Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser30072

Gość
Gość
Aktualizacja jak najbardziej udana a redukcja kosztów energii przy budowie miast jak najbardziej na +. Nareszcie trochę odpocznę i zaoszczędzę trochę $ :I:


 

DeletedUser

Gość
Gość
czy ja dobrze widzę 12 energii za budowanie kościoła? No to chyba coś nie ten tego. Dlaczego INNO tym zagraniem preferuje tylko budowniczych? A gdzie fortowcy i pojedynkowicze? Raczej ich będzie co raz mniej bo po co ślęczeć przy monitorze na forcie czy robiąc pojedynki jak można ustawić budowanie kościoła i mieć pewny exp. i nie piszcie mi iż za fort mam 4500 expa i obligacje bo to nigdy nie jest na 100% i pozatym idąc na fort tracę nieraz pół dnia. Pojedynkowicz też musi się trochę wysilić aby poexpić a pojedynek to jest loteria. Wiem zaraz napiszecie, abym się zreskilował w budowanie. Jasne wszyscy idźmy w budowanie i zaręczam, iż gra padnie w parę miesięcy.

Jedynym plusem tej aktualizacji aczkolwiek niedopracowanym jest rzemiosło. Owszem mogę robić na raz milion np. wód różanych ale co z tego jak i tak muszę klikać w ten cholerny +. Jakby nie można było zrobić możliwość pisywania ilości.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
trzeba być dobrej nadziei , może w aktualce 2.23 dostanie się coś pojedynkowiczom a 2.24 uszczęśliwi fortowcow ?
Po co dawać coś wszystkim na raz skoro można dać co miesiąc , zaoszczędzą sobie roboty ;)

... jako zapalony fortowiec mogę tylko po raz kolejny stwierdzić - szkoda że forty leżą odłogiem ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie leżą odłogiem, co raz mniej ludzi chodzi na forty przez te chore aktualki. Bo po co ślęczeć przed monitorem, po co dowodzący ma zdzierać gardło, piszący rozkazy ma zdzierać klawiaturę::D:::D:
 
leza leza , aktualki odnoszace sie do fortow:

- wprowadzenie fortow
- wprowadzenie bonusow fortowych dla klas postaci
- zmiana wzoru fortowego (wieksze dmg, absorpcja)
- mozliwosc zdalnego zapisywania sie na walki

jak na 6 lat to troche mało :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
leza leza , aktualki odnoszace sie do fortow:

- wprowadzenie fortow
- wprowadzenie bonusow fortowych dla klas postaci
- zmiana wzoru fortowego (wieksze dmg, absorpcja)
- mozliwosc zdalnego zapisywania sie na walki

jak na 6 lat to troche mało :D

Podbi pisząc że nie leżą odłogiem i dodając iż co raz mniej ludków chodzi na forty zaznaczyłem dobitnie, że już nie leżą odłogiem a już prawie całkowicie padły ::D:

co do zmiany wzoru fortowego to nie jest on podany ::D: a dodam więcej są 3 różne wersje niby oficjalne. Niedawno rozmawiałem z suportem o tym i jeden z adminów odesłał mnie po wzór na angielskie wiki jakby to był mój obowiązek czytać o wszystkim po angielsku. Muszę znać angielski? To pytam się po co jest polska wiki?
 
Podbi pisząc że nie leżą odłogiem i dodając iż co raz mniej ludków chodzi na forty zaznaczyłem dobitnie, że już nie leżą odłogiem a już prawie całkowicie padły ::D:

co do zmiany wzoru fortowego to nie jest on podany ::D: a dodam więcej są 3 różne wersje niby oficjalne. Niedawno rozmawiałem z suportem o tym i jeden z adminów odesłał mnie po wzór na angielskie wiki jakby to był mój obowiązek czytać o wszystkim po angielsku. Muszę znać angielski? To pytam się po co jest polska wiki?

jak to po co jest polska wiki ? Harlion zaraz ci napisze ze polska wiki jest najlepsza :D buhahaha
fakt dla mnie jest najlepsza w kategorii "g. w papierku"

wracając do fortów to wzór jest chyba gdzieś podany , kiedyś sprawdzałem, liczyłem i zgadzało się .

forty padaja to fakt, ale dziwić się ? 3 czy 4 event z rzędu gdzie w pracach za 1h dostajesz ok 350 jaj/serc/aksamitek , pójdziesz na fort to za 1h dostaniesz 400. Tylko prac możesz sobie 4/9 zakolejkowac i masz spokój a na forcie jak padniesz to tracisz energie ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak to po co jest polska wiki ? Harlion zaraz ci napisze ze polska wiki jest najlepsza :D buhahaha
fakt dla mnie jest najlepsza w kategorii "g. w papierku"

ja nie napisałem, iż jest zła ale nie podaje niejednokrotnie prawdziwych informacji ::DD: czy to celowo czy ze względu na niedoinformowanie Harliona nie wnikam ::DD:

a 3 tyg temu na bank wzór na polskiej wiki był inny niż na angielskiej :) nie wkleję tu rozmowy z suportem odnośnie właśnie tego bo wiecie czemu :) bo w minutę bym dostał tu bana :)

a swoją drogą niby dlaczego nie można publikować rozmowy z suportem? Czyżby nasi admini bali się ośmieszenia jacy to oni są niejednokrotnie niekompetentni :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Kserdel nie wszyscy admini są niekompetentni ale cześć po prostu nie odpowie Ci na kwestie fortowe skoro gra pojedynkowiczem i na odwrót.

Skoro ja kiedyś dostałem informacje że jako ze gram bobem to powinienem zająć się budowaniem a nie fortami .

Ale wracając do aktualki to jest do bani a mapa drogowa przypomina mi przemowy Tusia .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kserdel nie wszyscy admini są niekompetentni ale cześć po prostu nie odpowie Ci na kwestie fortowe skoro gra pojedynkowiczem i na odwrót.

Skoro ja kiedyś dostałem informacje że jako ze gram bobem to powinienem zająć się budowaniem a nie fortami .

Ale wracając do aktualki to jest do bani a mapa drogowa przypomina mi przemowy Tusia .

to skoro są niekompetentni to po co są adminami. Nie wiem, ale chyba zostając adminem powinien być jakiś test wiedzy a nie po znajomości. Mnie nie interesuje czy admin się zna czy nie. Zadaje pytanie i powinienem dostać na nie prawdziwą odpowiedź a nie zawsze jedna odpowiedź odnośnie fortów "szczęście" no bez jaj. To jest właśnie odpowiedź niekompetentnego admina. Czy odpowiadający admin po prostu nie może napisać " Nie wiem, dowiem się i odpisze" no ale po co tak odpisać. A potem admini macie pretensje, iż my gracze czepiamy się Was. Sami do tego doprowadzacie.
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Weźcie urlop i miejcie wywalone na kolejne aktualki, tak jak ja. Jednak wypowiem sie w jednej kwestii:
Co do zmniejszenia ilosci energi do budowy kosciola, kompletna porazka, exp wysoki to teraz jeszcze mniejszym kosztem. Było dobrze z tymi 24pkt za godzine, to nie bo wszystko w tej grze musi iśc na kompletną łatwizne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie tam odpowiada, wchodzę na konto 2-3 razy dziennie naciskam full hotel, automatyzacje mam z tarczy i jadę. Zero zmartwień
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Czy tylko mi się wydaje że w tej aktualce wprowadzane są rzeczy które już były wprowadzone? ;) Czas budowania został już wcześniej zmieniony, to jakie cechy ma NPC było przecież widoczne cały czas, bonus nowicjusza również od dawna. Naprawione zadanie? nie wiem zrobiłem je jak było teoretycznie zepsute :p. Jedyna nowość to wygląd sklepu? Więc po co te obrazki i dumne opisy (szczególnie ten o NPC wydaje się przekopiowany z translatora, bo nie mogę do końca złapać tej składni). W zasadzie ta aktualka to tylko połatanie kilku błędów zamydlenie oczu że coś ważnego się zrobiło i jeszcze większe bicie po oczach shopem i bryłkami :I:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Zabijanie gry wciąż trwa. Proste ............ nie ?

Pora już iść ........
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jak napisał Zima... praktycznie wszystko z tego już jest... i to o pojedynkach rzeczywiście wygląda jak Kali jeść, Kali pić.



Ciekawi mnie ten sklep bo z tego co widziałem na tych małych screenach, to był tam rewolwer z darmowego setu wielkanocnego... cena o ile mnie oczy nie mylą 2k brył/obli... nie nie... przeliczyłem sie widzę cenę 3200 brył/obli... tylko po co dodawać symbol obligacji skoro można mieć maksymalnie 2k (nie licząc tych zamkniętych w listach)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31584

Gość
Gość
szystko fajnie

ale nic się nie dzieje z fortami jak byly postaremu tak są ? a te kosmetyczne dzialania nazywacie flagowymi the-westa hahah :)bajki
 
ech,, serio 3200oup/bryłek?

Kiedy do diabła, zwiększycie maksymalną ilość obligacji? np z 2.000 do 9.999 Tak trudno? te itemy są 10000% za bryłki, z czego tu się cieszyć :D może znajdą jakiegoś frajera który kupi.

ps: zdegradujcie tą deweloper TW, pomysły? ona ma pomysły? chyba pomysły, jak zarobić, a nie zadowolić klientów. Brak słów hahahaa ::DD:::DD::gwizd::gwizd:
 
Do góry