Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser23283

Gość
Gość
Podbipięta tylko tutaj nie chodzi o to żeby przeszukiwać zagraniczne portale w poszukiwaniu informacji. Zauważ jedno Wojcieszy czyli chłopak który nie jest w supporcie wykonuje lepszą robotę od nich. Nie dostaje za to nic oprócz uznania graczy. Natomiast nasza szanowna CM nie raczy nawet napisać podstawowych informacji mimo że bierze za to pieniądze. Chociażby odnośnik do tej naszej wiki już byłby czymś.
 
Zauważ jedno Wojcieszy czyli chłopak który nie jest w supporcie wykonuje lepszą robotę od nich. Nie dostaje za to nic oprócz uznania graczy. Natomiast nasza szanowna CM nie raczy nawet napisać podstawowych informacji mimo że bierze za to pieniądze.
Wreszcie ktoś napisał prawdę. Zgadzam się w stu procentach tylko, że ja bym to napisał bardziej dosadnie :)

Wojcieszy tam wie co robi bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że uznanie graczy jest cenniejsze od bryłek i oczojebnego nicku.
Ech żeby tylko nam się chłopak nie popsuł z wiekiem :)
 

DeletedUser30558

Gość
Gość
Szkoda, że nie ma nigdzie podanych % co do skrzynek bo tancerza zapewne ma z 70%, 20% to hombre 10% to mroza....
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Szkoda, że nie ma nigdzie podanych % co do skrzynek bo tancerza zapewne ma z 70%, 20% to hombre 10% to mroza....
Nie powiedzialbym.
Screen kolegi z sojuszu :v
66c934fdee9b49fc90cc17be5830fc88.png
 

DeletedUser31061

Gość
Gość
Ponury Grabarz dał screena z otwarcia moich 10 skrzyń ale przy dalszym otwieraniu nie było już tak różowo :(
 

Załączniki

  • efekt koncowy.PNG
    efekt koncowy.PNG
    58,2 KB · Wyświetlenia: 26

DeletedUser30622

Gość
Gość
Piszę tutaj bo nie wiem gdzie to wrzucić.
Wydaje mi się że rozsądniej byłoby przedłużyć okres ochronny fortów tak aby nie było bitew w Wigilię i Sylwestra. Po prostu zamiast od 23 i 30 niech ochrona zacznie się od 22 i 29 i wtedy powinno być już w porządku ;)
 

DeletedUser31007

Gość
Gość
Te skrzynki to loteria :D, potrzeba kupy szczęścia, czasami set Dziadka poleci za pierwszym razem :p , większości tak dobrze nie idzie, ale fajnie byłoby gdyby w opisie skrzynki była zawarta procentowa szansa na poszczególny set.
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Piszę tutaj bo nie wiem gdzie to wrzucić.
Wydaje mi się że rozsądniej byłoby przedłużyć okres ochronny fortów tak aby nie było bitew w Wigilię i Sylwestra. Po prostu zamiast od 23 i 30 niech ochrona zacznie się od 22 i 29 i wtedy powinno być już w porządku ;)
Z wigilia bym sie zgodzil, ale i tak juz za pozno xD
Co do sylwka to jego obchodzi sie raczej wieczorkiem. Mysle ze poranna bitwa, ktorej i tak pewnie nigdzie nie bedzie nikomu nei zaszkodzi.
 
Bitwy nie będzie w wigilię ani w sylwester. Nie można wywołać bitwy już od 23 grudnia od 10 rano. Czyli ostatnia bitwa mogła rozpocząć się 24 grudnia o godzinie 9:59 (rano).
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Tego nawet aktualizacją 2.48 nazwać nie można, to jest bardziej 2.47.1
 
g... nie aktualizacja

nie dosyc ze nic nie dali to jeszcze zdestabilizowalo mi gre

szepty wysylam z opóźnieniem nawet 7sek
mapa - mieli , zalacza sie po kilku sek
pracki to samo , ustawianie stroju , itd.

czekanie , czekanie i czekanie

ile mozna ...
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Sprawdziłem u siebie na huronie
Szepty wysyła normalnie, mapka mi nie zamula, pracki, tutaj sprecyzuj czy używasz odzieży roboczej czy skryptu ze znanej strony :)
Polecam sprawdzić przy wyłączonych skryptach.
 
Do góry