Aktualizacja - dyskusja

Kazdy juz by chcial na starcie 250ty :D Troche wysilku trzeba od siebie wykrzesac. To dopiero poczatek duzych zmian, skad wiecie co dodadza w niedalekiej przyszlosci. Ten 250 wpadnie szybciej niz sadzicie ;)


PS. Rozbudowa miasta 35935 godzin xD
 
To jak się wprowadza takie zmiany to się od razu daje jakieś konkrety a tu tylko nowe pracki które wcale nie dają więcej expa niż obecne XD
Spokojnie krok po kroku, na pewno zwieksza expa za bitwy, rozszerza oferte shopa, pojki to pewnie wroci to co bylo czyli nieograniczony lvl poj, pozyjemy zobaczymy, nie wszystko od razu :) Jest tyle mozliwosci zmian, dajmy im szanse, na pewno wezma pod uwage opinie graczy.
 
Spokojnie krok po kroku, na pewno zwieksza expa za bitwy, rozszerza oferte shopa, pojki to pewnie wroci to co bylo czyli nieograniczony lvl poj, pozyjemy zobaczymy, nie wszystko od razu :) Jest tyle mozliwosci zmian, dajmy im szanse, na pewno wezma pod uwage opinie graczy.
Tak piszesz jakbyś grał od wczoraj XD Te niedorajdy nic nie potrafią poprawić i za pewne w tym przypadku też im się nie uda
 
Spokojnie krok po kroku, na pewno zwieksza expa za bitwy, rozszerza oferte shopa, pojki to pewnie wroci to co bylo czyli nieograniczony lvl poj, pozyjemy zobaczymy, nie wszystko od razu :) Jest tyle mozliwosci zmian, dajmy im szanse, na pewno wezma pod uwage opinie graczy.
ja bym postawił ścisły nacisk na rozszerzenie oferty sklepu, w końcu łatwa kasa co? taki kolab czy inny lekką ręką wyda 8 tysi polskich złotóweczek żeby wbić max lvl
 

kruK629

Członek obsługi gry
perfect-popcorn.gif
Żebyś się nie udławił tym popcornem :)
 

kruK629

Członek obsługi gry
Przypominam tylko, że na odpowiedź do setu Cortiny czekaliśmy
Wiecej wiary, moze sie pozytywnie zaskoczysz? Bo rozczarownay to juz na pewno jestes :)
Tak samo tyle czasu czekaliśmy na możliwość hurtowego wysłania jajek,aksamitek, precli czy fajerwerków. Ja się nie zdziwię że coś poprawia za 2 lata przy wejściu 350 lvl
Nie macie jakiegoś sprawdzonego dostawcy piasku, bo mój mu wypowiedział umowę, nie ma zapasów na więcej niż 10 lat
 
Wiecej wiary, moze sie pozytywnie zaskoczysz? Bo rozczarownay to juz na pewno jestes :)
Spokojnie krok po kroku, na pewno zwieksza expa za bitwy, rozszerza oferte shopa, pojki to pewnie wroci to co bylo czyli nieograniczony lvl poj, pozyjemy zobaczymy, nie wszystko od razu :) Jest tyle mozliwosci zmian, dajmy im szanse, na pewno wezma pod uwage opinie graczy.
ktoś tu chyba w piąteczek piątunio przesadził z alkoholem :D
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Z tego co mi wiadomo to aktualnie głównym CM tej gry tak jak poprzednio Etriel jest Lenka, także osobą decyzyjną na wyższym szczeblu jest już tylko ktoś z samego IG wiecie komu podziękować.
I to właśnie przez polonizacje wysokich stanowisk w IG, gra jeszcze szybciej się stacza. Założę się, że dwie wyżej wymienione osoby nawet nie policzyły ile godzin będzie potrzeba na wbicie 250lvl.
Spokojnie krok po kroku, na pewno zwieksza expa za bitwy, rozszerza oferte shopa, pojki to pewnie wroci to co bylo czyli nieograniczony lvl poj, pozyjemy zobaczymy, nie wszystko od razu :) Jest tyle mozliwosci zmian, dajmy im szanse, na pewno wezma pod uwage opinie graczy.
!oooooo!
 
I to właśnie przez polonizacje wysokich stanowisk w IG, gra jeszcze szybciej się stacza. Założę się, że dwie wyżej wymienione osoby nawet nie policzyły ile godzin będzie potrzeba na wbicie 250lvl.

!oooooo!
Spoko,wszystko jest wkarkulowane
Niestety ja nie mam szans wbić na wet 150tego poziomu bo Milenka z Ankami i Agatami nie lubią słuchać,czytać prawdy,nie nażekamNIE!!!
 
No dobrze. Nawiązując do podanych progów na forum bety przez węgierską CM Klar, o tutaj: https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/changelog-2-184.4277/post-45532

Czy Wyście ochujeli do reszty(czyt. osoby które choć palec przyłożyły do prac nad tą aktualizacją)? Ile osób pracowało przy tej aktualizacji? 5? 10? 15? Czy naprawdę nikt nie wpadł na pomysł, że można od 150 poziomu zrobić stały przeskok na kolejny poziom i totalnie odpada kwestia poszkodowanych osób przez dzienne logowania i potki zebrane na starych światach?
Przecież jedną decyzją można zachować rywalizację o topkę i ściganie się w poziomach, a nie obecny status quo.
Jak ja, gracz 2,5 letniego serwera mam w ogóle podjąć rywalizację z kimś ze starszego serwera? Przykład z brzegu, przez 5 dni logowań dostanę 500k expa, a topowy gracz każdego poprzedniego serwera na który będę mieć możliwość migracji od 1,3kk-1,4kk XD Przecież to się w pale nie mieści, że można coś aż tak spieprzyć bo dowolna grupa średnio-zaawansowanych inteligencją szympansów po krótkiej burzy mózgów by na to wpadła xD


Dziękuję, to tyle. Musiałem gdzieś wylać swoją frustrację.
Pozdrawiam,
Selfie
Nie tylko Ty dostrzegasz głupotę,to tylko gra i dość dobry biznes,jedno nakręca drugieI;)
hahahaha!B-)
 
Do góry