Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser7810

Gość
Gość
Wiadomo tyle,że ogłoszenie zostało skasowane i nie ma więcej informacji.
Nie wymagaj zbyt wiele.
Jeśli aktualizacje włączą to zobaczymy to w grze,następnie po kilku dniach będzie wisiało ogłoszenie z naprawionymi błędami i proszeniem o wyrażenie opinii na jej temat :D
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Zobacz na ogłoszenie z bety. Nie mówię że bedzie to samo (bez eventu) ale mam taką nadzieję. Najbardziej czekam na naprawę ładowania wiadomości.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
To już jest jakaś parodia. Nie ma aktualizacji w której nie byłoby jakiegoś błędu. Kto pamięta kiedy po raz ostatni zaktualizowano grę bez wpadki? Mamy aktualizacje wgrywane przed betą. Tam nie ma aktualizacji 2.49. Skoro to my jesteśmy testerami gry to czemu nie mamy bonusów z tej okazji chociażby takich jak są na becie? Szybsze przemieszczanie, mnożnik zakupu bryłek oraz przede wszystkim praktycznie darmowe reskille (20 oup/bryłek za napój nowego początku). Trafia do nas syf nie sprawdzony tam gdzie powinno się to sprawdzić a później tylko wasze informacje że wysyłacie zapytanie czemu coś po raz kolejny nie działa.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Zadanie "Nowy Świat" będzie związane z eventem walentynkowym z tego powodu nie pojawiło się dzisiaj ;)
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Od tej aktualizacji praktycznie nic nie mogę zrobić na huronie. Wszystkie światy działają mi normalnie, a huron to jedna wielka tragedia,targ np. ładuje mi się około minuty...
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Od kiedy wzrosła cena bryłek i dlaczego nie została podana tak "mało ważna" informacja?
 
Do góry