Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser6549

Gość
Gość
Co do przycisku z zakładaniem eq wszystko pięknie i wspaniale tylko ze żeby znaleźć najlepsze eq tyn narzędziem trzeba zawiesić przeglądarkę (w moimi przypadku) lub czekać nie wiadomo ile aż znajdzie wiec to była by bardziej oczekiwana poprawa

Na np. iro gdzie moje eq składa się tylko z rzeczy których nie można sprzedać, przycisk odzież robocza w pracach zawiesza mi przeglądarkę. Próbowałem to zrobić na kilku, więc nie jest to wina przeglądarki. Miałem otwarty tylko west, zatem przeglądarka nie była przeciążona. Usuwałem nawet ciasteczka, tak w razie czego. Efekt? West się zwiesił i musiałem go na nowo uruchamiać. Nic nie dało odświeżanie. Co by się stało na mojej głównej postaci, gdzie mam 90% eq dostępnego w grze?
O wiele płynniej działa skrypt z tw-db...


Dla mnie zmiany żadne, taka kosmetyka to nic. Więcej oczekiwaliśmy po kwartalnych mapach drogowych.
Filmiki INNO... Wielkanoc: opis loterii, co jeśli ktoś chciał wiedzieć, wypytał na czacie ogólnym danego świata, wielu wiedziało jakiś czas przed wejściem loterii na polskie światy.

Kolejny filmik i co? Odpowiedzi na randomowe pytania jakiegoś kolesia... Gdy oglądałem o innych grach... same zmiany!!!

Każda kolejna gra Inno dostaje aplikacje na telefony... TW nie dostanie, bo nie. Mnie ta odpowiedź nie zadowala. Chciałbym wiedzieć dlaczego IG nie chce zrobić aplikacji na urządzenia mobilne dla TW? Jak pisałem nieraz, nie musi być wszystko w tej aplikacji bo nie wiadomo ile by ona "ważyła"i jakie miałaby wymagania.

Chodzi jedynie o łatwiejsze kolejkowanie prac, pojedynków, drogi gdziekolwiek, czy otwierać targ, a także łatwiej pisać na czacie, czy odpowiadać na pw na poczcie. Na pewno są tutaj osoby obeznane z pisaniem programów. Czy mając możliwości jakie posiada IG, byłby problem ze stworzeniem takowej aplikacji?

Zmian w praktyce nie ma... Jedyne co weszło... ulepszanie przedmiotów, spoko, ale mamy prawie połowę roku. Gdzie inne zmiany?

Gdzie zmiany z pojedynkami?
Ponoć miały być jakieś zmiany z przygodami..
A może coś z fortami?
Rzemiosło stoi od dawna...
TW ma potencjał, ale IG skupiło się jedynie na loteriach...

Gdyby była informacja: w tej chwili pracujemy nad aplikacją na telefony, zajmie nam to pewien czas, zawieszamy wszelkie inne zmiany, by jak najszybciej ją stworzyć. I na to bym się zgodził dałbym nawet dobre 3-4 miesiące. Choć jak sądzę szybciej by ją stworzyli.

Co do tego jak wygląda tłumaczenie ogłoszeń na polski, pozwólcie, że się nie wypowiem ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Czy te wykrzykniki przy pracach w różnych kolorach to już były czy dopiero się teraz pojawiły ?

http://scr.hu/4m8/vpmnb

Dodam ze jak się na nie najedzie to nie ma tam opisu po naszemu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Kanuto,
Na dniach pojawiła się aktualka skryptu z tw-db, więc pewnie to od niego, bo sam je mam.

Etriel,
Mój wcześniejszy wpis był w Twoją stronę. Chciałbym wiedzieć (chyba nie tylko ja) czemu TW jest przez IG marginalizowane. Tak jest, bo wpuszczanie kolejnych przedmiotów jedynie za bryłki tj. rzeczy z czarnego piątku, z okazji mundialu, lata, miecze świetlne, wąż- jeden wielki niewypał. Ostatnia loteria, po której dopiero można było sprzedawać przedmioty... Czy to nie są zabiegi by wyciągać hajs od graczy?
Można sobie pisać "Nie musisz kupować" prawda. Jednakże ta polityka razi wszystkich po oczach, a Ty Etriel na pewno to widzisz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31617

Gość
Gość
Witam a kiedy wkoncu doczekamy sie jakiejs aktualizacji wnoszacej cos do pojedynkow odnosze wrazenie ze pojedynki zostaly zapomniane ::(: jak zawsze skonczyło sie na planach i obietnicach.Prosze o odpowiedz
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Marta też odniosłem się do pojedynków, jak widać zerowa odpowiedź ze strony Pani CM. Nie bawiłem się nigdy na poważnie w pojedynki, ale wiem, że niektórzy je uwielbiają, więc powinny być one nadal rozwijane.

CM mogła przynajmniej napisać: "Nie mogę udzielać takich informacji", "Nie wiem" czy coś w tym rodzaju.

Zerowa odpowiedź oznacza co? Ignorowanie graczy. I proszę mi nie pisać, że pani CM nie zajrzała na forum od czasu napisania moich postów, bo zaglądała i wypowiadała się np. wypowiedziała się tutaj dwa posty niżej od mojego postu, czy też dodała kolejne ogłoszenie.

Zatem jak mam to interpretować? Mamy czekać aż szanowne IG rzuci nam kolejne banalne zadanie typu "Nieustępliwość" byśmy siedzieli cicho? Lub dodawali kosmetyczne zmiany do TW zamiast zająć się tym co napisałem wyżej?

Przypomnę bo może komuś nie chce się czytać moich przydługich wypowiedzi:
Gdzie inne zmiany?

Gdzie zmiany z pojedynkami?
Ponoć miały być jakieś zmiany z przygodami..
A może coś z fortami?
Rzemiosło stoi od dawna...

Podbipięta,
Nie wiem dlaczego napisałeś o Haloween, ja tam tylko widzę napis "Heroic Bundle" i jakąś wartość 2399, a wcześniej była 4000 (przecena o 46% co też jest napisane) tylko ta waluta przy cyfrze jakaś dziwna :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7810

Gość
Gość
joker1.png


Serwus.
Pojawiło się jakieś nowe zadanie czy co?
Jestem trochę do tyłu i nie bardzo się orientuje,skąd ten przedmiot się znalazł w eq.
 
Podbipięta,
Nie wiem dlaczego napisałeś o Haloween, ja tam tylko widzę napis "Heroic Bundle" i jakąś wartość 2399, a wcześniej była 4000 (przecena o 46% co też jest napisane) tylko ta waluta przy cyfrze jakaś dziwna :D

przeciez na dole tego zdjecia jest baner rodem z eventu na haloween - los muertos czy jakos podobnie sie nazywalo , co zbieralo sie aksamitki

przyjrzyj sie fusek dokladnie calemu zdjeciu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pewnie kolejny bezsensowny set,który da dużo satysfakcji dla tych co bryłkują.Nic specjalnego tutaj nie widzę.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Podejrzewam, że ta skrzynia może być jedynie wstawką z innej gry, chociaż wtedy nie wiem, po co miałaby być zastosowana. Ten event raczej nie ma większego znaczenia w tym konkretnym wypadku.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Podbipięta, skupiłem się jedynie na tej skrzynce nie patrząc na całego screena :D
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ta skrzynia to ma być nagroda dla tego który wygra loterie. W skrzyni mają się znaleźć tajemnice supportu ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ta skrzynia to ma być nagroda dla tego który wygra loterie. W skrzyni mają się znaleźć tajemnice supportu ;;)

Skrzynia z tajemnicami supportu ma się ukazać w wakacje. Będzie za 2 tyś bryłek, a w niej druga - za otwarcie której trzeba znów będzie zapłacić 2 tyś bryłek. A w niej kolejna i kolejna. Po wydaniu 40tyś bryłek gracze posiądą wszystkie tajemnice i będą żyć długo i szczęśliwie. Na szczęście nikt tylu nie wyda :)
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Skrzynia z tajemnicami supportu ma się ukazać w wakacje. Będzie za 2 tyś bryłek, a w niej druga - za otwarcie której trzeba znów będzie zapłacić 2 tyś bryłek. A w niej kolejna i kolejna. Po wydaniu 40tyś bryłek gracze posiądą wszystkie tajemnice i będą żyć długo i szczęśliwie. Na szczęście nikt tylu nie wyda :)

Oj uważaj, pewnie trafią się tacy którzy są w stanie tyle wydać ;)
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
w której aktualizacji spełnią się marzenia graczy ?
 
Do góry