Aktualizacja - dyskusja

Nie można samodzielnie zdobyć osiągnięcia mając wszystkie elementy złotego i świątecznego setu, trzeba napisać ticketa.
Zwykle jak z jakąś aktualizacją pojawiają się nowe osiągnięcia, które powinny być od razu zdobyte widnieją jako niezdobyte. Nie wiem, czy jest to znany trik, ale ja zawsze w takiej sytuacji wytwarzam coś w rzemiośle i mi wszystkie te osiągnięcia przyznaje. Dziś właśnie po takiej akcji przyznało mi 11 osiągnięć, w tym te dot. złotego i świątecznego zestawu.
 
Zwykle jak z jakąś aktualizacją pojawiają się nowe osiągnięcia, które powinny być od razu zdobyte widnieją jako niezdobyte. Nie wiem, czy jest to znany trik, ale ja zawsze w takiej sytuacji wytwarzam coś w rzemiośle i mi wszystkie te osiągnięcia przyznaje. Dziś właśnie po takiej akcji przyznało mi 11 osiągnięć, w tym te dot. złotego i świątecznego zestawu.
Muszę kiedyś spróbować, bo o tym nie wiedziałem, ale póki co nie mam żadnych takowych osiągnięć.
 

zartas

Członek obsługi gry
Zwykle jak z jakąś aktualizacją pojawiają się nowe osiągnięcia, które powinny być od razu zdobyte widnieją jako niezdobyte. Nie wiem, czy jest to znany trik, ale ja zawsze w takiej sytuacji wytwarzam coś w rzemiośle i mi wszystkie te osiągnięcia przyznaje. Dziś właśnie po takiej akcji przyznało mi 11 osiągnięć, w tym te dot. złotego i świątecznego zestawu.
Działa ;)
 
Fajnie że tylko dla setu dżentelmena jest tytuł a dla tancerki już nie ma. Nie można było zrobić tak jak w przypadku setu pielgrzyma.
Screenshot_2.png
Screenshot_3.png
 
Szkoda, że itemki z osiągnięć to zwykłe śmieci. Nawet nie potrafią się postarać by jakoś ukoronować te osiągnięcia. Nic się nie zmienia.
 

Kamilosex

Blada Twarz
najzabawniejsze że przeszedł pomysł tego <ocenzurowano> odnośnie zmniejszania poziomów o 10 przy migrowaniu XD

I tak gówno z tego będzie ale że ludziom to pasuje XDDD

człowiek 200 mln wbija 3 lata i ciekawe w jaki sposób odejmą mi 10 lv, pewnie z dupy 190 mln expa mi zniknie co ?

No to pomyślał tam ten <ocenzurowano>


//-Moderacja
 

zartas

Członek obsługi gry
najzabawniejsze że przeszedł pomysł tego <ocenzurowano> odnośnie zmniejszania poziomów o 10 przy migrowaniu XD

I tak gówno z tego będzie ale że ludziom to pasuje XDDD

człowiek 200 mln wbija 3 lata i ciekawe w jaki sposób odejmą mi 10 lv, pewnie z dupy 190 mln expa mi zniknie co ?

No to pomyślał tam ten <ocenzurowano>


//-Moderacja
Po pierwsze, przypominam o kulturze wypowiedzi i proszę o nieobrażanie innych użytkowników forum.
Po drugie, pomysł został przekazany, to nie jest równoznaczne z "wszedł". "Wejście" pomysłu zależy już od developera ;)
 
Po pierwsze, przypominam o kulturze wypowiedzi i proszę o nieobrażanie innych użytkowników forum.
Po drugie, pomysł został przekazany, to nie jest równoznaczne z "wszedł". "Wejście" pomysłu zależy już od developera ;)
A w ogóle macie na coś wpływ? Bo jak patrzę na to jak gra umiera to jakoś nie widzę ani trochę jakiegokolwiek wpływu.
 
Google + został wycofany, usunęliśmy przycisk zapraszania znajomych za pomocą tej opcji. `to był ciekawy przekręt ,szkoda że wielu na tym zyskało ale Wojciech zasługuje na szacunek po grób ok_:)
 
Do góry