Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser33271

Gość
Gość
ViksonZ! Ta promocja trwa tylko 2 dni więc niedługo wszystko wróci do normy i punkty weterana też będą widoczne. :)
 

DeletedUser33271

Gość
Gość
Ale nie powinno być tak żeby bądź co bądź NACHALNA reklama zasłaniała istotną część interfejsu!
Nie ma wam kto tam tego estetycznie rozrysować? :D

Punkty weterana można sprawdzić w sklepie weterana.SHOP -----> zakładka sklep weterana. Nad oferowanymi produktami widnieje ilość punktów weterana jakie obecnie posiadasz. A na co dzień te punkty widnieją również tam gdzie obecnie znajduje się reklama. Baner pod spodem służy właśnie do tego typu reklam jeśli są jakieś promocje.
 

DeletedUser33291

Gość
Gość
Wszędzie poza ogłoszeniem na forum pisze, że set nie ma bonusu do hp, ale oficjalne info na forum mówi że jazda daje 100 hp na lvl, tj. 15k hp na 150 lvlu, niezły bonusik, warty tych 3k brył, ale moje pytanie brzmi, co jeśli ten bonus nie istnieje albo zostanie zmieniony?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Bonus tego setu tak ubrań jak i zaprzęgu zawiera błąd, jednakże ten bonus występuje tylko na forum. Nie ma bonusu +100 pkt życia jest inny, który zostanie dodany wraz z edycją ogłoszenia.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
kirie elejson fusku dobrze żeś napisał że nie hp bo bym kupił i w plecy bym by .
oby ci tw oddało że twój ogar
pozdro dobry duchu forum
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
a teoretycznie jakby ktoś kupił i po zmianie chciałby anulować swój zakup bo kupil co innego niż bylo w opisie zwrócilibyście bryłki ?
 
Czy problemy z mapkami wystąpiły tylko na serwerze PL? czy globalnie?
Też macie różnice w informacji ile czasu do rozpoczęcia bitwy?
 
od aktualizacji mam to na każdym świecie, wcześniej nie miałem tego problemu... dodanie do wyjatków wyskakujace okienka i wyjątków flash'a nic nie dało...

Nie udało się ustanowić połączenia z serwerem. Prosimy upewnić się, że porty sieciowe 1582 i 1028 nie są zablokowane przez router lub zaporę ogniową. Prosimy się również upewnić, że dostawca internetu nie blokuje wyżej wymienionych portów. Jeśli jesteś pewien, że porty nie są zablokowane, prosimy o kontakt z supportem oraz przetestować swoje połączenie
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
U mnie także występują problemy z czasem i połączeniem do bitew na Gonzalesie(na ari nie wiem jak bo bitew nie ma)

Może coś na nas testują :D
 
Do góry