Aktualizacja - dyskusja

Nie to selux teraz to sie przypierniczasz już na siłę jak gimbus o grabki :D

Dokładnie będę się ciepał o to bo nie po to się trudziłem żeby to zdobyć ,to że ty nie zbierasz twoja sprawa (jesteś gimbusem) a ja zbieram i chce żeby oddali co zabrali ;)
Zanim zaczniesz kogoś obrażać przemyśl bo w takie gierki szybko cie zaskocze i uciszę
 
Zanim zaczniesz kogoś obrażać przemyśl bo w takie gierki szybko cie zaskocze i uciszę
Patrzcie go jaki kozak :D Jeżeli w realu jesteś tak samo taki czepliwy jak tu to wpólczuję twojej babie (jeśli wgl ją masz)

Ciekawe z czym następnym razem wyskoczysz? Może, żeby Ci powiekszyć kwadraciki na forcie bo już nie dowidzisz?
Albo, żeby Ci zmienić kolor trawy na mapie bo zielony to przecież kolor nadziei a nadzieja jest przecież matką głupich i czujesz sie urażony tym ukrytym podtekstem? Buuahahaha....
A uciszać to se możesz swojego psa jak wyje gdy słyszy "erkę" tak jak ja to zazwyczaj robie :)
 

DeletedUser5373

Gość
Gość
co z nowym zadaniem,jest juz czy dalej nie ma ? .dalej brak jakichkolwiek informacji.Ludzie musimy się zmobilizowac i napisac list do INNO i poprosić o zmianę naszej CM.prawdopodobnie odrazu nic z tym nie zrobią ale jak zaczniemy pisac częsciej to moze sie uda.przeciez ta kobieta nic nie robi dla nas graczy.ma na daleko w 4 literach.zawsze brak jakichkolwiek informacji,jesli juz się pojawiaja to po czasie lub bezposrednio przed wydarzeniem.za czasów Onufrego minimum tydzien wczesniej wiedzielismy o wszystkim.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
@cobra112 odnośnie braku zadania, zostało to przekazane "wyżej" w dniu aktualizacji, sam o tym tutaj napisałem, czekamy tylko na rozwiązanie tego problemu.
 
Ludzie musimy się zmobilizowac i napisac list do INNO i poprosić o zmianę naszej CM.prawdopodobnie odrazu nic z tym nie zrobią ale jak zaczniemy pisac częsciej to moze sie uda.przeciez ta kobieta nic nie robi dla nas graczy.ma na daleko w 4 literach
Ludzi, którzy pracują po znajomości bardzo trudno jest wysiudać. Prędzej ta gra upadnie niż Magda odejdzie

@fusek77 Nie zauważyłeś, że ostatnimi czasy z tą grą są same problemy? Kiedy Dziadek Mróz wejdzie do obiegu?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Panowie, rozmowa między Wami nie jest tematem tegoż wątku. Proszę pisać w innym temacie (jak offtopowy) czy w wiadomości prywatnej wyjaśnić animozje.

@viksonZ oczywiście, że je widzę, jednakże nic nie mogę z tym zrobić tylko czekać na naprawę. Też nie jestem zadowolony z tego powodu.
Co do dziadka mroza, to nie znam terminu jego wejścia w obieg.
 
Proszę Panowie o powstrzymanie sie od spamu. Jego kontynuacja bedzie skutkować rozdaniem ostrzeżeń.
Nie Kozacz mała, nie kozacz :)

Powie mi ktoś (kto posiada cały set dziadka mroza, a wiem, że sa takie osoby) czy jest on lepszy pod budowanie od szlachcica + reszta Johanna? Bo nie wiem czy kasę chomikować na niego :)
 

DeletedUser5373

Gość
Gość
zakładając ze nie masz sklejonego szlachcica..ja na swiecie 1 teraz jestem pod budowanie..ubieram sie w szlachcica ale bronie i jazde zakładam mroza (a mam cały set ).
wracając do nasszej dyskuski nie uważacie ze lepiej by było informować graczy wcześniej.kiedys wszystko jak na tacy mielismy minimum tydzien wczesniej.teraz w ostratniej chwili jesli juz coiś sie pokaze.szlag ludzi trafia ktorzy widza ta dobra zmianę na pania Magde.ktora poprostu jest niekompetentna.zapewne czeka na informację od inno a im zapewne nie spieszy sie z informowaniem jej,onufry ciagle do nich wypisywal i dopytywał się o wszelkiego rodzaju informację.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
A to ja się o jeszcze jedno dopytam. Czemu mamy włączoną aktualizację która nawet nie weszła na becie? Czyż nie powinno być tak że coś wchodzi na betę, Tam jest to sprawdzane, a następnie na zwykłych światach wgrywane? Czy my przypadkiem nie jesteśmy już wersją beta?
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Mamy takie aktualki bo Polskie światy jak kiedyś napisała etriel mają przyjemność testowania nowości(napisane to zostało, przy wprowadzeniu aktualizacji związanej z bitwami fortowymi)
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Polskie światy miały jako pierwsze mieć nowinki w zakresie fortów bo zostaliśmy mistrzami fortowymi. O tym że mamy być betatesterami całej gry nie było nigdzie mowy.
 

DeletedUser5373

Gość
Gość
Drodzy Gracze,

Ogłoszenie zostało zaktualizowane.

Pozdrawiam,
etriel



czy to wystarczy na temat ostatniejj aktualizacji ktora tak naprawde nic nie wniosła.brak zadania,prędkośc skopana i wiele innych błędów i nawet wzmianki o tym czy i kiedy zostanie to naprawione.ta poani na bieżąco powinna korespondowac z INNO a nie czekac na informacje od nich.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
A to ja się o jeszcze jedno dopytam. Czemu mamy włączoną aktualizację która nawet nie weszła na becie? Czyż nie powinno być tak że coś wchodzi na betę, Tam jest to sprawdzane, a następnie na zwykłych światach wgrywane? Czy my przypadkiem nie jesteśmy już wersją beta?
Aktualizacja na becie była, ale z takimi samymi skutkami jak u nas (bez błędu prędkości).
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Aktualizacja na becie była, ale z takimi samymi skutkami jak u nas (bez błędu prędkości).
A więc skoro na becie była aktualizacja włączona i okazało się że nie działa i została gra cofnięta do 2.47 to ja się pytam po kiego zostało to u nas włączone? To już nawet osoba za to odpowiedzialna nie orientuje się co działa a co nie?
 

DeletedUser23489

Gość
Gość
Wiadomo już coś nowego na temat zaktualizowania ostatniej aktualizacji oops!
 
Do góry