Aktualizacja - dyskusja

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Widze, ze aktualka wprowadzona, jednakze ....
No wlasnie nowej linii zadan(polaczyc sie z duchami cz.2) nie ma, w sklepie weterana zmienila sie tylko cena skrzynki i mozna wystawiac set matoake.
Co sie stalo z reszta aktualki xD?
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
a to bzdetne okienko o znajomych ma tak cały czas wyskakiwać? co logowanie?
 
Nowa wielkość fortów
Od teraz będziecie mogli zmierzyć się z bitwami na wielkich fortach. W ataku będzie mogło brać udział 220, zaś w obronie 180 graczy.
Czas trwania bitwy
Obecnie bitwy trwają 55 rund, jest to zdecydowanie za mało. Zdecydowaliśmy się zwiększyć ich ilość do 75.
Zmiany umiejętności
Od tej pory podczas bitew o fort będą potrzebne następujące umiejętności siła uderzenia, pływanie oraz znajomość zwierząt.

W przyszłym roku wymyślcie lepszy kit na prima aprilis, haha :p
 
jak dla mnie to wygladalo to tak:
E: sluchajcie, mamy niedlugo pierwszy kwietnia, wiec trzeba cos przygotowac, zaraz wylosuje kogos... Lenka, padlo na Ciebie :))))
L: no nieee dlaczego ja!?
E: tak wylosowałam, wymysl jakas aktualizacje ;))) i pamietaj, zeby nie bylo zrobione na "odwal sie" to minimum 5 zdan!
L: ... nooo dooobraaaa... (szepcząc pod nosem coś przypominającego "ty stara wredna małpo")

TAAAADAAAAM! i mamy swietnej jakosci zarcik od twt! oops!
 

KozaK69

Elitarny Tester
Wy tak na serio? Naprawdę można być aż taką bandą zakompleksionych smutasów krytykujących absolutnie wszystko co robi TWT dla samej idei ciągłego marudzenia?
Powiedzcie że to żart na 1. kwietnia...

Żarcik miły i nikogo niekrzywdzący (no chyba że ktoś już zrobił reskill :p ), o to chodzi w 1. kwietnia.
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Jeśli się nie poczułeś zażenowany tym dowcipem to masz kiepskie poczucie humoru.

Hehehehe, widzisz bociana za oknem, a nie ma maja
- HEHEHEHE PRIMA APRILSIAHRTHH+TYh#eyyey
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
1 Kwietnia wiele wyjaśnia
A ja już miałem robić reskill pod pojki, i zostawiać te forty
Kto by za eliksir płacił?
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
o kurcze nowy rozmiar fortów wow wow :D tego się nie spodziewałem, o dzięki Ci wielkie Inno za taką atrakcję tego słonecznego dnia
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Ten żart był tak wspaniały, że wczoraj cały dzień śmiałem się pod nosem jaka Ty lenka jesteś wspaniała, twoje poczucie humoru jest niesamowite. Wysublimowane i w punkt niczym panga z ziemniakami i koperkiem w barze mlecznym gdzieś na przedmieściach siemianowic śląskich. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak już żartować to poświęćcie więcej czasu i wymyślcie coś serio śmiesznego, ah wait ( ͡° ͜ʖ ͡°)... Przecież Was takie żarty śmieszą, Fusek Ci pewno pomagał ten żart układać bo on o fortach. Fusiu wspaniale się spisałeś! zawsze uwielbiałem Twoje poczucie humoru.
 
A propos aktualizacji to to nowe zadanie (dziwne zwierze) jak rozumiem jest dostosowane do IQ Maćka z "klanu"?
Nagroda: Koński łeb + 1 jazda konna hahhahaha litości
 

KozaK69

Elitarny Tester
Mnie zastanawia że jak 4 lata temu był żart od Onufrego tego samego typu to był cacy :D Jak widać bardzo się zmieniliśmy przez ten czas. No chyba że żaden z krzykaczy już tego nie pamięta.
Ogłoszenie: https://forum.the-west.pl/index.php?threads/planowane-zmiany-mapek-fortowych.54273/
Temat z dyskusją: https://forum.the-west.pl/index.php?threads/bitwy-o-fort-3d.54275/

A propos aktualizacji to to nowe zadanie (dziwne zwierze) jak rozumiem jest dostosowane do IQ Maćka z "klanu"?
Nagroda: Koński łeb + 1 jazda konna hahhahaha litości
Najwyraźniej ktoś tu ma IQ niższe od Maćka, skoro nie zauważył że to zadanie to żart na 1. kwietnia.
 
Mnie zastanawia że jak 4 lata temu był żart od Onufrego tego samego typu to był cacy :D Jak widać bardzo się zmieniliśmy przez ten czas. No chyba że żaden z krzykaczy już tego nie pamięta.

To było jak sam zaznaczyłeś 4 lata temu.... Wtedy TW jeszcze się dobrze trzymał a Onufry sprzyjał graczom.... Jego żart był niczym suchar Sztrasburgera (fonetyka) z Familiady. Sama Familiada była wtedy na topie (mówiąc "wtedy mam na myśli przysłowiowe "pięć minut" więc co tam jeden żart :)

Dziś jest zupełnie inaczej

I moja prywatna rada: Przestań się podlizywać, hahaha :)
 
Do góry