Aktualizacja - dyskusja

Lenka222

Członek obsługi gry
"Traf przeciwnika za każdym razem w jednym pojedynku", jest to jakoś źle sformułowane i zalicza się tylko w jakichś określonych warunkach czy jest błąd i nie zalicza wcale? Atakuje trafiam co runde i nie mam osiągnięcia całe te

Tutaj najpewniej występuje błąd. Nasi developerzy pracują nad naprawą. W tym osiągnięciu należy trafić przeciwnika tyle razy ile to możliwe, czyli jeśli pojedynek ma 2 rudny to 2 razy, jeśli 3 rundy to 3 razy itd.
 
Osiągniecie wywołania 10k pojków i osiągniecie 450lv pojkowego jest do usuniecia. Nie ma opcji żeby na zdechlakach gdzie sięga się 5 osób w pojedynki wywołać 10k pojedynków i dobic 450lv poj. W normalnych warunkach gdzie jest pare setek graczy w zasięgu pojkowym jak na s10 i może s1 to jak najbardziej, ale nie na zdechlakach. Nagroda za 10k pojków to badziewny pistolet lincolna, który jest do niczego , co do wyglądu nowych osiągnięć pozostawie to bez komentarza.
 
Dokładnie podpinam się do pytania mialem 450 lvl i specjalnie nierobiłem pvp zeby zbic sobie lvl a teraz mam go nabijac?

Dodajcie ludzia ręcznie te osiągnięcia za lvl tym co go nabili.
 
Rewo Lincolna za 10k pojków ciekawie... jak dadzą kiedyś armate z tak chorym licznikiem do zdobycia za np forty to dobrej zabawy życzę XD.
Chociaż wciąż śmieszy ,że zestaw jest z 2018 a możliwe do zdobycia są tylko 3 elementy.
ona 2.4 przelicznik miała to i tak bez podjazdu do broni ulepszonych na 3-4 czy do gringo/oficera
 
Dlaczego nie zalicza osiągnięcia jak ktoś miał już 450 lvl i go zbił. Nie po to zbijałem poziom 7 lat, żeby teraz znów go nabić :)
Dokładnie podpinam się do pytania mialem 450 lvl i specjalnie nierobiłem pvp zeby zbic sobie lvl a teraz mam go nabijac?

Dodajcie ludzia ręcznie te osiągnięcia za lvl tym co go nabili.
Też sie podpinam .Miałem 450 lev pvp .
 
Chcąc zdobyć nowe osiągnięcia mając 850 punktów rzemiosła będę musiał coś wytworzyć czy zdobyć punkt rzemiosła? :D
Tylko 4 miesiące temu zgłaszałem błąd z rzemiosłem, że mając 850 punktów nadal widnieje zielony pasek niska szansa na otrzymanie punktu. !oooooo!
 
Weź udział w 10000 przygód - to jest odrobinę przegięciem, przygody są chyba z 10 lat, a może po 1-2 osoby ze świata mają 10k przygód a reszta ma bliżej 5k ( i to powinien być pułap, który realnie można osiągnąć)
 
Do góry