Przykład. 159 lvl kościoła (860-2672 expa.) to tylko znaczy że raz nam się uda dostać te 2600 za 1h,860 lub coś pomiędzy.
Energii nawet bym nie ruszał bo to i tak więcej expa niż za inne dobre prace.Sam jestem pod budowanie i sądzę że to by było nie fair dostawać x2 więcej niż inni.Poza tym jak już ktoś wspomniał o masowych reskillach pod budowanie co by było fatalne dla wszystkich.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry