Aktualizacja - dyskusja

Niestety, ale ten zestaw jest nieprzemyślany i niewarty nawet 1 bryłki. Osoba, która go projektowała, jest chyba przekonana, że dowodzenie jest przeznaczone jedynie dla postaci zadających wysokie obrażenia na bitwach. Dowodzenie znacząco wpływa na szansę trafienia/uniku oraz w przypadku żołnierzy ten bonus jest zwiększony. Sprawdziłem zestawy (ubrania+jazda) Cortiny i Wilsona, w obu przypadkach jest to ponad 400 umiejętności dowodzenia na 150 poziomie, co się przekłada na zysk około +20 szansy trafienia/uniku. To bardzo dużo i ten karaibski zestaw w pozostałych statystykach nie za bardzo tę stratę nadrabia, bo:
- pułapek i tak ma mniej od Cortiny, więc na obronie nie ma żadnego zastosowania
- troszkę nadrabia chowania względem Wilsona, ale nie jakoś wyjątkowo dużo
- daje bardzo dużo HP, ale z racji, że unikanie w tym może być niezbyt efektywne, to szybko będzie schodzić od krytów zawadiaków
- bonusy absorpcji też niczym się nie wyróżniają na plus

W końcowym rezultacie mamy dość przeciętny zestaw, który aktualnie by się tylko sprawdził na Ripmond i nigdzie więcej. Taki tam dworzanin na sterydach. :p
 
Wydałem na tę grę wystarczająco żeby móc napisać że TWT jest do kitu a Inno psuje dalej grę zamiast ją naprawiać. Moje święte prawo jako konsumenta ;)
Powiedz mi, co kolejny set za 5k brył ma poprawić w grze w której nie ma świata gdzie gra się na średnich chociaż? Co ma dać kolejne wbicie, nie wiem, TOP10 na świecie gdzie aktywnie gra może z 200 osób?
Gra wyczerpała formułę 2.0, zamiast iść w stronę 3.0 - inno i pośrednio twt ładuje kolejny syf na bryłki. I serio? Set pirata na dzikim zachodzi? Równie adekwatny co hawajski.
 
Moim zdaniem to powinni pomyśleć o nowych pracach bo nie które prace się nudzą. Powinni pomyśleć już o wersji 3.0 bo może będzie ładniej wyglądała mapa i miasta.
 

zartas

Członek obsługi gry
Moim zdaniem to powinni pomyśleć o nowych pracach bo nie które prace się nudzą. Powinni pomyśleć już o wersji 3.0 bo może będzie ładniej wyglądała mapa i miasta.
Kiedyś były plany na wersję 3.0 szkoda tylko, że na nich się skończyło...
Nowe zadania mają pojawić się wraz z wprowadzeniem nowych poziomów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kiedyś były plany na wersję 3.0 szkoda tylko, że na nich się skończyło...
Nowe zadania mają pojawić się wraz z wprowadzeniem nowych poziomów.

Wiadomo coś może w jaki sposób chcą to wprowadzić ?
Chodzi mi o to czy zmniejszą progi expa aby wyrównanie jakoś w górę szło do tego 180-200 lv czy może kontynuacja obecnego poziomu expa czyli wbijanie 2 mln na lvl i w górę?

Możesz coś o tym napisać czy też Ci zabraniają or nic nie wiesz ?

Bo osobiście wbijanie 2kk+ na lvl to jeszcze większy residentsleeper niż do tej pory będzie :p zamiast urozmaicić gre aby było więcej atrakcji to zamieni się w klikanke do usranej aby wbic max lv ;p
 

zartas

Członek obsługi gry
Wiadomo coś może w jaki sposób chcą to wprowadzić ?
Chodzi mi o to czy zmniejszą progi expa aby wyrównanie jakoś w górę szło do tego 180-200 lv czy może kontynuacja obecnego poziomu expa czyli wbijanie 2 mln na lvl i w górę?

Możesz coś o tym napisać czy też Ci zabraniają or nic nie wiesz ?

Bo osobiście wbijanie 2kk+ na lvl to jeszcze większy residentsleeper niż do tej pory będzie :p zamiast urozmaicić gre aby było więcej atrakcji to zamieni się w klikanke do usranej aby wbic max lv ;p
Gdybym wiedział coś więcej chętnie bym się podzielił informacją której i tak jest mało :/.
Z tego co mi wiadomo ma być tak, że żadna osoba na żadnym świecie nie będzie mieć maksymalnego poziomu po wprowadzeniu nowych lvl-li także może być ostry grind...
 
Do góry