Aktualizacja - dyskusja

Kogos <ocenzurowano> z tymi osiągnięciami czy w tym <ocenzurowano> IG naprawdę robią takie <ocenzurowano> ?

Niech <ocenzurowano> który to wymyślił pokaże jak zrobić 10k przygod w mniej niż rok a dostanie 5k zł.

Grajac 10 przygod dziennie (chodź 10 to i tak wygórowana liczba przy tym wyszukiwaniu co 1,5h 1 gra) to przez rok daje 3650 i w tym momencie to nawet nie połowa z 10k...

+/- jakieś 3,4 lata zeby zrobić 10k w obecnej chwili a i ludzi niema zaduzo
Śmiem twierdzić że TW nawet nie pociągnie tyle a wy myślicie ze ludzie 10k zrobią xdxdxdxd

//-Moderacja
 

DeletedUser

Gość
Gość
ktoś mi powie czy tylko u mnie sie to tak zmieniło ?
Musze coś najpierw obserwować aby łaskawie kupić ?

Po co to
 

Załączniki

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    396,5 KB · Wyświetlenia: 50
2 dni temu była znowu rocznica rozpoczęcia Wojny Secesyjnej,może znowu odpalicie wyprzedaż officera <3 ? Secik i tak jest w grze a przydało by sie bardziej ulepszyć BOOM!!
 
Nie to nie jest błąd z strony Patelniowej. Gra jest w tak idealnym stanie że już brakuje zmian, finalny produkt incoming . B-)
 
Szczerze ? Takie coś powinno być wprowadzone do gry I nawet niepowinniscie o tym informować, gdyż nic to nie wnosi nowego/sensownego :uuu)
 
Szczerze ? Takie coś powinno być wprowadzone do gry I nawet niepowinniscie o tym informować, gdyż nic to nie wnosi nowego/sensownego :uuu)
czymś się trzeba pochwalić, robienie sensacji na siłę, jak ktoś powie że nic nie robią to będą mogli się pochwalić że tab bardzo dbają o tę grę
Bo oni mylą pojęcia. To nie są aktualizacje tylko łatki. Ostatnia aktualizacja to była z przygodami.
łatka nie brzmi tak profesjonalnie jak aktualizacja, a o to przecież chodzi żeby to wyglądało

ogółem nie zdziwiłbym sie jakby zaczęli celowo wprowadzać błędy i je naprawiać chwaląc się wszędzie gdzie się da jak to oni dbają o dobre imię i dobry wizerunek
 
Do góry