Aktualizacja - dyskusja

@* Młot *

To ja jestem magnatem finansowym, pamiętaj. Przez te kilkanaście lat zdołałaś tylko zdobyć jakieś 700 tyś zł :D śmiech na sali. Ja przed dwudziestym pierwszym rokiem życia zdobyłem swój pierwszy milion złoty, a Ty krowo masz ponad trzydziechę i tylko przy pomocy mężusia, który jeździ na tirach zrobiłaś TYLKO 700 tyś zł, to jest twoja prawdziwa kompromitacja i nie masz czym się chwalić, krowo. Przy odrobinie wiedzy z zakresu matematyki oraz informatyki zdobyłem doświadczenie i właśnie prowadzę godne życie rentiera. Pozdrawiam cieplutko.

To jest mój stan konta w 1 z 4 banków:
rach.png
 

TypZBudkiZielonej

Blada Twarz
@* Młot *

To ja jestem magnatem finansowym, pamiętaj. Przez te kilkanaście lat zdołałaś tylko zdobyć jakieś 700 tyś zł :D śmiech na sali. Ja przed dwudziestym pierwszym rokiem życia zdobyłem swój pierwszy milion złoty, a Ty krowo masz ponad trzydziechę i tylko przy pomocy mężusia, który jeździ na tirach zrobiłaś TYLKO 700 tyś zł, to jest twoja prawdziwa kompromitacja i nie masz czym się chwalić, krowo. Przy odrobinie wiedzy z zakresu matematyki oraz informatyki zdobyłem doświadczenie i właśnie prowadzę godne życie rentiera. Pozdrawiam cieplutko.

To jest mój stan konta w 1 z 4 banków:
View attachment 3644
to za to masz tyle czasu na weście, szacuneczek
 

roger1977

Blada Twarz
Jutro zostanie naprawiony bład niepojawiającego się zadania Powtarzalna seria zadań „Halloween”, który dotyka między innymi mnie. Zadanie to jest dostępne do jutra. Czy w takim razie będę miał możliwość jego wykonania?
 

roger1977

Blada Twarz
No za rok sobie zrobisz... Nie wiem gdzie jest problem.
Oczekiwałbym innego rozwiązania. Godzina wprowadzenia aktualizacji była nieznana. Przez cały dzień odświeżałem stronę w nadziei, że w końcu ją wprowadza. Jak już wprowadzili, to wielkie rozczarowanie. Ja zadania nadal nie widzę. Czy ktoś z obsługi może się wypowiedzieć co w tej sytuacji?
 
Do góry